historie z końmi

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 października 2010 13:10
Mufinka, ode mnie dla Ciebie:
Ja znam taką niesamowitą historię:

W pewnej stajni odbywały się latem dla turystów przejażdżki " w kółku". Czyli 2-3 konie, jeden za drugim snuły się stępem po tym kółku, a bandy rozwrzeszczanych bachorów zmieniały się na tych koniach co 5 minut.
Konie szły znudzone, ze zwieszonymi głowami, straszny upał był... Hebe szła tak blisko zadu Cery, że niemal z głową pod jej ogonem.
Aż tu nagle Cera zrobiła Hebie kupę na głowę!  🤔
I Hebe szła dalej z tą kupą.
Poważnie.
Julie malo sie nie udlawilam :wysmiewacz22: 😵
znam również fascynującą historię 🙂

konie jeden za drugim galopowały w terenie i pierwszy zrobił kupę i ją kopnął, a jeździec na drugim koniu oberwał w twarz.
😂 😂Ale przeżyłyście historie. 😜  Koń-Buka 😁
Naprawdę dobre ,naśmiałam się i to równo .
Hi hi  fajne te wsze opowieści 🤣!!!!! Mój koń w czasie terenu wdepną w gniazdo os. 😕
A ja byłam w boksie i wdepnęłam w kupę. Niewiedziałam co zrobić zdjęłam buty i wyrzuciłam.
No ale zaraz wdepnęłam skarpetką w kupę też zdjęłam i wyrzuciłam.
No a potem wdepnęłam nogą NIE dało się zdjąć więc siedziałam i płakałam
hehehe nie dało sie zdjąć nogi i wyrzucić?????????  może trzeba było ją odkręcić  😁 😜
Watrusia  👍 👍 👍
Patrz nie pomyślałabym, o ja głupia, no to zaraz odkręcę. Bo jak wróciłam do domu to niewiedzialam co zrobić i dalej mi noga śnierdzziii ;(  🤬 🤬
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
14 października 2010 08:24
...a mój Siwy  poluje na stajenna kozę Magdę i w wolnych chwilach kopie psy 🙄 ponadto straszy dzieci stulonymi uszami i kłapie szczęką

prawie jak BUKA 😁

a Kary w innej stajni otwierał swój boks, po czym wychodził i otwierał inne konie 😁 na szczęście zanim wpadł na to żeby wypuścić ogiery to dostał pełna kratkę na drzwi;  w nowej stajni od razu dostał "specjalny" boks 😁 😉
jni otwierał swój boks, po czym wychodził i otwierał inne konie 😁 na szczęście zanim wpadł na to żeby wypuścić ogiery to dostał pełna kratkę na drzwi; 


Hehehe ja przeczytałam "dostał kartkę na drzwi" i oczami wyobraźni zobaczyła jakąś kartkę z napisem "otwieranie drzwi surowo wzbronione"  😁
Jakie te wszystkie historie są niesamowite...  😍 :**** 😉)) :*  aAjć xD :* 😉
historyjka z wczoraj. Przyczym Małe wyjaśnienie w naszej stajni box-y ustawione są w bloki w kształcie u po 16 boxów każde i pierwsza osoba która przyjdzie ma za zadanie wrzucić żarcie koniom w swoim "U".

5:30 wrzucilam jedzenie, 5:45 wypuściłam dwie kobyla na padok wracam a tu walach w pidżamie ( derka stajenna w kratkę). Do okola żywego ducha, wiec biorę linkę i prowadze go  do jego stajni w innym bloku a tam jak po wojnie wiadra, siatki na siano taczki wszystko porozwalane. Pan kawaler niechcial sie dzielić i w ciągu nocy zeżarli 16 porcji jedzenia, cale siano i  do "nas " przyszedł po więcej  🏇 .

A tak z innej beczki : Perdolinska uwielbia straszyć ludzi. Wiec jak wyczaji ze ktoś sie koni boi, to biegnie prosto ku tej osobie ze skulonymi uszami i mija te osobę na dystans około 2cm. I jestem pewna ze ma uśmiech jak widzi bladego uciekiniera. ( tylko ja czasem słyszę ze mam konia morderce  😀iabeł🙂
A mi kiedyś nawiała moja nieżyjąca już kobyła. Była wtedy w trakcie rui. Dopadł ja ogier zimnokrwisty i zaczął ja kryć, tzn. prawie zaczął bo ja do tego nie dopuściłam 😉 a w miedzy czasie zatrzymał się autokar z wycieczką wszyscy wyszli i zaczęli robić zdjęcia hehe
mam w stajni 3 boksy angielskie, cały czas otwarte. Konie łażą sobie na padoku ale nie chce mi się zamykać bramy czasami, więc kręcą się także na podwórku. Kudłaty wlazł do swojego boksu, rozejrzał się, wylazł. Poszedł do boksu obok - zrobił siusiu. Wyszedł, wlazł do następnego boksu, nawalił kupsko i wypruł galopem na łąkę cały z siebie zadowolony...
,
Tomek_J, ale ona chciala ta zdjeta podkowe przybic swojemu??
cieciorka   kocioł bałkański
17 października 2010 19:16
Tomek_J,  😲
wybaczcie nieprzepisowy post 😲
hehe, oplułam monitor 😁 właścicielka "rozkuwanego" konia, to musiała mieć minę.
Był kiedyś w naszej dawnej stajni taki chłopak z wycieczką podszedł wtedy do takiego ogiera Pegaza, stanął tyłem do konia nachylił się by zerwać trawę, a Pegaz odgryzł mu kawał mięsa z ręki!!! Konia uśpili, a na chłopaka nakrzyczeli, że nie zwracał uwagi na mnustwo czerwonych i odblazkowych znaków które głosiły: UWAGA! OGIER MOŻE UGRYŻĆ!!! JEST AGRESYWNY!!! i NIE DOKARMIAĆ!!! Śmieszna 🤣 i straszna 😕 historyjka za razem!!!
Mufinka 😵 😵 😵
Przepraszam za nieregulaminowy post
kurczę, że te odblaZkowe znaki go nie odstraszyły ...  😵
stanął tyłem do konia nachylił się by zerwać trawę, a Pegaz odgryzł mu kawał mięsa z...ręki???

Stanął tyłem,pochylił się,wyciągnął rękę po trawę i wygryzł mu kawał mięsa z tej ręki?A nie było bliższych części ciała skierowanych w jego stronę??? 😉
Historyjka Mufinki straszna i śmieszna rzeczywiście.
Oczywiście jeśli Mufinka jest Mufinką Adams.
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:RkG-jZqEjRTuXM:http://www.greatnewmovies.com/wp-content/uploads/2010/06/Addams-Family.jpg&t=1[/img]

😂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 października 2010 08:55
niezłe te historie 😲

Gillian: to sobie konik poprawił humor 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się