Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

to może i moje szapki.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 października 2010 16:11
EnSzeretem drugie jest boskie!
wątek zamknięty
Severus   Sink your teeth into my FLESH
16 października 2010 17:22
to my się przypomnimy z Rudą i przedstawimy podopiecznego Akbarskiego (tym razem to taki prawdziwy podopieczny, nie na chwilkę 😉 )

Draceniasta z niedzieli:



I Akbaruś:





wątek zamknięty
Severus fajny nowy podopieczny, bardzo przypomina mi jedną klacz  😉 A po czym jest?
Crazy Ty tyle fajnych zdjęć masz a tak mało tu wstawiasz 🙂

No to siwa z dzisiaj i sprzed tygodnia.


wątek zamknięty
moj mlodziak szaleje  😁 😁

wątek zamknięty
galopada
cudny koń i super fota  😍


a to moje podopieczne  
jednego prawie nie widać drugi za to za bardzo rzuca sie w oczy i wydaje się większy a tak na prawde to jeszcze mały bachor 🤣
wątek zamknięty
galopada_ ale super zdjęcie, takie wesołe. 🙂
wątek zamknięty
Gallien   Un poco di zucchero
16 października 2010 19:00
galopada Boskiego masz słodziaka, jak tam praca z nim idzie, pewnie jak po masełku 🙂
wątek zamknięty
to nasza druga jazda po miesiacu nicnierobienia. wczesniej przed ta przerwa tez jezdzilam ze trzy razy i mialam miesiac przerwy przez wypadek 😀 takze w sumie jest niepracowany od konca lipca... a wlasciwie to wcale bo sie tylko placze na nim troche  😁 ale od wiosny jak zaczniemy... to na wakacjach pierwszy start  😜 😜 😜 ( a praca nie idzie niestety jak po masle bo ma straszna tendencje do przeganoszowywania sie i caly czas sie staram go wyslac w dol. moze przez zime wydorosleje  😁 i jest strasznym nerwusem i nie lubi stepowac baaardzo. najchetniej by galopowal  :hihi🙂 ale mimo ze jest trudny to jest przekochany i nikomu bym go nie iddala  😍 😍
wątek zamknięty
lunqa przepiękne zdjęcie
wątek zamknięty
galopada_, śliczny! on zawsze tak wysoko podnosi nogi? 😁 wstawiaj więcej zdjęć! 😉
wątek zamknięty
kitiXn
Dziękujemy  😉

wątek zamknięty
galopada, moja młoda też bardzo się przeganaszowywała, jazda w dół pomogła, teraz też jest momentami przeganaszowana jak ją podnoszę wyżej, ale wygląda to dużo lepiej niż kiedys
wątek zamknięty
u nas juz jest duzo lepiej niz na poczatku. ale pracy mamy duuuzo przed soba  😉
wątek zamknięty
Chciałam się pochwalić, że moja małopolska 16-stka zdała dziś razem z moją siostrą brązową odznakę. Nawet pohamowała swoje adhd  😁




wątek zamknięty
armara gratulacje  😅

Caira prosze bardzo  😉 a wiecej w kaciku Mlode Konie  :kwiatek:







wątek zamknięty
galopada_ jakie fajne kaloszki 😀 Młody skubany ładny jest  😀iabeł:
wątek zamknięty
galopada_, dziękuję i podtrzymuję to, że jest piękny! a tak przy okazji, jakie macie ogłowie?
Aaa i z góry przepraszam, że wszystkich pytam jakie mają ogłowia, ale właśnie jestem na etapie kupowania nowego i jak zobaczę jakieś ładne ogłowie to od razu się wypytuję. 😁 :kwiatek:
wątek zamknięty
armara, galopada_, przepraszam, że tak "zbiorowo" ale piękne zdjęcia dziewczyny! aż chce się patrzeć 🙂
wątek zamknięty
dziekuje wszystkim  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
galopada, prawie jak Totilas  😁 super fotka!

armara, bardzo, ale to bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia  😜 Te konie to własnej hodowli?
wątek zamknięty
galopada_, super zdjęcia, konisko czadowe 😀
Ja robię wszystko, żeby się nie uczyć.. i właśnie znalazłam jakieś letnie zdjęcia haha🙂

wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
16 października 2010 22:11
Severus fajny nowy podopieczny, bardzo przypomina mi jedną klacz  😉 A po czym jest?
Crazy Ty tyle fajnych zdjęć masz a tak mało tu wstawiasz 🙂

No to siwa z dzisiaj i sprzed tygodnia.

a niedługo może i zdjęcia z jazdy! ; p
wątek zamknięty
Tuffy, drugie obłędne!!😀

a ja dziś zgrzeszyłam i obcięłam quaretrce grzywę! mimo że dla mnie ta rasa no musi mieć długą grzywę i już! ale miała tak marniuteńkie te kłaczki że stwierdziłam że przez zimę może jej coś konkretniejszego urośnie😉 tak więc mam quaretrkę z loczkiem:P i mam zdjęcia których abbsolutnie nie wstawie bo to profanacja jest:P
wątek zamknięty
Tuffy łeeee jakie ładne  😜
galopada bardzo podoba mi się twój młody. Super zdjęcia!


Mój młody  😀

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 października 2010 09:15

Zairek 💘
wątek zamknięty
Zairka, jak zawsze śliczny! co u niego? kiedyś mi chyba przemknął na czyimś fbl, ale teraz za nic nie mogę go znaleźć.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 października 2010 09:42
posiwecone jemu sa 2 pb
moj w archiwum
zairka i nowej wlascicielki Julki zairka2 😉
ma sie świetnie, wygląda wspaniale, i jest kochany przez nowe Pańcie , no juz nie takie nowe bo w Marcu miną 2 lata od sprzedazy🙁
Tęsknie okrutnie 🙁
wątek zamknięty
Mia
Dziękuję  :kwiatek: A gdzie zdjecia Twojej  🤬?

bostonka
bardzo mi miło  :kwiatek:
"Babcia" została kupiona z Janowa Podlaskiego w łonie matki, kara Emirka została kupiona ze stadniny jako źrebie przy matce. Młodziaki urodziły się już u nas.

Tuffy
Jestem fanką Twojego Rudzielca  😜

Latająca Babcia Oregonka 🙂



i portrecik
wątek zamknięty
Breva, wstaw!!
Długie grzywy to dla reinerów, krótkie na pleasure, trail, horsemanship, halter i angielskie konkurencje😀
Ja jak ma na tyle czasu między konkurencjami żeby pleść grzywę to na horsemanship mój koń ma takie "leżącę koreczki" (jak mnie fantazja poniesie to z kokardkami bądź wstążkami) albo np dobierany warkocz na halter itp🙂
Na horsemanship wyglądamy np tak:

No i szyję wtedy widać z obu stron całą😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.