Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

caroline, to zawsze jest przejściowe, patrzę na stare zdjęcia które mnie zachwycały i jeden z włosów na głowie siwieje 😁
Faktycznie Kasz jaki okrągły!
wątek zamknięty
Burzol, jak będziecie już wychodzić z niskiego ustawienia, to pilnie słuchaj metody i nie zapomnij się ze mną nią podzielić 🙂 Niestety Kureczek ogóreczek nadal preferuje pracę w dole lub względnie wyżej, ale za pionem 😵 Tak to jest, jak się ma kilometr szyi do poskładani 😁
wątek zamknięty
zen, my mamy szyjowe niedobory stąd nam w dole trudniej w górze łatwiej o ironio- byle plecy ze sobą zabrać. Ale będziesz na bieżąco 😉 są już nowe gorące foteczki Skarego? 😀
wątek zamknięty
Caroline rozumiem,że zapraszasz na kawe do stajni?  😉
Burza ja na swoje stare foty też nie moge patrzeć  😵  Piorek wymiata  👍 aż strach się bać co to z Was będzie za pare miechów jeśli będzie tak dalej progresować
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 października 2010 10:01
Dla wszystkich marudzących, że ich konie się nie nadają 😎

Pozdrawiam cieplutko i nie poddawajcie się, wiara góry przenosi :kwiatek: Tylko trzeba wierzyć z całych sił!

ojj wiara i serce gory przenoszą

😍

kujka w ten weekend w EXPO, zapraszam bo mozna wyjsc z workami pełnymi gratisów
wątek zamknięty
zen, my mamy szyjowe niedobory stąd nam w dole trudniej w górze łatwiej o ironio- byle plecy ze sobą zabrać. Ale będziesz na bieżąco 😉 są już nowe gorące foteczki Skarego? 😀


Gorące to mogę mieć jedynie padokowe, chwilowo cierpię na brak czasu na wsiadanie z fotografem. Skarencjusz zachwycony możliwością szaleństw padokowych 😵
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
06 października 2010 10:25
Zairka, ale na tej drugiej fotce tez moglabys Ty na Grotku siedziec!  🤬
jak gratisy to moze wpadne w koncu jestem pasozytem pierwszej wody  😂

zen jesli Cie to pocieszy, to moj kon tez ma jedno sluszne ustawienie wiec nie jestes sama 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 października 2010 10:32
Zairka, ale na tej drugiej fotce tez moglabys Ty na Grotku siedziec!  🤬
jak gratisy to moze wpadne w koncu jestem pasozytem pierwszej wody  😂

zen jesli Cie to pocieszy, to moj kon tez ma jedno sluszne ustawienie wiec nie jestes sama 🙂


ojj nie to był pierwszy raz Groty na czarnej a ja nie ogarniam tych wszytskich paskow dlatego wsiadła profesjonalistka RTK 🙇 :kwiatek:
wątek zamknięty
Witam - jak tam konik ?
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
06 października 2010 17:21
czador-to pewnie do mnie i pewnie mialo byc na PW 😉 ?
Maluch ma sie wysmienicie 🙂
wątek zamknięty
A my się dzisiaj relaksowałyśmy na padoczku :-) Allegra była tak wesoła w ten piękny, wietrzny dzień że radośnie okrążała wybieg wplatając miedzy kroki wesołe podskoki i wybryki :-) Widok tak wesołego (acz lekko przeziębionego) konia naprawdę cieszy oko 🙂
Niestety jedyne co miałam pod ręka to telefon, więc wybaczcie mi jakość 🙂


No i nie byłaby damą, gdyby nie znalazła choć chwili na opalanie się na prawdopodobnie ostatnim już w tym roku, październikowym słoneczku 🙂


pozdrawiamy słonecznie :-)
wątek zamknięty
Widzieliście kiedys Hypnotize i Pinia pracujących? Na pewno nie.
To dzisiaj możecie zobaczyć.
Fotki autorstawa polonez

Pinio zdziwiony pracujacy na lonży i na trójkątach 🙂








I troche z męczenia mnie też 😉






I mój koń który potrafi galopować że az miło 🙂 Nie wiedziałam ze potrafi robić takie dodania 😀


Nie moge sie doczekac zmiany siodła, wsadzenia w nie gleboko tyłka i konkretnej roboty bez usztywnień moich.
dziekuje polonez za to ze ma cierpliwośc nas męczyć...  :kwiatek:
wątek zamknięty
zen, dawaj padokowe! 😀

baffinka, myślę, że w pewnym momencie zmiany przestaną po prostu być spektakularne skoro już skończyliśmy temat 'snującej się lamy' 😉

wątek zamknięty
caroline, mogłabyś rozwinąć myśl dlaczego kupno i oddanie jej nie jest dobrym pomysłem? :kwiatek: Nie pytam złośliwie, a wręcz przeciwnie jestem bardzo ciekawa. Może to rzuci mi nowe światło i pomoże w decyzji.
wątek zamknięty
Hypno ładny Pinio  🙂

A my dzisiaj znowu po skokach. Ciesze się jak głupia bo wszystko zaczyna wychodzić  😀 I czuje że po naszej przerwie znowu jesteśmy spokojnie gotowi na Lke

wątek zamknięty
I czuje że po naszej przerwie znowu jesteśmy spokojnie gotowi na Lke

Mąka, ale chyba nie na styl?
wątek zamknięty
A ja mam... premierę 😉
Kto poznaje? 😀


Udało nam się z maleństwem połączyć jej deficyty czasowe z moimi nadmiarami (chociaż może raczej z niepowstrzymaną skłonnością do spędzania połowy dnia w stajni) i wygląda na to, że razem z trenerką będę miała możliwość popracować trochę z Księżniczką Sarą 🙂
Dziewczynka jest przeurocza, jezdna, układna i niesamowicie szybko wszystko łapie. Będzie z niej cukiereczek - mnie już kupiła 😁 Nawet Skwarek ją podrywa 😎



wątek zamknięty
Normalnie wszystko w rodzinie
Co ta re-volta robi ze społeczeństwem 😉

Udanej współpracy w takim razie!
wątek zamknięty
Hypnotize, Quanta... śliczne rudzielce - co tak mało zdjęć?  🤣
wątek zamknięty
Od nas namiastka wrześniowego słoneczka w ten wietrzny dzień.  😉
Szału dostaje siedząc chora w chacie i że nie mogę pojechać do stajni  🙁
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
07 października 2010 09:09
Sarka Skwarka!

Ja tylko dodam, że mi Quanta z nieba spadła w mojej obecnej sytuacji. Tęsknię potwornie za kobyłą, ale cóż - życie... :/
wątek zamknięty
quantanamera, mam nadzieję, że będzie fajnie 🙂
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 października 2010 09:30
Caroline rozumiem,że zapraszasz na kawe do stajni?  😉

w każdej chwili 😀
jak ktoś woli - na herbatkę też zapraszam 😀


caroline, mogłabyś rozwinąć myśl dlaczego kupno i oddanie jej nie jest dobrym pomysłem? :kwiatek: Nie pytam złośliwie, a wręcz przeciwnie jestem bardzo ciekawa. Może to rzuci mi nowe światło i pomoże w decyzji.

najprościej - bo zazwyczaj ludzie nie szanują tego co dostali za darmo. a ty oddawszy konia tracisz kontrolę nad jej dalszym losem, bo wlascicielem znowu nie będziesz.
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
07 października 2010 09:33
quantanamera, dlaczego jak taka piękna pogoda za oknem jeździcie w hali a nie na cudownym czworoboku na zewnątrz?
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 października 2010 09:34
Mąka, jakbyś tak trochę rączkę w stronę pyska oddała,to ten plecak byś zgubiła,a koń miałby szansę pociągnąć szyją....😉  and good luck na zawodach 🙂
wątek zamknięty
deborah, u was sucho na zewnątrz? Zazdraszczam, u nas nie ma szans na zewnątrz wyjść już 🙁
wątek zamknięty
U nas spokojnie można jeździć na zewnątrz, bo plac schnie momentalnie, ale tak piździ, za przeproszeniem, że ja nie mogę dojść z metra do domu w przyzwoitym stanie, a co dopiero jeździć godzinę na tym wygwizdowie :/

Quanta, ślicznie Sarka wygląda! Życzę udanej współpracy 🙂
wątek zamknięty
My też jeździmy na placu, jest sucho.U nas hala jest malutka,więc staram się odsunąć moment jazdy na hali.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 października 2010 10:52

ale tak piździ, za przeproszeniem,

piździ jak, nomen-omen, w kieleckiem

u nasz sucho tysz i spoko mozna jeździć na zewnątrz
wątek zamknięty
a u nas to trzeba jeździć na zewnątrz. Innego wyjścia ni ma  😵

[quote author=baffinka link=topic=14622.msg728538#msg728538 date=1286354888]
Caroline rozumiem,że zapraszasz na kawe do stajni?  😉

w każdej chwili 😀
jak ktoś woli - na herbatkę też zapraszam 😀
[/quote]

jak będę kiedyś w okolicy to się wproszę, więc dbaj jak należy o ten Stolik  😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.