Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Remedioss   2* Parelli Professional
20 października 2010 09:29
Czy na Szkolenie z Panią Wandą można się przyjechać jako słuchacz?
Czy na Szkolenie z Panią Wandą można się przyjechać jako słuchacz?

Spytaj :
Kontakt: Anna Urlich tel. 501 765 344 lub na maila Lara123@wp.pl
Informacja  jest na dole 10 strony wątku ogłoszeniowego.
Ja się już cieszę na spotkanie z Panią Wandą naszą przyszywaną zbiorową babcią.
Witam serdecznie, zapytowuje w imieniu kolezanki😉 ktora wraca wlasnie do jezdziectwa, a przynajmniej ma na to ogromna ochote🙂 dziewczyna lat 25, jezdzi stepo-klusem, zaczela galopowac, potrzeba nam solidnej rekreacji z dobra nauka🙂 mieszka nieco na wschod od starego miasta, nad wisla - mile widziana stajnia z dobrym dojazdem komunikacja miejska🙂 moze komus przychodzi cos do glowy?🙂
Witam serdecznie, zapytowuje w imieniu kolezanki😉 ktora wraca wlasnie do jezdziectwa, a przynajmniej ma na to ogromna ochote🙂 dziewczyna lat 25, jezdzi stepo-klusem, zaczela galopowac, potrzeba nam solidnej rekreacji z dobra nauka🙂 mieszka nieco na wschod od starego miasta, nad wisla - mile widziana stajnia z dobrym dojazdem komunikacja miejska🙂 moze komus przychodzi cos do glowy?🙂

Może POLSAD? To jest w mieście. W środku.
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
21 października 2010 19:58
Witam serdecznie, zapytowuje w imieniu kolezanki😉 ktora wraca wlasnie do jezdziectwa, a przynajmniej ma na to ogromna ochote🙂 dziewczyna lat 25, jezdzi stepo-klusem, zaczela galopowac, potrzeba nam solidnej rekreacji z dobra nauka🙂 mieszka nieco na wschod od starego miasta, nad wisla - mile widziana stajnia z dobrym dojazdem komunikacja miejska🙂 moze komus przychodzi cos do glowy?🙂


może Olszanica? ,  Santos - troche dalej ale opinie ma dobrą, czasami warto trochę dalej pojechać i nauczyć się coś więcej.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 października 2010 20:24
faith polecam Santos 🙂
Dojazd autobusami 238 i 248 z Bronowic Małych lub licznymi busami spod Kleparza.
Olszanica, a konkretnie Tabun, odpada - tam przyjmują wyłącznie młodzież w wieku szkolnym.
Mustang jest ok, 5 minut od Centrum na dobrą sprawę.
do Tabuna przyjmują tylko dzieci? co to za polityka? 😉
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
22 października 2010 19:36
[quote author=Alaska^^ link=topic=196.msg744749#msg744749 date=1287772349]
do Tabuna przyjmują tylko dzieci? co to za polityka? 😉
[/quote]
Jest więcej takich miejsc, do Przyjaciela Konika też mogą się zapisywać wyłącznie dzieciaki w wieku szkolnych, chociaż jest kilku lekkich studentów, ale generalnie miejsce jest nastawione strikte na dzieci...Dla koni na pewno lepiej a i dzieciaki sie fajnie integruja...
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
22 października 2010 20:20
To nawet nie wiedziałam że tak jest w Tabunie, z 10 lat temu miałam tam praktyki z hipoterapii, miejsce wydawałao mi się bardzo przyjazne widocznie coś się pozmieniało albo ja byłam młodsza 😀
Trzy lata temu jeździła tam moja bardzo dorosła znajoma, to chyba jakieś niedawne zmiany?
Ja tam też jeździłam przez kilka miesięcy.
Tak z 1,5 roku temu.
Bardzo fajna stajnia. Naprawdę rekreacja, ale na poziomie.
Fajne konie, każdy coś znajdzie dla siebie, ogólnie czysto zadbane i miła atmosfera.
I były też osoby z nie w wieku szkolnym. Co prawda to już byli weterani którzy są tam od kilku ładnych lat , ale zawsze.
na wschodzie krakowa jest jeszcze pegaz i stajenka z jazdami w dawnej ewelinie
Przyjaciel konika zmienił zasady? Nawet nie wiedziałam. Zwykle patrzono na gabaryt , a nie na wiek ❓
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
24 października 2010 17:15
No ale generalnie sa dzieciaki, nie wiem może robi sie wyjątki, ale nie da sie ukryć,że jeżdza tam praktycznie same nastolatki.Wiadomo, że nie chodzi o to żeby nie wpuszczac dorosłych tylko o oszczedzanie koni, a gabarytowo dorośli nie zawsze sie zmieszcza wiec sa dzieciaki...
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
24 października 2010 17:39
...a ja bym się jeszcze zastanowiła nad osoba pana Pe 🙄 nie tak do końca o wagę, chodzi tylko o to że na nastolatkach łatwiej zastosować pewne hhhm powiedzmy zagrania; gdy dorosły sobie na to nie pozwoli 😉
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
24 października 2010 18:14
Bez przesady, jest tam specyficznie, tzn moze nieco inaczej niz w innych ośrodkach, ale zamordyzmu i dramatu nie ma....
dunia , zagrania???
ja to bym raczej w nastolatkach upatrywała zagrożenia🙂 w pewnym wieku jest się miSZCZem i wie się najlepiej 🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
24 października 2010 18:50
pozwólcie że nie będę ciągnęła tematu 😉 natomiast trzeba się przyjrzeć czasem pewnym osobom wnikliwiej, bo nie wszystko od razu widać.
myślę że zdecydowana większość przychodzi tam nie po to by wnikliwie przyglądać się właścicielowi , a koniom ..tym bardziej że On nawet jazd nie prowadzi😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
24 października 2010 18:59
:kwiatek: :kwiatek:powodzenia zatem "mądrej głowie dość po słowie"

btw czy ktoś wie co tam w nielepicach?
ORIRK Tabun jest filią MDK na Reymonta, więc - jak sama nazwa wskazuje - jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży i traktowany jak placówka oświatowa (instruktorzy mają nawet dzienniki 😉). Od czasu zmiany kierownictwa (z pana Sabińskiego na panią Szydło) podchodzi się bardzo rygorystycznie do kwestii wieku. Wiadomo, że nikt nie zabroni jeździć na przykład rodzicom, którzy od x lat przychodzą na jazdy ze swoimi dziećmi, natomiast z tego, co mi wiadomo, nie są przyjmowane nowe osoby, które ukończyły już liceum 😉

Z jednej strony szkoda, bo warunki Tabun ma super (lokalizacja, socjal  :kocham🙂, z drugiej strony - ma te warunki właśnie przez taki, a nie inny układ  🙄

duunia może Rexiu się orientuje?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
24 października 2010 20:58
Orzeszkowa nie sądzę, by Rexiu się orientowała 😉 Odkąd przeniosła Lawendę do Kocmyrzowa, raczej tam nie bywa.
Ja z resztą też, ale byłam wczoraj. A dziś była gonitwa Hubertusowa.
Może ktoś był i zda relacje?
Byłam w nlp, jak dla mnie gonitwa bardzo udana. Prawie 30 min trwała, wszyscy wychwalali, że dużo lepiej niż w tamtym roku, kiedy to po 3min lis został złapany😉 Tegoroczny Lis się spisał na medal🙂 A raczej lisiczka. No i pogoda pięęęęękna!
Strucelka wiem, ale znajomości czy jakiś sentyment czasem zostaje. Chociaż w ten weekend są zawody w Pegazie, więc faktycznie... 😉
vicodin a zdjęcia masz? 😀
Orzeszkowa nie mam właśnie ani jednego. Ale jak ktoś mi prześle, to coś wrzucę  😉
No niestety nie dałam rady być w Nielepicach, bo w tym samym dniu miałyśmy skoki w Pegazie. Miałam jednak relacje na żywo niemalże.
Podobno dużo lepiej niż w tamtym roku, ale i tak dziewczyny z Nielepic trochę zawiedzione, bo znowu miały łapać na poważnie po trzeciej norze, a lisiczkę złapano już po drugiej.
Niedługo powinnam dostać jakieś zdjęcia, więc wrzucę je tu też :P
aaaa no i tak to właśnie jest... Rexiu, jak Cię nie było i nie wiesz dokładnie to nie wysyłaj dalej w świat plotek. Były trzy nory. Według Lisa, mastera i kontrmastera. A według dziewczynek ze szkółki nie, ciekawe  😎
Uwielbiam pohubertusowe teorie spiskowe  😎
Rexiu, jak tam zawody w OJK? Opowiadaj, pochwal się w KR czy coś 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 października 2010 13:10
Ale niestety często do uczestników nie dociera, że na poważnie goni się dopiero po 3 norze 🙄

edit:
http://nielepice.com.pl/?pg=wiadomosci&id=265

Nooo ładnie, ktoś tu złapał i się nie chwali 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się