Parada Jeździecka Wrocław 2010

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 października 2010 19:06
ja tez chce wiedziec, ba nawet chetnie sama bys sie kanela na takiej przeprawie 🏇
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
18 października 2010 19:32
ANKY  😜


jest juz program, wiec wyglada na to, ze jednak jest aktualny 😉
tylko nadal nie ma zadnego info o biletach, albo to ja jestem slepa
ale nie odpuszcze na pewno, padne z wrazenia jak zobacze Anky i Lorenzo 😜
Z tego co widzę strona Parady już ruszyła 😀
Bilety też są już dostępne na ticketpro . Już nie moge się doczekać
lostak   raagaguję tylko na Domi
20 października 2010 19:42
czyli nadal Katowice i Wrocław odbywają sie w tym samym czasie...??? 😲
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
20 października 2010 19:44
🙁 czemu bilety takie drogie ... w takim razie nie wiem czy pójdę, bu ...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 października 2010 20:26
🙁 czemu bilety takie drogie ... w takim razie nie wiem czy pójdę, bu ...

drogie? 😲 80-150 nie mow mi ze 80zł to duzo za takie atrakcje... moim zdaniem cena jest adekwatna
juz sie nie moge doczekac 💃
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
20 października 2010 20:50
a wiadomo w jaki dzień jest Lorenzo?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 października 2010 20:52
we wszytskie 3 dni jest ten sam program
zreszta na stronce www wszytsko pisze 😉
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
20 października 2010 20:57
no to super 😀 idę! musze tam być  😍
Z jednej strony bardzo cieszę się, że w Polsce ktoś wreszcie podjął się organizacji dużego "końskiego show", a z drugiej strony obawiam się, czy przedsięwzięcie to jest do końca przemyślane ( chodzi mi o jego termin).

W tym samym czasie odbywają się Parada Horse Show w Katowicach oraz w Pradze (4-5.12)  nowa edycja Apassionaty "In Licht der Sterne". Potencjalna publiczność może (ze względu na niewielką odległość) wybrać wyjazd na dwie pozostałe imprezy. Jak ktoś obrotny i przy kasie, to może w weekend obskoczyć wszystkie 3 miejsca...
Boję się, że będzie jak z Zingaro- na premierze pełna widownia- potem trybuny świecące pustkami. U nas nie ma jeszcze takiej mentalności, że z dzieciakami idzie się na tego typu imprezy. Ceny biletów są adekwatne do zagranicznych, tylko, czy statystyczną polską rodzinę będzie na taki wypad stać? To się okaże...

[right](edycja: źle wpisałam datę Apassionaty w Pradze)[/right]
No dokładnie, cena biletu najtańsza moze i adekwatna do programu (w kwestii Anky i Lorenzo, bo reszta to pokazy jak na każdej innej końskiej imprezie), ale takie pieniądze wyda wilu z nas koniarzy, którzy idą, bo wiedzą co mogą zobaczyć. Ale wątpię, zeby duża ilość rodzin była skłonna wydać minimum 320zł na wstęp (taka rodzina 2+2) a do tego jedzonko jakieś czy inne atrakcje.
Przykładowo w Katowicach wydaje się 20zł na osobę, a tak samo są skoki przez duże S (bo tu nie wiadomo w sumie co będzie), są pokazy zaprzęgów, west, ujezdzenie i wiele innych atrakcji.
A tak wogóle to dla zwykłego laika chyba za duzej różnicy nie ma czy pokazy ujezzenia robi Skowrońska czy Anky.
Większość najlepszych miejsc wykupiona... udało mi się zdobyć jeszcze w sektorze C pierwszy rząd...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 października 2010 09:45
maciek i wlasnie tego sie balam 😕 a musze czekac do wyplaty 🤬
a ja mam wielką nadzieję, że uda mi się wejść służbowo- ratowniczo. Bardzo chciałabym żeby organizator zlecił nam tą imprezę😉.
A jak sie nie uda to moze na legitymacje sędziowską? 😉
W ogóle kto to organizuje? Bo może mi się też uda wejsć za darmo... teraz nie mam kasy i zastanawiam się czy będą jeszcze bilety w listopadzie..
lostak   raagaguję tylko na Domi
21 października 2010 12:22
czy ja dobrze widziałam, że codziennie jest dokładnie ten sam program?
chyba tak. strasznie dziwna ta impreza...  nie wiem czy jednak nie pojade do Katowic
lostak   raagaguję tylko na Domi
21 października 2010 12:31
ja jade do katowic i z ogromna przyjemnoscia sie spotkam z forumowiczami i nadrobie zaleglosci z Kyry... nikogo nie pamietam 😡
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 października 2010 13:06
a ja mam wielką nadzieję, że uda mi się wejść służbowo- ratowniczo. Bardzo chciałabym żeby organizator zlecił nam tą imprezę😉.
A jak sie nie uda to moze na legitymacje sędziowską? 😉

ej ja tez mam legitymacje sedziowska, i instruktorska 😀iabeł: jakies przecieki????
ciekawe, ja jestem z Wrocławia, a dowiedziałam sie dzisiaj o tym z Facebooka ? :/
dziwna ta impreza jakaś, program też podejżany ? kto to organizuje?
no wlasnie, co z wchodzeniem na legitymacje sedziowska?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 października 2010 13:52
to my mamy takie przywileje? czy poprostu rtk zuciła hasło?
wątpię żeby wpuszczali na tego typu legitki (ewentualnie akredytowane prasowe - dla końskich gazet?), impreza ma formułę show plus targi  a nie zawodów itd.  W każdym razie będę też w Katowicach, młody mój startuje🙂
gdzies sa jakies przepisy,ze na zawody na legitymacje sedziowskie jest wstep. poszlabym chetnie, ale bilety drogie, a jeszcze cos na zakupy trzaba by miec... jak to jest te bilety za 150 zl to sa na 3 dni czy jak?
CZym się różnia poszczególne bilety 0 jedna sa po 150 inne po 80?
nigdzie nie ma dobrego info.

Stronka aprady łądna ale mocno niedopracowana...
różnią się ceną bo miejsca są w różnych sektorach, bliżej lub dalej "sceny" 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
21 października 2010 19:40
W tym momencie zacznę zastanawiać się nad Zingaro ?
to same pokazy będą, zawody w spodku
A ja się wybieram i do Katowic i do Wrocławia 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się