Zdjęcia Naszych Koni

Ten wątek też był fajny...

a że wczoraj była sesja, to wstawiam moją babę 🙂

Moja PPP czyli Pink Princess Polinezja

Oraz sorink za dubel, ale w życiu nie domyśliłabym się co to jest ZNK. 😉



Zamieniłam fotkę na link. Dozwolony rozmiar 640x480. Następnym razem ostrzegam. D.
wątek zamknięty
nie sądziłam że to napiszę i to po tak krótkim czasie ale... taki wątek już jest

ZNK 😉

http://www.voltazastepcza.fora.pl/konie,2/znk,34.html

chociaż mi osobiście pasowałoby, aby rzeczywiście nie rzucać takimi skrótami i by ten był wątkiem wiodącym...

pytanie - to jak w końcu wstawiamy zdjęcia? jako linki czy klasycznie? bo ktoś tam piał by wstawiać linki...

btw. ślicznie jej w różowym, wstawiaj coś z jazdy 😀
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 listopada 2008 11:42
może lepiej linki...?
wątek zamknięty
Ja myśle że można wstawiać normalne fotki
jestem zalogowana na innym forum (ten sam portal) forum dział 3 lata fotki wstawia sie normalnie i wszystko jest ok.
wątek zamknięty
ja też jestem za całymi zdjęciami - przede wszystkim zdjęcia są zamieszczone na serwerze typu photobucket itp a nie na serwerze forum, zaś moderatorzy w ramach pilnowania porządku, na wszelki wypadek, gdy nazbiera się n stron mogą te pierwsze, najstarsze zdjęcia, sprzed kilku miesięcy np, zmienić na linki - jesli okaże się że to rzeczywiście obciąża nadmiernie forum(choć mi także się nie wydaje by miało coś takiego miejsce)
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
12 listopada 2008 12:35
to co? ustalamy ten watek za jedyny sluszny? to ja proponuje migracje (na ZWK tez zaproponowalam) i tym samym przenosze:

wątek zamknięty
no to przerzucam wiewióra







mam taką sugestię do osób znających się na obsłudze i modyfikacji forum - da się zrobić coś takiego jak np na świecie koni? że wstawiane zdjęcia z automatu są pomniejszane do pewnego rozmiaru - na tyle dużego że widać co przedstawiają bez domyślania się czy to pejzarz, portret czy jeszcze coś innego a jednocześnie na tyle małe że nie rozjeżdżają za bardzo forum w żadną stronę.. wiecie o co mi chodzi? można podejrzeć w tym wątku np

http://www.swiatkoni.pl/forum/viewtopic.php?t=9708&postdays=0&postorder=asc&start=2505

da się i u nas coś takiego zastosować? myślę że byłoby poręczne..



Zmieniłam fotki na linki 😉 Nie znalazłam żadnej opcji, która pozwalałaby na coś takiego jak na ŚK :/ D.
wątek zamknięty
szafirowa niesamowite 🙂 pięknie Ci wyrósł chłopak, gratulacje!
k_cian spacjalnie dla Ciebie zmieniam posta Co za siodło masz? Rudy jak zawsze nic dodać nic ująć, sam seks
wątek zamknięty
szafirowa swietnie się chłopak zmienia
k_cian sliczne zdjecia, dla mnie tylko za gruba ramka ale tu nie o tym, koń super
wątek zamknięty
gabik,cieciorka&okwiat dziękujemy
chłopak gubi w końcu ciałko chociaż jest jeden minus - pupcia mniej okrągła bo i stąd tłuszczyku trochę ubyło... ale to nic, będziemy pracować i nadrobimy 😉

ramki to u mnie wciąż testy 😉 jeszcze musze się nauczyć jak i z czym się to je.. nie rozgryzłam też wciąż jak zrobić ramkę poprzez nałożenie na zdjęcie białego paska zostawiając oryginalne tło w miejscu czarnej ramki.. mam wrażenie że to było w ps wykonalne..
wątek zamknięty
mój mały łoś🙂






identyczni😉
wątek zamknięty
aszka jaki on wysoki! jak na źrebola to chyba spory chłopak jest? 😉
wątek zamknięty


maracuja - w jakim sensie już normalnie? po tym ścięgnie?



dokładnie tak 😉
więcej rudego więcej!!!
wątek zamknięty
to ja jeszcze raz:



a to już nie mój łaciak
http://quaprice-du-limancet.skyrock.com/

wątek zamknięty
jak przenosiny to przenosiny drugi mój post też tu wrzucam🙂 Tylko nie krzyczcie że za dużo zdjęć😉

to pokaże wam historyjkę pod tytułem "Dragonek i Gienek"

podchody


oj trzeba uważać na te rogi



zaprzyjaźniamy się


oko w oko


rogi już nie straszne


przyjaźń na całego
wątek zamknięty
aszka, ale się uśmiałam oglądając te zdjęcia Są rewelacyjne, a kozy moim zdaniem zawsze rządziły
wątek zamknięty
najgorsze w tym było to że Dragon potem przyszedł się do mnie pomiziać a cuchnął sam Gienek a wiadomo jak "pięknie pachną" capy 🙂
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
12 listopada 2008 21:08
dzieki dziewczyny 🙂 cala jazda byla tak beznadziejna,ze szkoda gadac. jedynie wprowadzenie do krajobrazu tej malej stacjonatki mlodego skupilo i ucieszylo na tyle,ze przestal mna poniewierac,wozic, fochowac itp

oto dowod: FOCH

wątek zamknięty
szafirowa, on jak baletnica hihihi
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
12 listopada 2008 22:13
trochę Kilsona:




wątek zamknięty
brzask, znów na haku? jak nóżki killera? wygląda coraz lepiej konisko 🙂 zokrągla się

maracuja
tak, po ścięgnie odpukać zostały tylko złe wspomnienia i moje przewrażliwienie 😉 staramy się jakoś iść do przodu, ja mam od swojej strony wrażenie że jest sporo lepiej - nawet jeśli są zgrzyty

wedle prośby,jeszcze raz wiewiórek



i nasza wiecznie problematyczna strona pod kątem zrównoważenia, wygimnastykowania i chyba wogóle wszystkiego..



wątek zamknięty
W takim razie i my się pokarzemy na nowym forum po raz pierwszy mój brudasek hihi 😀





wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
13 listopada 2008 11:57
wrócilismy do hacka ale tylko na chwile, od wczoraj znowu na wędzidle.

nózki narazie w porzadku, juz zaczynamy powoli galop



i jeszcze jedno z klusa:

wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
13 listopada 2008 11:58
kabbi cudna kluska! to chyba tylko u nas arabki to pulpety hihi
wątek zamknięty
No tak margaritka skoro za dużo roboty nie maja a ze żłobów aż się wysypuje bo przecież szkoda papu ukrócić to tak się kończy hihi
A jak się maluch chowa ?? Wstawiaj fotki
Brzask widzę że wy ostro się do roboty bierzecie, a jak się konisko czuje bo wygląda naprawdę dobrze tylko troszkę brzucha zgubił 🙂
wątek zamknięty
kabbi brudny ale jaki szczęśliwy🙂 a jaki on okrąglutki
wątek zamknięty
Wiem wiem Aszka powinnam ją na areobik zapisać hahaha
Ja wagą nie grzeszę ona jest tłuściutka tak więc w duecie jesteś w sumie idealne
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
13 listopada 2008 12:18
nie ma czasu albo pogody na fotki ale postaram sie o jakies nowe
wątek zamknięty
Eee migasz się we wtorek była dobra pogoda do zdjątek
a oto moje dzieciaki z wtorku

wątek zamknięty
aszka jaki on już wieelki
Sesja z Gienkiem genialna, a sam Gienek obłędny
kabbi brudasek, ale za to jaki szczęśliwy 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.