Stajnie na Śląsku

CeraŁ   dużo dużo zmian..
09 października 2010 07:02
Ja zapraszam do nas od wiosny  😅 będziemy budować nowe 4 boksy  😅

A tak w ogóle to jedzie z Was ktoś na hubertusa na Panewniki 16.10 ?? 😀
kasztankaija   Love you more and more and more.
09 października 2010 07:39
tak, ja jadę 🙂
i ja, i ja!
CeraŁ   dużo dużo zmian..
09 października 2010 08:35
Ooo to super ;D 🙂 noo to musimy się zgadać 🙂
Ja zapraszam do nas od wiosny  😅 będziemy budować nowe 4 boksy  😅

A tak w ogóle to jedzie z Was ktoś na hubertusa na Panewniki 16.10 ?? 😀


kcj90 do nas, czyli gdzie ❓ Może być na PW.




No ja nie pojadę, czoć taki miałam plan, bo Portek w Ustroniu, ale ponoć moja stara stajnia się wybiera w większej liczbie.
kcj90 również poproszę o inf.  :kwiatek:
My też przyjedziemy w roli widzów 🙂
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
09 października 2010 22:21
a ja poszukuję stajni, najlepiej jak najbliżej Katowic, z wolnymi boksami.
najważniejsze dla mnie są padoki i dobra jakość jedzenia. hala jest mile widziana.
może ktoś coś polecić?
No to o Trialu mogę juz coś napisać.Znajomi postawili tam konia, wyglądał imponująco jak go tam dawali. Po 10 miesiącach przebywania w tej stajni koń był tak zmizerniały i w depresji , że trudno go było odratować. Zastanawiam się jak można trzymać tyle koni w tak małej stajni, bez padoków i pastwiska.
A co sadzicie o stajni Omega w Rudzie Ślaskiej?
CeraŁ   dużo dużo zmian..
10 października 2010 17:38
mi w Omedze akurat się nie podoba 😉 kiedyś jak tam z ciekawości pytałam o boks to mi powiedzieli, że konie dostają rano jeść i wieczorem a przez cały dzień są na 'pastwisku' tylko to pastwisko to była ubita ziemia bez grama trawy  🙄 no i w boksach nie mieli za czysto.. No ale na dłuższą metę to nie wiem jak tam jest.
[...]A tak w ogóle to jedzie z Was ktoś na hubertusa na Panewniki 16.10 ?? 😀


Ja jadę na pewno, ale raczej samochodem. Konno tylko jeśli dotrą znajomi ułani 😉
My jedziemy z mężem konno, oczywiście tylko jako widzowie.
W sprawie omegi to sprostuje tylko, że dziś już są faktyczne, zielone pastwiska 😉
a ja poszukuję stajni, najlepiej jak najbliżej Katowic, z wolnymi boksami.
najważniejsze dla mnie są padoki i dobra jakość jedzenia. hala jest mile widziana.
może ktoś coś polecić?

Polecam stajnie Gota, niestety hali nie mają, ale stajnia na prawdę bardzo dobra.
a trzyma  ktos moze konia w Zbrosławicach??jaka  tam jest cena  za pensjonat??  A  w KJ  Lider??Ktos moze  cos  powiedziec o tej  stajni? tzn cos wiecej jakto  ze jest tam tylko sport😉
Czy znacie jakieś pensjonaty godne polecenia w przystępnej cenie w okolicy Wodzisławia Śląskiego?
kudłaty.....i jak tam?... ułani przybędą? 😉
Szarotka w Twoich okolicach nie ma jakiejś stajni gdzie organizują Hubertusa ??
Fatamorganano niestety nic takiego godnego polecenia nie mogę Ci zaoferować 🙂 Będzie organizowany jeden na Hali Boraczej , ale w zeszłym roku to była parodia hubertusa  🤣 wiec nie wiem jak będzie tym razem.
Właśnie u nas wszystko się waha, jedynie musiałabym konia zawozić przyczepą do Lipowej, gdzie organizują pierwszy raz Hubertusa.
  😅  No to jak już tak wszyscy zapraszacie do siebie - to i ja nie mogę być gorsza - zapraszamy do nas - stajnia między Wodzisławiem a Jastrzębiem  😅
Pomocy! Wie ktoś może jak dojechać z dworca w Bieruniu, z Imielinia- rynek lub z mysłowic- dworzec pkp do stajni Arabka w Dziećkowicach?  🤔

Przepraszam za takie spamy, ale pilnie potrzebuję wiedzieć!
Nie da się bezpośrednio tak dojechać, trzeba jechać 66 z mysłowic.
TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
18 października 2010 10:06
Czy  ktos stacjonuje juz w Koniczynach  Przymiłowice?? 👀
EDIT: [s]Więcej[/s] WSZYSTKO w ogłoszeniach 😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w niewłaściwym miejscu.
efeemeryda   no fate but what we make.
19 października 2010 18:49
Chciałam zapytać o stajnie Tabun w Sławkowie ? czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o plusach i minusach ?  😀 (znalazła tutaj tylko jedną, pochlebną zresztą opinie  😉 ). W ten piątek wraz z koleżanką przenosimy tam nasze konie, póki co widzę same plusy  🏇, pomijając może dojazd gdzie bez samochodu ani rusz  😵
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
19 października 2010 18:55
u mnie w końcu też stanęło na Arabce 😉
mam nadzieję, że w przeciągu tygodnia już się przeniesiemy.
olciiik, ooo no prosze  😀, a to coś swojego w końcu masz?
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
19 października 2010 19:48
mała mi, a no kupiłam szkapinkę ;D
TanTal, ja od listopada stawiam tam konia jak co roku.Poprzedniej zimy też tam był i latem przez trzy tygodnie, jak byłam na wakacjach.Gdy byłam tam kilka dni temu to byly dwa boksy pościelone ale koni jeszcze nowych nie było.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się