Perfumy

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 października 2010 14:30
moje zapachy.. hmm
Najbardziej pasuje do mnie Naomi Cambell Kitty. Niestety szkoda mi kasy na droższe perfumy.

niższej półki... niebieski adidas,no i ukochana przez wiele lat Little Black Dress z Avon.
Niedawno dostałam Chanel Coco Mademoiselle wodę toaletową... zapach jest cudowny. Oszczędzam go jak mogę bo posiadam wersję 100ml ;] 😡
Wątek dla mnie 😜

Jestem totalną maniaczką wód perfumowanych... Często wypróbowuje nowe zapachy na sobie (i nie tylko)

Ubóstwiam cięższe zapachy. Na toaletce ZAWSZE stoją ukochane i niezastąpione "podstawy": Hermes- Elixir des marveilles i Narciso Rodriguez- For Her. Rok temu zastąpiłam niegdyś ulubioną na co dzień Chanel- Chance troszkę lżejszą Lolą- Jacobsa. Bardzo polecam ten uniwersalny zapach, idealny zarówno na dzień jak i na wieczór.

Nie wiem czy mogę umieszczać tego typu post w tym wątku. Jakby co to z góry przepraszam. Na półce zalega mi ok 50ml L eau par Kenzo. Zapach zbyt lekki i rześki jak dla mnie. Moze bylby ktoś chętny na wymiankę? :]

GIVENCHY -VERY IRRESISTIBLE 

😍
U mnie powiewa klasyczną tradycją.
Gucci - Envy (to mój No 1)

Swego czasu byłam też wierna Giorgio Armani Acqua di Gio Women 😉
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
19 grudnia 2010 09:14
U mnie od roku numerem jeden jest Idylle - Guerlain.

Ostatnio spodobał mi się także Belle'd Opium YSL, może wydębię na święta.
a ja teraz uzależniłam się od GIVENCHY - PLAY.
Ma cudowne opakowanie ;-)
rtk opakowanie mają świetne 🙂😉

ja b.lubię    Dolce & Gabbana
fajne opakowanie  😁
Ja za to uwielbiam Moschino Love Love i najmocniejszy jaki mogę na sobie znieść, ale tylko zimą - Black XS.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 grudnia 2010 18:55
Ja uwielbiam zdecydowanie Puma Flowing ( te o --> http://www.dolce.pl/puma/flowing_woman/1085.php5 )  😍 😍 😍


W sobotę skończyłam kolejną buteleczkę, planowałam odejść od tego zapachu, szukałam i szukałam - chciałam trafić na coś fajnego, owocowego, coś w typie hmm nawet nie wiem jak to opisać - cytrusowego, jakieś takie słodkie, ale nie przesadnie itd.... 😉 Niemniej jednak w sobotę usłyszałam coś takiego na co zmiękły mi kolana totalnie i... no i chyba kolejna buteleczka stanie na mojej toaletce  😡
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
20 grudnia 2010 18:59
U mnie od roku numerem jeden jest Idylle - Guerlain.



Nowa Idylla jest świetna, moja opcja "wieczorowa", bardzo oszczędzana 😉

Dzienna jest aktualnie Be Delicious z przeceny.
a ja od zawsze używam tego http://allegro.pl/new-brand-luxury-woda-perfumowana-damska-100ml-i1355845167.html
uwielbiam ten zapach 🙂 tani a trwały 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
23 grudnia 2010 13:38
Uwielbiam
Versace Bright Cristal  😍
Calvin Klein Euphoria 😍
[quote author=Gienia-Pigwa link=topic=218.msg816803#msg816803 date=1292871589]
a na codzien mam teraz Hugo Boss  Femme
[/quote]
Kocham 😍 ! Jeden z moich ulubionych zapachów. Na wish liście znajduje się jeszcze Miss Dior Cherie i Euphoria
u mnie na razie króluje calvin klein i jego truth i obsession night, na codzień lżejsza naomi campbell-cat de luxe i wara wang 🙂
Naomi Campbell -  White Kisses.  Chciałam te inne, jasnoróżowe, ale tato kupił inne w strefie bezcłowej, nienajgorsze ^^

No i moje ukochane ... Playboy - Play it lovely. ^^

A jeszcze co do perfum. Słyszałyście o tym, że jak posmarujemy szyję, w miejscu gdzie się perfumujemy, wazeliną kosmetyczną i na to damy perfumy, to podobno zapach bd o wiele intensywniejszy?

Kurde, spróbowałabym, ale nie mam w domu wazeliny ^^
ja znowu kupiłam pume flowing 🙂 cudne są.
i dla mamy beckham story na gwiazdkę, mam nadzieje że jej sie spodobają
Hitem dla mnie od wielu lat jest Couture Moschino UWIELBIAM, kiedyś lubiłam Angel Thierry Mugler, a przebojem "młodości" był White Linen Estee Lauder i Knowing
właśnie popsikałam się Enigmą z Oriflame i powiem Wam, że niby tania perfuma a też ładnie pachnie 😉
heh do kolekcji :
Green Tea Elisabeth Arden i Cool Water Davidoff doszedł świetny jak dla mnie zapach Cool Water Game Davidoff.
Chyba się uzależniam 🙂

a z codziennych ostatnio Chiffon z Oriflame.
Na wish liście znajduje się jeszcze [s]Miss Dior Cherie[/s] i Euphoria

znalazłam super niespodziankę pod choinką 💘 💃
Ja również pod choinką znalazłam super niespodziankę, a mianowicie V&R flowerbomb - najpiękniejsze perfumy na świecie.  😜 💘
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
25 grudnia 2010 11:56
właśnie popsikałam się Enigmą z Oriflame i powiem Wam, że niby tania perfuma a też ładnie pachnie 😉


Napisałaś w ten sposób specjalnie, czy masz w zwyczaju tak mówić?
[quote author=Tercet link=topic=218.msg821550#msg821550 date=1293205485]
właśnie popsikałam się Enigmą z Oriflame i powiem Wam, że niby tania perfuma a też ładnie pachnie 😉


Napisałaś w ten sposób specjalnie, czy masz w zwyczaju tak mówić?
[/quote]

Nalle chodzi mi o to, że kosztowała niecałe 50 zł, czyli sporo mniej niż moje ukochane Roberto Cavalli Serpentine albo Givenchy Very Irresistible (myślę, że jeśli chodzi o perfumy to nie jest to wygórowana kwota) a są równie fajne 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 grudnia 2010 13:36
Chyba Nalle chodzi raczej o użycie słowa "perfuma"
kujka   new better life mode: on
25 grudnia 2010 13:49
ej no bez jaj, chyba nikt tak bezwiednie nie mowi "perfuma". pewnie napisala tak specjalnie 🙂
sorry, błąd językowy :/ "tanie perfumy" miały być. Najmocniej przepraszam 😉 nie wiem czemu, ale tak czasem mówię, pewnie to strawa złego nawyku :/
yesad   Blondynka z mózgiem (:
25 grudnia 2010 18:56
Dolce& #3 - Zakochałam się 🙂  😍
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
25 grudnia 2010 18:59
ej no bez jaj, chyba nikt tak bezwiednie nie mowi "perfuma". pewnie napisala tak specjalnie 🙂


A więc jednak.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się