Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

nie wiem, czego koń może się bać na parkurze. Mój się niczego nie boi. Więc możesz mnie oświecić.  😎
A wypowiedź Ktośki jest dla mnie całkiewicie na temat i zrozumiała.

hunn, luuz.  😉 może to Ciebie zestresowało jak on się przestraszył?
Gillian   four letter word
25 września 2010 20:26
brawo Ponia, brawo Złotuś!!!
Ponia   Szefowa forever.
25 września 2010 20:30
Dziękujemy :kwiatek:
Hunn   Trening ponad wszystko
25 września 2010 20:36
wiesz, co to się działo tak szybko, że nie mam pojęcia co dokładniej tam się stało. wiem tylko, że za pierwszym razem jak to go smyrnęło po boku to on jest takim panikarzem, że taranuje wtedy co tylko ma pod nogami, za krótko go mam by wyczuć wszystko naraz.

na parkurze jest dużo rzeczy, które są straszne. czasami nawet kolor przeszkód może być straszny lub głośniki.

Ejj no czasem tak bywa. Nic na to nie poradzę.. do halówek jest czas.. a wiemy co naprawiać i z czym jednak dalej jest problem. ; )
[quote author=_kate link=topic=129.msg717440#msg717440 date=1285442130]
nie wiem, czego koń może się bać na parkurze. Mój się niczego nie boi. Więc możesz mnie oświecić.  😎
[/quote]może oj może...głośników, publiczności, kolorowych przeszkód...wielu rzeczy może się bać koń który ma temperament i małe doświadczenie.
a wracając do dzisiejszych zawodów, to nawierzchnia naprawdę była bardzo ok (bo pogoda była więcej niż idealna)...a mi podobała się najbardziej oprawa muzyczna (T-Rex, David Bowie, J. Hendrix, Led Zeppelin), żadnych ludycznych popierdółek i "żartobliwych" muzycznych aluzji do zawodników...gdyby byli jeszcze Madness, The Clash i The Who, to była by to dla mnie wymarzona atmosfera do pracy. 😉
ps. no i naprawdę to fajnie móc sobie kupić na zawodach kanapki za 2 zł, naprawdę przedni pomysł który bym polecał sobie na innych zawodach (na papierosy to już od dawna wiem że nie można liczyć i jadąć na zawody, zaopatruje się " z górką"😉
serio po 2zl kanapki? wow, to super super 🙂
a muzyka rzeczywiscie byla tez .. sympatyczna 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 września 2010 21:06
wrotki, oprawa muzyczna była super! choć nie wiem czy otoczenie też się tak ciszyło, bo bawiłam się w "śpiewaj razem z nami 😀"
pamiętam jak kiedyś na halówkach puszczono Jamesa Browna i ja  stylowo i elegancko pojechałem sobie, z uśmiechem na ustach, trasę "z wyboru przeszkód" mimo ze to był konkurs dokładności 😜
niebardzo to na temat zawodow.. ale..
gdzie, u kogo mozna jakie pasze w trojmiescie kupic? (koniecznie na fakture)
W każdym sklepie jeździeckim, plus Spillers ( dowóz do stajni ), p. Goetel też dowozi do stajni o ile pamiętam.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 października 2010 11:34
niebardzo to na temat zawodow.. ale..
gdzie, u kogo mozna jakie pasze w trojmiescie kupic? (koniecznie na fakture)

Magdalena Lipińska
ANIMAL FOOD - karmy dla zwierząt
Lokalny dystrybutor produktów firmy Dodson&Horrell

Sklep jeździecki HACEL
ul. Armii Krajowej 4, 83-208 Starogard Gdański
tel. 798 427 635
www.paszedlakoni.com

dzieki, juz wiecej nie wypisujcie bo juz nie mam po co kupowac.

w razie czego - jesli komus potrzebna pomoc na hipodromie to mam czas.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 października 2010 15:04
magda, zabrali Niniwę? Bardzo, bardzo mi przykro. I cóż, witaj w Czarnej Dupie, jest nas coraz więcej =(
jutro zabieraja z tego co doszly do mnie sluchy
magda, wraca na łąki czy w trening?
🙁
O kurcze, Magda, szkoda 🙁
łąki

😕 :emot4:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
01 października 2010 18:34
O kurcze,to przez tę kontuzję?
ohoh, jak tu cicho ,a przeciez zbliza się ważny weekend - Mistrzostwa ;D

kto? co? jak ? na kim?  😁
kto z kim i jak to lepiej nie wnikajmy  :emota2006092:

Właśnie coś tu cisza a chciałam się wybrać pooglądać w niedzielę.  👀

Powiem mi ktoś czy sklep na terenie hipodromu jest czynny w niedziele (nie ogólną ale akurat tą co zawody) ?  :kwiatek:
Bo szczerze nie pamiętam czy byłam w nim kiedyś w sobote...czy to niedziela była.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 października 2010 06:43
kasiu,jak są zawody,to sklep na 95% jest otwarty.

ja startuję z Integro 😉
Ja kibicuję, jak nie zamarznę 😉
Moon   #kulistyzajebisty
06 października 2010 09:18
Ja kibicuję i focę, o ile pogoda będzie znośna ;-)
zawsze sie mozna rozgrzac u kolezanki mieszkajacej w poblizu 😉

prawdopodobniez bede.

p.s.
arab zostal  🏇
Dzięki  :kwiatek: Tak myślałam ale wolałam zapytać 😉

To się chyba wybiore skoro są re-voltowiczki startujące i re-voltowiczki kibicujące

Magda to super,że zostaje! Jednak się ułożyło
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
06 października 2010 11:56
My skromnie tez bedziemy 😉 choc nie wiem czy bedzie co ogladac albo bedzie az za duzo do ogladania 😉
Jako ze w mojej kategorii wiekowej musialabym jechac bodajze 130 a ani ja ani kobyla nie jestesmy gotowe jedziemy P regionalne. Chociaz teraz zmienili kat. amatorzy na open i teoretycznie moglibysmy jechac open. ale co za duzo to nie zdrowo i mieszac nie bedziemy na ostatnia chwile. mam nadzieje tylko ze znajdzie sie jeszcze nocleg bo na spanie pod chmurka to juz za zimno 😉
Jak będzie ładna pogoda to pewnie przez większość dnia będę się gdzieś tam kręcić.
ja też będę z magicznym i z karym 🙂
kary też idzie mistrzostwa, będzie wesoło  😂
To może i ja przybędę... zobaczy się😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 października 2010 21:23
ja będę choć nie wiem od kiedy do kiedy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się