Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Z kim trenuje Aleksandra Mołodecka? Z dużą przyjemnocią oglądałam jej dzisiejszy przejazd na MM.
Z Tomkiem Kowalskim
Potwierdzam, Ola pilnie trenuje z p.Kowalskim - ostatnio na MPJ zajęła VI miejsce 🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
10 października 2010 21:23
zdecydowanie T. Kowalski i zmiana konia, z resztą obecnego też kupiła dzięki swojemu trenerowi, bardzo jej służy, ogląda się ich bardzo przyjemnie, widać naprawdę bardzo zgrany i dobrze dopasowany duet 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 października 2010 21:54
nie bez powodu wzięli Olę do kadry Polski 😉

A ma ktoś zdjęcia ze Swoszowic?
Ja mam jakieś - koleżanka robiła, nie ma szału, bardziej poglądowe dla jeźdźców. Zajmę się tym w przyszłym tygodniu
byl ktos w stajnia Roleski??Warto  tam jechac?
Warto 😉
byl ktos w stajnia Roleski??Warto  tam jechac?

Hi!Hi! Ja czasem bywam  😂
i dresażowa Anja też.
W jakim sensie czy warto jechać?  🤔
a w takim  czy  warto  tam przezimowac 😀iabeł
jak  jest z dojazdem autobasem , Kr? 
RR wspaniala atmosfera, świetne warunki i cudowni stajenni 🙂 Dojazd raczej samochodem, chyba, że Tania wie coś więcej odnośnie autobusów- Taniu? 😉
RR jakby to Tuśka powiedziała jest genialne🙂

Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
15 października 2010 08:34
[quote author=Luśka link=topic=196.msg737065#msg737065 date=1287086465]
RR jakby to Tuśka powiedziała jest genialne🙂


[/quote]
Luśka  jak ty mnie znasz!!! Jakby tylko tak ociupinke bliżej Krakowa to juz moj kucyk by tam stał  😉 Dla mnie cała Żukowicka wioska jest cudna. Ale infrasturktura RR jest powalajaca.
Jednak Tania jest  super ekspertem w kwestii RR., wiec po szczegóły do niej.
RR wspaniala atmosfera, świetne warunki i cudowni stajenni 🙂 Dojazd raczej samochodem, chyba, że Tania wie coś więcej odnośnie autobusów- Taniu? 😉

Ja nic o autobusach nie wiem. Jedna dziewczyna krakowska dojeżdża pociagiem do Tarnowa a stamtąd albo ktoś z rancza ją odbiera, albo jedzie taksówką.
A atmosfera od pojawienia się Anji jest jeszcze fajniejsza bo lobby klasyczne się wzmocniło a ja porządniej czyszczę konie i pod Anji presją ubieram oficerki.
Trzeba przyjechać, zobaczyć -samemu zdecydować.
Ja jestem nieobiektywna bo uwielbiam to miejsce a ludzi uważam za swoją przyszywaną rodzinę.
A jakie to miejsce? Takie:
Post pod postem bo mi skacze.
Jeśli idzie o zimę w hali. Hale są dwie. Ta letnia też się nadaje do jazdy. Tłoku nie ma praktycznie nigdy.
Raczej odwrotnie -trzeba sobie szukać towarzystwa do jazdy . 😂 Są stałe określone godziny , kiedy trenują sportowcy i kiedy jest nauka jazdy. Ta ostatnia to najwyżej dwa konie na raz a najczęściej jeden bo nauka jest indywidualna.  Nie ma rekreacji w takim szeroko rozumianym pojęciu. Tereny piękne, przyjazne pełne zwierzaków. Sarny są zawsze.
Jest hotel /ciepły -spytaj Anji/ i jest restauracja. Ja się uzależniłam od śledzi ostatnio. Pyszne. Ale jedzenie do wyboru,do koloru. Jest tyle miejsca,że każdy może sobie robić co uważa i nikomu nie wadzić. Obiekt jest monitorowany i ma ochronę.
Roundpen i karuzela. Jak leje czy jest zimno -konie maszerują w karuzeli. Nie są wypuszczane od świtu do nocy bez względu na pogodę. Sprzątane jest codziennie . Kowal jest wedle kalendarza co 6 tygodni -nie trzeba się tym martwić. Odrobaczania, szczepienia też są na głowie Szefowej. Lekarz w razie potrzeby jest pod telefonem. Specjalista.
Co jeszcze? No takie tam zwyczajne rzeczy-myjka, solarium . Opcja ścielenia trocinami. Musli jak ktoś chce. Psy, koty.
Ludzie życzliwi, spokojni . Tyle chyba.
A! Jest jeszcze Clint Ramsey do ćwiczenia się w angielskim.  😉
Tania a jaki jest koszt pensjonatu za miesiąc? 😀
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
15 października 2010 11:24
Ja jeszcze dodam ze w RR jest super plac zabaw dla dzieciaków  💃
Miszelin, wydaje mi sie ze 600zł
A jak dziewczyny godzicie dojazd 100km do stajni, na treningi jeździcie tylko w weekend?
Ja jeżdżę tylko w weekendy. Koszt jest wyższy niż podaje Tusia, ale to już sama pytaj.
Na stronie stajni widnieje również informacja o koszcie za pensjonat w wysokości 600zł, jakie koszty mogą jeszcze dochodzić?
Tania a w tygodniu twój koń nic nie robi? Tylko padok? Czy masz kogoś kto Ci go trenuje?
Przepraszam, że tak wypytuje, zastanawiam się po prostu czy dla mnie takie rozwiązanie było by dobre.
Jest ktoś tam na miejscu kto zajmuje się  ujeżdżeniem?
Mój koń ma 16 lat. Byczy się ile wlezie. Nie wygląda na nieszczęśliwego. Jeździmy sobie w piątek,sobotę i niedzielę. Mam dwa konie do jazdy , zatem już jak na mnie ponad siły.
Konie sportowe też mają teraz przerwę na odpoczynek. Jak chcesz trenować to nie szukaj stajni tak daleko.
Koszt pensjonatu na stronie nie jest aktualny. Musisz doliczyć ew. nocleg, wyżywienie .
Do kosztów dochodzi kowal etc. Na pewno nie jest to miejsce z tych tanich.
Ujeżdżeniem zajmuje się Anja i nawet planuje klinikę, ale o tym narazie sza....
Jak będzie gotowa to na pewno napisze.
Ja mam osobistego,własnego Trenera/Tresera ale on jest niepodzielny.
Jest trener west dla ludzi i koni ale pewnie to akurat Ci nie będzie pasowało.
Oprócz RR dodać trzeba , że obok stajnie ma Alex i jest jeszcze Palomino. Raz nas tam wywlekli na weekend i powiem wam to był jeden z lepszych. Palomino idealnym zakątkiem na wypoczynek przy koniach. A i ze swoim koniuchem pewnie można się przypałętać.

Atmosfera fantastyczna.

Tereny bossskie tylko pozazdrościć.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? - http://www.ckjdakar.stadniny.pl/oferty/1126187824
Podane numery są nieaktualne.
Zapytaj forumowej Himenezowej, ale ta oferta raczej już bardzo nieaktualna.
Stajnia już od kilku lat nie istnieje, teraz tam sobie pomykają autka do Szarowa- autostrada. A swoją drogą szkoda, miałabym stajnię pod nosem :/
To może zna ktoś stajnię w tych okolicach? Nie zależy mi tyle co na cenie, ale dobrym dojeździe, busami, autobusami - czymkolwiek, byle żeby było szybko, prosto, bez przesiadek. I oczywiście pastwiska/wybiegi.
Niestety, dojazd do obecnej stajni mnie zabija...
bodzanów🙂 lub przyjdź do Nas do Krakuszowic🙂 ja jeżdżę przynajmniej 2 razy w tygodniu i jestem w piątek, sobotę, niedzielę🙂 Mogłaby się jakoś z Nami zabierać🙂
Ciarotka w Krakuszowicach są wolne miejsca?
narazie mamy jeden wolny boks🙂 Prawdopodobnie niebawem będą wolne jeszcze dwa (ponieważ konie właściciela pensjonatu idą do stajni angielskiej). Polecam to miejsce🙂 Piękne tereny, miła obsługa no i ja w komplecie 😅
Nie Kraków, ale w tym wątku pytałyście o Roleski Ranch - w połowie Listopada będzie u nas szkolenie ujeżdżeniowe.
Anja dała ogłoszenie w stosownym wątku.
Czekam niecierpliwie na mix westu i dresażu.
I być może poznam jakieś nowe osoby z re-volty.  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się