Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

to są żarty  😉
mnie osobiście to bawi i nigdy NIE zrozumiem takich przeróbek więc się z tego śmieję  😉
z drugiej strony mam to gdzieś, czy ktoś nabija się z moich zdjęc na facebooku - też chyba wszystkie z końmi są

uważam, że człowiek naprawde wierzący nie obnosi się tak ze swoją wiarą.
dla mnie jest to żałosne więc się śmieję - ale wiadomo, że każdy może mieć inne poczucie humoru.

edit-powtórzenie było, zmieniłam
wątek zamknięty
Co takiego żałosnego w tym widzisz?
wątek zamknięty
te przeróbki są dla mnie żałosne.
no i jestem uprzedzona do takich osób.  bawi mnie to i tyle.
wątek zamknięty
Każdy ma prawo do własnych odczuć, więc nie będę tego komentować :3
wątek zamknięty
o, dokładnie  😉
wątek zamknięty
wstawiłam te zdjęcia nie po to, żeby nabijać się z tej Pani - zadziwiła mnie jej kreatywność. mi już dawno skończyłyby się pomysły i chęci na robienie takich fotek.  😀 no i myślę, że są dużo fajniejszym kwiatkiem niż zdjęcia z połową cycków na wierzchu czy twarzą jak od malarza pokojowego, bo takie coś w galerii pani w średnim wieku niespotykanego - niewielu moich rówieśników potrafi posługiwać się najprostszymi programami do obróbki grafik, a tu takie cuda. 😉 a roznegliżowane nastolatki mamy niestety wszędzie i to powoli przestaje zadziwiać.  🙄
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 października 2010 16:55
wątek zamknięty
Notarialna jak dla mnie to żaden kwiatek.  🤔
wątek zamknięty
koniara788 dokładnie, sama bym chciała tak poleżeć  😂
wątek zamknięty
no fajnie musiało być... najchętniej wybrałabym się teraz na wakacje oderwać od szarej rzeczywistości...
wątek zamknięty
Oooo tak. A szczególnie do Tropical Island.  😁 Muszę Was zmartwić- jadę tam za tydzień, zabieram się z wycieczką. (moja mam organizuje  :hurra🙂

Sorry za  🚫
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 października 2010 22:51
Może dla was to nie kwiatek, ale dla mnie tak. Dlatego tu wstawiłam 😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
09 października 2010 22:58
Tropical nudzi się po godzinie. Przynajmniej mi  🤔wirek:
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/olkaa58/76474451

nie jestem pewna, czy to kwiatek... ale wstawiam. 😉
wątek zamknięty
jak dla mnie to nie kwiatek
wątek zamknięty
koniara788 fuuu jakieś granicę trzeba znać, ale kto co lubi 🙂
wątek zamknięty
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
10 października 2010 09:05
Super rewelacyjne foto mimo że to nie kwiatek  😀
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 października 2010 09:57
a ja  niedawno na żywo spotkałam ,,kwiatka" ;] uśmiałam się po pachy 🙂 😂 😵 😁 👀
ogólnie dość często to widzę u ,,młodych" ludzi 🙂 ja nie wiem czy noszenie bielizny jest niemodne, a bycie cool jest zakładanie o rozmiar za małe portki 🙂
wątek zamknięty
żabeczka17, przez calusieńkie gimnazjum dziewczyna z mojej klasy paradowała z tyłkiem na wierzchu.  😵 to chyba taka moda na noszenie spodni za małych o rozmiar, nie wiem, ja tam się nie znam.  😁
wątek zamknięty
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 października 2010 10:35
nie musza byc spodnie za male zeby tylek bylo widac, wystarczy niski krój. Zdarza się najlepszym
wątek zamknięty
Przesadzacie, przecież jej tylko plecy pękły 😂
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 października 2010 11:00
hanoverka tak też myślałam... 😁
yga mi się nigdy nie zdarza i nie ma prawa zdarzyć choć  nosze biodrówki... dla mnie to jest obleśne i nie widzę w tym żadnego usprawiedliwienia.
wątek zamknięty
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 października 2010 11:15
moze nawet nie wiesz czy Ci się kiedyś zdarzyło czy nie 😎
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 października 2010 11:41
nosze bluzki które zakrywają biodra stąd ta pewność  😎
wątek zamknięty
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 października 2010 11:52
Dobra, juz nie wnikam, czy nosisz tylko bluzki za biodra itd. Ale tak samo jak bluzka moze sie podwinąć to i spodnie mogą się zsuwać z tyłka.
hanoverka tak też myślałam... 😁
yga mi się nigdy nie zdarza i nie ma prawa zdarzyć choć  nosze biodrówki... dla mnie to jest obleśne i nie widzę w tym żadnego usprawiedliwienia.

no albo jestem obleśna, bo zdarzyło mi się na pewno kilka razy w zyciu ze spodnie mi sie zsunely i było widać trochę pupy odzianej w stringasy czy inne majtasy. 😜
wątek zamknięty
zabeczka17, wiekszosc spodni w tej chwili jest szyta bardzo nisko- moim zdaniem za nisko. wszystkie spodnie jakie mam w ten sposob zjezdzaja mi z tylka, tylko, ze ja nosze pasek i duzsze koszulki, pilnuje zeby mi row nie wylazil. jednak wg mnie to co wstawilas to nie jest jeszcze zaden kwiatek, TO  jest kwiatek:


a nieodmiennie kojazy mi sie z tym:
http://demotywatory.pl/1764003/Ciuchy
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 października 2010 12:28
mimo wszystko obleśne te rowy  🙄
wątek zamknięty
katija, no ale może powiedzieć koleżankom, że ostatnio kupiła sobie spodenki XS.  😁 i jak dla mnie niskie spodnie czy "zdarza się" nie jest żadnym usprawiedliwieniem - przecież to CZUĆ, że masz pół tyłka na wierzchu. 🤔 takie coś jest niechlujne i nieestetyczne, dziewczyna powinna dbać o to, żeby ładnie wyglądać, a nie świecić rowem albo cyckami wyskakującymi ze stanika.
wątek zamknięty
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 października 2010 18:07
Jak się ma pół tyłka to może i tak, a jak tylko trochę (jak w przypadku dziewczyny ze zdjęcia na górze) to nie zawsze czuc,przynajmniej ja nie czuję zawsze. Jak czuję coś podejrzanego to odrazu sie poprawiam, ale.. jeju, spodnie moga zjechać tak czy inaczej.  Lekka chyba przesada. Też sie z tym zgadzam, ze ani to ladnie ani estetyczne, ale same nie wiecie ile razy Wam było widać 😉
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 października 2010 18:20
mimo wszystko obleśne te rowy  🙄


moj ojciec nazywa te rowy 'rowem mariańskim' 😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.