Parada Jeździecka Wrocław 2010

Hmm, a ktoś mi powie, kto będzie w tym roku z zawodników w Spodku, bo wygląda jakby część jednak miała być we Wrocławiu...
http://paradajezdziecka.pl/parada/?p=118
ja naprawdę tego kompletnie nie ogarniam, czy oni nie mogą jakiegoś normalnego programu zamieścić?  😵
ovca   Per aspera donikąd
21 października 2010 21:23
W ogóle nie wiadomo, kto w czym i o której... 🤔

może wpadnę, ale w sumie tylko na stoiska-chyba, że przyjedzie ktoś naprawdę godny obejrzenia w reiningu...ale nie wiem czemu, dziwnie w to wątpię, bo kto pokusi się o pokaz na podłożu do skoków...
A na same stoiska będzie można wejść bez biletu? Wątpię.
ja ponawiam pytanie czy bilety są na każdy dzień osobne czy to jest od razu na 3 dni?
na każdy dzień osobno, w zasadzie codziennie będzie to samo...
ovca   Per aspera donikąd
22 października 2010 08:56
A na same stoiska będzie można wejść bez biletu? Wątpię.


postaram sobie załatwić bilet za free...zresztą-zobaczymy, jak to będzie zorganizowanie 😉
czy ktoś ma info na 100% czy faktycznie Ci zawodnicy wskazani na stronie będą we Wrocku?
Dzisiaj też spóbuję się dowiedzieć czy faktycznie bo akurat słyszałam coś innego niż na stronie podane...


edit: ok - potwierdzam - info od zawodnika, który startuje - konkursy pokazowe
Ja na pewno się wybieram 😉
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
22 października 2010 20:16
pisałam już w wątku Wrocławianie ale napisze też tutaj, w sumie nie wiem jak to będzie funkcjonowało, ale na Anky i Lorenzo nie będzie można robić zdjęć
A wiadomo dlaczego nie? Byłam na pokazie Lorezno i na Equitanie w Essen i na Apassionacie w Berlinie i za każdym razem nie było problemu z fotografowaniem.
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
23 października 2010 15:58
bo współorganizatorzy mają jakieś umowy podpisane (chyba chodzi o płatną akredytację), ale tak dokładnie nie wiem bo nie chcą powiedzieć
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 października 2010 19:17
Z tymi zdjeciami to do dup.. bo chcialabym uwiecznic te chwile...w sumie w samolice tez fotek nie mozna bylo robic 😀iabeł:

Aha dzwoniłąm do nich wstep jest platny dla każdego sędziowi nie maja żadnych przywilejów🙁 to nie zawody tylko pokaz

Kto sie kiedy wybirea? Maxowa?
nie wiem nie patrzyłam jeszcze nawet co kiedy jest, na pewno wtedy kiedy będą konkursy pokazowe w skokach
może chodźcie wszyscy w jeden dzień? 
😁 no ja na pewno będę kiedy skoki - czekam na info 🙂

w ogóle odkąd zawody na czajkowskiego się skończyły to aż dziwne że w naszym mieście coś  takiego będzie  😉 oby coraz częściej !
może chodźcie wszyscy w jeden dzień? 


Proponuje niedzielę 😁
przecież mamy CDI i MPMK-A.  🏇
ja sie wybieram, ale rozczajam jak sobie legitymacje prasowa zalatwic 😀
no wiem ritka ale na czajkowskiego był klimat,  jak jedziesz poznań, torwar, spodek to też jest
mi o skoki chodzi - jakoś po tamtych corocznych zawodach już tego nie czuję 🙂
Dokładnie, Czajkowskiego miało klimat. Też mi tego brakuje.

Mogliby zrobić jakąś nową imprezę skokową w naszym mieście, tylko gdzie? Kiedyś były plany zrobienia porządnego parkuru na Partynicach i tam robienia międzynarodówek - nie wiem czy coś w tym kierunku ruszyło? 👀
Bo konkursy pokazowe to nie to samo... fajnie jak przyjedzie czołówka na tę Paradę i się ich obejrzy, ale nie będzie w tym sportowej rywalizacji, będą zapewne gorsze konie, nie nr 1 itp.


Jak będziecie wiedzieli kiedy idziecie dajcie znac, to kupię bilet na ten dzień 😀iabeł:
branka, też słyszałam o tych planach 🙂 ale ponieważ wiem, kto się za to miał brać to w sumie od początku to było niewypałem 😉
Możemy zorganizować same taką imprezę 😉
Karetkę już mamy, sędziów się przywiezie, drągi pozbiera po stajniach i jakoś pójdzie  🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 października 2010 22:07
a halowe zrobimy w magnicach 😂
Maxowa codziennie jest ten sam program 🏇 ja tez kupuje bilety na niedziele, ale zeby siedziec wszyscy kolo siebie to chyba trzeba razem sie zebrac wybrac bilety w jednej cenie a watpie ze to wszytsko wyjdzie 😉 ja chce najlepsze miejsca na niedziele 💃
no to pewnie niedziela 😉
Pewnie siedzieć razem nie wyjdzie, ale zawsze jak będziemy tam jednego dnia to się chociaż spotka 😉
ja bede w sobote, bo nie zdaze wrocic do domu, a w pon na uczelni nie ma zmiluj 😀 bilety juz kupione, teraz bede przezywac miesiac 😜
Właśnie sie zastanawiam czy nie kupić biletów.W jakim sektorze kupujecie? 🙂
Proszę was napiszcie mi jak krowie na rowie:
1. Jakie bilety do czego konkretnie uprawniają (który sektor co dokładnie daje) - bo to, że drożej=lepiej to roumiem ale co dokąłdnie znaczy "lepiej" w tym wypadku to nie moge znaleźć
2. I jeśli parada się zaczyna 15-16 to czy można na teren targów wejść wczesniej na stoiska i zakupy..

lepiej zapewne znaczy blizej i bardziej na srodku, ja mam w sektorze C1 w pierwszym rzedzie-opcja najdrozsza, ale dla Lorenzo i Anky warto 😍
Ja się zastanawiam, czym różnią się te miejsca za 100 i za 80.
Wyglądają na planie tak samo..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się