Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 października 2010 14:14
ciekawe co jest bardziej trendy: gumowiaki w rózne wzorki czy takie typowe czarne jeździeckie

cos mie się widzi że za niedługo gumofilce i kufajki będa na topie
Albo bryczesy z pełnym lejem w różową kratkę 🤣
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 października 2010 14:36
o masz, już też tak chodzą ubrane laski??
to my mamy w pakach jeździeckich same trendy  😎 czekam aż będa łaziły z palcatami  😁
to my mamy w pakach jeździeckich same trendy  😎 czekam aż będa łaziły z palcatami  😁


W niektórych miejscach już chodzą 😀iabeł: i to z nazwy by wskazywało, że publicznych

ale naprawdę widziałam w tym roku laskę w Dublinie ubraną w bryczesy w kratkę - i nie wybierała się do stajni. Tylko czekać aż u nas dziewczyny będą latać tak ubrane 😂

super, wreszcie bez oporów będzie można wejść np do sklepu w bryczach  😁
A co do tych gumowych oficerek za ok 2000 identyczne jak te nasze do jazdy, oglądałam je w sklepie, nawet mają ten wzgórek w miejscu ostrogi jak zwykłe gumiaki do jazdy, noga się poci tak samo - tylko ceną się różnią  😜 😁
a o ile się różnią
no właśnie, nie pozostaje nam nic innego jak chodzić na miasto ubrane w jeździeckie ciuchy. Żeby potem nie było, że koniarze są niemodni...  🙁
spodnie bryczesopodobne juz sa w modzie. z malymi i duzymi lejami. w gumowych oficerkach tez juz widzialam laski. jednak hitem byl koles w jednym z wroclawskich lokali studenckich w nowiusienkich czapsach deZtim, konia nie widzialy, zagajony uprzejmie czy jezdzi, czy moze na motorze, obrazil sie.
aaa laski w ostrogach tez widzialam.
niech zaczną w toczku chodzić  😀iabeł:
akurat toczek to normalne, damskie nakrycie glowy.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
15 października 2010 17:03
hehehe to nie taki głupi pomysł z tymi trendami, bo raz jak weszłam do sklepu (mój nałóg palacza mnie do tego zmusił) to ludzie patrzyli na mnie o tak ==>  🤔  i w dodatku jakie będziemy na topie!  😍
U mnie w szkole chodzą w takich bryczesach - ba, żeby chociaż ładnych, w kratkę - tylko w takich materiałowych, dwukolorowych a'la decathlon czy inny gosport...
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 października 2010 17:12
Bryczesy są ostatnio bardzo modne. Sama mam jedne spodnie- bryczesy do szkoły. Wszystkie jeździeckie koleżanki zapytały się czemu przyszłam do szkoły w bryczesach. A to legginsy stylizowane na bryczesy 😎:







Fajne by takie były na konie, do "beżowego" konia (grunt to profesjonalne nazewnictwo  :lol🙂 z brązowym czaprakiem 😁... ale obawiam się, że jazdy mogłyby nie przeżyć, za delikatne...  🏇
Wędzidło na każdym zdjęciu tak samo...  😤
Euforia 80- bo teraz jest moda w jeżdżeniu na kółku od wędzidła😀
nie no szok.... nigdy bym takich fot nie wstawiała do  publiki...
zdarza się przesunąć wędzidło. ale nawet jakbym miała taką fotę nigdy bym jej nie wstawiła  🤦
wiesz jedno zdj ok, zdarza się ale na każdej fotce to samo. więc  tylko i wyłącznie wina jeżdżca
Remedioss   2* Parelli Professional
15 października 2010 17:54
Hmmm urodzone 2008r a zdjęcia z 2007????
Mam ochotę ich odwiedzić przejazdem i wytłumaczyć, że na dzieciach się nie jeździ... wrrrr
dziwnie to wygląda
[quote author=Euforia_80 link=topic=190.msg737780#msg737780 date=1287159154]
http://allegro.pl/ogier-malopolski-i1275063338.html
wiek i to wędzidło  😵
[/quote]

laska ma te trendy oficerki  😁
[quote author=Euforia_80 link=topic=190.msg737780#msg737780 date=1287159154]
http://allegro.pl/ogier-malopolski-i1275063338.html
wiek i to wędzidło  😵


laska ma te trendy oficerki  😁
[/quote]
te nigdy nie wychodzą z mody  😁
Ostatnio w sklepach z obuwiem ( nie jezdzieckich ) ciągle widuję buty typu sztyblety,ludzi w oficerkach jeździeckich nie wybierających się do stajni ( nawet do spódnicy) a w H&M zaczęli wydawać bryczesy niby w cale nie jeździeckie,ale zawsze coś typu końskiego,w sumie wyglądają niemalże identycznie,nie zdziwiłabym się gdyby zaraz zaczęli czapraki wydawać  😁
A derki jako kołdry, czapraki na poduszki o i pasek zrobiony z wędzideł  😜
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
15 października 2010 22:07
Ja dzisiaj jak szłam z przystanku mijałam dziewczyne plotkującą z resztą "ekpy" w bluzie Fouganzy.
Ja z kolei dziś w tramwaju widziałam laskę w gumowych 'oficerkach'  😵 Dzisiejsza moda mnie przeraża... Niedługo ludzie przyjeżdżajacy na jazdę nie będą musieli zmieniać stroju 😁
Ta gniada klaczka to taki śledzik przecież jeszcze chudzinka, jak to wygląda.. aż mnie czasami korci żeby zgłaszać administratorom naruszenie jak widzę niektóre te oferty.. źrebaki będą ujeżdżać albo raczej zajeżdżać żeby cenę podbić jak się da..



http://allegro.pl/kucyki-klaczka-ogierek-zrebak-ujezdzone-i1259070993.html    a tu dobra oferta - 3 kucyki za 950 zł 😀
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
16 października 2010 07:37
A mi się bardzo podobają w tym ogłoszoniu "szleję na 2 kucyki"  👍
Hagane, przecież jest podana przy wszystkich kucykach dana cena, więc nie za wszystkie.  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się