Farmerama.com

Zupełnie nie rozumiem tego nowego domu, jak mam zlecenie to nie ogarniam  😂
Mam nadzieję, że dam radę się jakoś dobić na forum, bo teraz nie działa 😉
A mnie  ciekawi czy te 5 dodatkowych zleceń za 25 florenów to codziennie czy jednorazowo 😵
Co oni wymyślili z domem? Siedzę w pracy do 16 lub 18, od 16 informatyk w domu u mnie siedzieć będzie do nocy, więc nic nie zobaczę dzisiaj.

Edit informatyk się spóźnia, więc chwilę jestem. Mnie tam się podoba, wszystko przejrzyście od razu na targ po zakupy można przejść, widzę ile mam produktów i ile w razie czego potrzebuję kupić/wyhodować/zebrać.
Maddie wysłałam Ci zaproszenie.Teraz jak bede miała 12 znajomych mogę usuwać te chwasty czy jak o co chodzi z sasiadami?
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
14 października 2010 17:42
Dziękuję  :kwiatek: Oczywiście czekam dalej, może ktoś jeszcze potrzebuje sąsiada?

Czy w związku z tymi zmianami w domu, chałupa nie będzie mi się już trzęsła? Rano weszłam- nie trzęsło mi się, siedzę prawie godzinę, nie trzęsie mi się  🙄 Nie zauważyłam żeby mi się zlecenia bez trzęsienia się chałupki pojawiły.
trzęsie się, trzęsie. Tylko jak się wejdzie to nieraz od razu kilka zleceń jest.
potrzebuje znajomego, ktoś chętny? moj nick: figarowa
Już wiem o co chodzi-jeśli masz w domku 10 zleceń niewykonanych, więcej nie dostaniesz- albo odrzuca się, albo wykonuje  😉 Ja wszystko sieję, nie kupuję  😉

Jeszcze "tylko" 4388 do kolejnego poziomu  😅
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 października 2010 17:20
Ja miałam z 16ście nie zrobionych i dochodziły nowe.
Tak mi na forum tłumaczyli  😉
A mnie  ciekawi czy te 5 dodatkowych zleceń za 25 florenów to codziennie czy jednorazowo 😵


O co chodzi? Nie słyszałam nigdzie o tym.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 października 2010 22:03
[quote author=barnabik link=topic=25735.msg736503#msg736503 date=1287059150]
A mnie  ciekawi czy te 5 dodatkowych zleceń za 25 florenów to codziennie czy jednorazowo 😵


O co chodzi? Nie słyszałam nigdzie o tym.
[/quote]

Zmienił się wygląd domu farmera i jest teraz opcja, że za 25 florenów można wynająć "kogoś" kto będzie nas reklamował, abyśmy mogli dostać więcej ofert.


Powiem wam, że po tych zmianach w domu mam więcej zgłoszeń, które jestem w stanie spełnić i dostać szybko kaskę.
Jak klikniesz na domek ze zleceniami, to masz po lewej stronie tubę taką pod owcą a nad tym czyje to zlecenie, klikasz i możesz dodatkowe zlecenia kupić za 25 FL.
no z tym, że to Ty płacisz te floreny. Dla mnie bez sensu
Ahhh to tak!
Ja już myślałam, że będą jakieś zlecenia, za które będzie można dostać jakieś floreny  😜 (wiedziałam, że zwariowałam).
Czy Wy też macie problemy dzisiaj z farmą?  🙁 Ładuje się, włącza się łąka, przestaje się ładować i biała plama się pojawia  🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2010 21:11
Aż takich problemów nie mam, ale kijowo chodzi. Zbieram plony, a pola nie robią się puste. Widzę jak stodoła się rusza. Dopiero po jakimś czasie pojawiają się dymki ile PD za dany zbiór i pola znów nadają się do siania. Ogólnie bardzo spowolniła.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 października 2010 22:33
A ja jestem wściekła! Mam wszystkie narzędzia do budowy dwóch 'wytwórni', ale brakuje mi tylko kilku młotków i nożyczek 👿
Młotki to moja zmora, ciągle mi brakuje prawie tylko ich, a trafiają się okropnie rzadko 😉
Chociaż ostatnio przez 2 dni wpadły mi aż 4  😅
ja tez mam problem z młotkami
i ja 🙂

myślicie ze bedzie event dyniowy na halloween??
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 października 2010 18:49
Dostałam takiego maila:

w ciągu sześciu dni, należy napisać do wszystkich swoich sąsiadów, w przeciwnym razie możesz stracić szansę na grę o nowe przepisy
ushia   It's a kind o'magic
18 października 2010 18:56
durny łańcuszek i tyle 🙂

marysia - nigdy nie bylo dwoch eventow na raz, a dozynki trwaja do 16.XI
Żałosne łańcuszki 😤
Kto mi powie ile potrzeba jakich narzędzi na strusie?  🙂
ushia   It's a kind o'magic
23 października 2010 22:00
360 cegieł
18 farby
360 dachówek
18 zębatek


Info o halloween
Jak wczoraj obiecywaliśmy, dziś dodajemy trochę więcej informacji dotyczących Eventu Halloween. Dowiedzieliśmy się, iż 5 upraw, o których była mowa już wcześniej, będzie wprowadzonych tylko na czas eventu, oraz jedno drzewko, które będzie można wygrać w evencie. Mianowicie jest to pigwa, która również po zakończeniu halloween zostanie w grze.

Rośliny planowane na Halloween:

-Grobowy kamień,
-Wampirowe pomidory,
-Straszne dynie,
-Krzaki kości,
-Krzaczki spiritusowe

PS. Nazwy upraw zostaną poprawione później.

Dodatkowo w trakcie eventu zostaną dodane tzw. aktualizacje zagród. Chodzi tu o to, że zostanie zmieniony wygląd zagród, na typowo halloweenowy. Zmienią się 3/4 zagród w grze. Mamy nadzieję, że w poniedziałek pokażemy pierwsze takie zdjęcia.

(Źródło: farmeramania.de)
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 października 2010 22:03
Krzaczki spirytusowe 😂
Ushia dzięki  :kwiatek:
Krzaczki spirytusowe 😂


Pewnie chodziło o spirytualistyczne  🤣 Głodnemu chleb na myśli  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się