... ślub :) ...

No to czekam. Ale fotki ze ślubu od jarka też jeszcze nie masz? Czy wrzucałaś a ja przegapiłam? Nie no chyba sklerozy nie mam....
Nie, uparł się, że dostaniemy wszystkie razem 😉
Na pewno warto czekać 😉 Jarek jest rewelacyjny. Ja żałuje że robił nam tylko plener.
T&N, pięknie wyglądałaś!
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 października 2010 14:15
T&N pięknie wyglądaliście  🙂

Czekam na więcej  zdjęć. Ciekawa jestem waszego pleneru. Mieliście z koniem/końmi?  👀
Dzięki 🙂

Tak mieliśmy z naszymi chłopakami 😀 Też jestem strasznie ciekawa jak to wyszło 🙂
Dziewczyny, co myślicie o takiej sukience?
[img]http://www.annaisbridal.pl/_files/_kolekcje/romance/franie_m1_b.jpg?v=35[/img]

Dziś ją mierzyłam i bardzo mi się podobała, szkoda że zdjęcie nie oddaje do końca jej wyglądu.
trzynastka   In love with the ordinary
18 października 2010 17:56
śliczna jest, ta kokardeczka na piersi... ojejku !  Sama słodycz  🙂
jedyne co mi delikatnie nie pasuje to dół, ja bym go ciuteńko mniej pomarszczyła ale i tak jest bomba !  😍
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 października 2010 17:57
bardzo ładna  🙂
dobrze usłyszeć, że czyjeś zdanie pokrywa się z moim 🙂.
Zupełnie nie mam pomysłu co założyć na góre. W grudniu będzie zimno, a te wszystkie bolerka w salonie były komiczne. Miały albo jakieś futra, albo skóry, albo były cieniutkie. Moja mama się śmieje że powinnam kupić w Decathlonie biały polar 😉
rtk, ja dałabym do tego futerko.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
18 października 2010 20:03
Ladna kiecka, tylko ja bym brala bez kola! Mozesz miec do niej szal welniany. 🙂
A czemu bez kola? na kole sie fajnie uklada sukienka. Mi sie tez bardzo podoba. Najwazniejsze, ze Tobie ma sie podobac!! Piekny welniany szal jest dobrym pomyslem.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
19 października 2010 09:04
kolo moze byc ladne, ale dla mnie tylko jak sie stoi. wystarczy isc, to rusza sie kieca jak lampa. siadanie w niej tez nie wyglada zbyt ladnie, co dopiero tanczenie. ale to moje subjektywne zdanie  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
19 października 2010 10:20
Bardzo ładna sukienka, a ta kokardka dodaje jej uroku. Na ramiona możesz założyć białe futerko.
AAAAA Zwariowałam 🙂
Dzisiaj załatwiłam:
- urząd cywilny - bierzemy ślub 26.12 czyli w drugi dzień świąt  😍
- restauracja, rezerwacja, menu
- kupiłam SUKIENKE! Dokłądnie tą ze zdjęcia, tylko na mnie leży zupełnie inaczej, tworzy u mnie większe wcięcie w talii i wygląda ślicznie, uwielbiam ją, aż szkoda mi bedzie wsiąść na konia do sesji ;-)

Miałyście racje, okres przedślubny to najwfajniejszy czas. Teraz zastanawiam się mocno nad butami, takimi zeby nie zmarznąć i żeby wyglądały dobrze...
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
19 października 2010 19:22
Super rtk  🏇
Dla mnie ten okres przygotowan byl raczej wkurzajacy, ciesze sie ze juz jest po!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
20 października 2010 11:07
rtk, ale jesteście ekspresowi!
Fajnie 🙂
rtk napewno bedziesz pieknie wygladac! Ciesze sie, ze sie nie dalas zabobonom i wybralas suknie, o jakiej marzylas! Co do butow, to nawet jak ubierzesz kozaki, to nikt nie bedzie widzial 🙂😉
ovca   Per aspera donikąd
20 października 2010 17:47
rtk macie już fotografa? mogę Ci polecić kogoś bardzo sprawdzonego z wrocławia 😉
jakie "obowiązki", a raczej zadania ma starsza? bardzo bym prosiła o nakreślenie mi tematu, bo właśnie się dowiedziałam, że będę świadkować przyjaciółce 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
20 października 2010 20:29
moja swiadkowa oprocz tego, ze byla swiadkiem w kosciele nic nie robila  🤣 a nie!! dalam jej puder i blyszczyk do torebki  😂

a serio, to musisz zorganizowac panienski i poprostu stawic sie w dniu slubu z dowodem  😉
o ja... faktycznie! panieński! jakoś skupiłam się na śłubie, a zapomniałam o panieńskim.
Re-voltowiczki z Poznania i okolic- obsłużę "fotograficznie" za darmo ślub lub za darmo zrobię komuś plener. Jesli macie znajomych którzy niebawem biora ślub to zapraszam na PW po szczegóły 😀
Re-voltowiczki z Poznania i okolic- obsłużę "fotograficznie" za darmo ślub lub za darmo zrobię komuś plener. Jesli macie znajomych którzy niebawem biora ślub to zapraszam na PW po szczegóły 😀


tylko ślub??
sesji innych nie chcesz robić?
Chcę, ale że to watek ślubny to o innych nie wspominam 😉
wpadły wam w oczy ładne fryzury na długie włosy? 😉
rtk, ja Cię widzę w czymś w tym stylu:
[[a]]http://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu?t=fryzury%20etno[[a]] 😉
mi się marzą rozpuszczone włosy, dlatego szukam czegoś bardziej klasycznego 😉
Mam juz zdjęcia od fotografa 🙂


Dwa z pleneru, reszta w albumie 🙂





Strasznie ich dużo, a nie zdążyłam nawet dobrze przejrzeć wszystkich 😉
[[a]]http://s74.photobucket.com/albums/i257/antenka-p/Wesele%20plener/[[a]]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się