Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

kermit   Horses horses everywhere ..
25 października 2010 11:52
Z serii - Czego nie należy robić w owijkach  😵





wątek zamknięty
rtk śliczny

kermit nie bałaś się że koń może połamać nogi przez latające owijki .ogólnie pierwsze zdjęcia super  :kwiatek: 
wątek zamknięty
kermit, a koń się tak w ogóle, w ogóle nie przejął? Szacun  🙇
monia, podejrzewam jakby wiedziała, że latają, to by się bała 🤔 ... może nie że połamać nogi, ale że się potknie, przestraszy, etc.
wątek zamknięty
Katharina   "Be patient and trust in the process"
25 października 2010 14:32
kermit   ja pewnie na Twoim miejscu po zejściu z konia dziękowałabym Bogu, że żyjemy obydwoje hahah  😁

Daje Siwuska przed sobotnią jazdą
wątek zamknięty
Arivle Coś o zwierzaku. Hm... 4,5 letnie wałaszysko 🙂 Jak widać kruczokare (udręka z kurzem). hehe 🙂 Od ponad dwóch lat ze sobą współpracujemy, zajeżdżany był oczywiście później. Jako jeźdźca zna tylko mnie, razem się uczymy, razem pokonujemy strachy przed różnymi zjadającymi i pożerającymi rzeczami. 🙂 Ogółem kochane konisko i strasznie przywiązane. Takie moje oczko w głowie 🙂


Nie mam żadnych zdjęć z braku czasu, więc wrzucę z zeszłorocznej zimy 🙂 Może jak czas pozwoli coś się pomyśli 🙂
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 października 2010 15:16
secretary, cudeńko 😀
wątek zamknięty
secretary, świetne zdjęcia🙂

Lorrie z wczorajszego pięknego dnia🙂 dzisiaj nawet nie brałam aparatu do stajni - tak jest paskudnie:/





moja mina pt. "ojoooj konik się przygrzał"

i ostatnie🙂


dla wszystkich zastanawiających się po co założylam jej pas do lonżowania parę słów wyjaśnienia - z małą dopiero zaczynam pracę, najpierw chodziła luzem na round penie (łączyłyśmy się i ustalałyśmy hierarchię), wczoraj jej wrzuciłam pas na plecy żeby pobiegała z czymś na plecach, następnie wprowadzimy siodło (na razie syntetyczne, klasyczne, później dopiero westowe) i pas już z ogłowiem i wypinaczami. Taki jest plan do wiosny - później będę wsiadać🙂
wątek zamknięty
Breva Prześliczne spojrzenie ma Twoja klaczka 🙂
wątek zamknięty
secretary, dziękuję🙂 nie bez powodu wołam na nią Słodziak🙂
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 października 2010 16:11
Breva jaka cudowna przytulanka! wygląda tak spokojnie  💘
wątek zamknięty
Edytka, dzięki🙂 nawet nie tylko wygląda🙂 oczywiście jako 3 latka (prawie 3,5) ma swoje chwile odpału ale tak nieporównywalnie mniejsze do wszystkich poprzednich młodych koni jakie widzialam, że aż nie do wiary!🙂 strasznie jest przytulaśna🙂 i juz tak zawojowała moje serducho że ma go tylko tylko o kawałek mniej niz Banderas (bo to on zawsze będzie nr 1🙂 )
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 października 2010 18:25
Breva, to, jak ją drapiesz za uszkiem/po czuprynie, wymiata!
wątek zamknięty
kermit   Horses horses everywhere ..
25 października 2010 18:58
Serduszko mocniej zabiło jak zerknęłam i zobaczyłam co sie dzieje ale na tym koniec  😉
Mam nauczkę kąpiele tylko w ochraniaczach  😁
wątek zamknięty
Breva co to pod pasem jest? Nie wiedziałam, że takie fajne coś istnieje. 😀 Jak to się nazywa?
wątek zamknięty
kermit, Jork wyglada na mega szczesliwego ! Az serce rosnie jak patrze na Was  😍
wątek zamknięty
secretary, na ostatnim wyszedł świetnie! przeuroczy ^^
Breva, prześliczna i przesłodka  😍 Na 1 zdjęciu wyszła fantastycznie! *_*
wątek zamknięty
Repaly chyba lepiej wyglądał pod Justyną!
wątek zamknięty
a to w kontekście czego..?
wątek zamknięty
Breva cudo konik!!! Bardzo fajne fotki, widać przyjaźń pomiędzy wami 🙂
Co do Replaya, to ma ktoś jego fotki pod nową właścicielką?
wątek zamknięty
Gośkwin spoko, spoko, żadnego absurdu nie będzie 😉 za rok obie będziemy podbijac parkury. Ja już zapowiedziałam, że sezon 2011 należy do mnie 😂 a przynajmniej kategoria LL
Armara A w kierunku sportu coś zamierzacie, czy jak na razie to odległa przyszłosc? a przy okazji wstaw trochę więcej zdjęc mojego ulubieńca 😉
wątek zamknięty
Erris poszukaj w tym wątku, obecna właścicielka kilka razy wrzuciła zdjęcia  😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 października 2010 23:19
z niedzielnej wizyty abre i sesji hipoterapii 😉

Kasz miał zapozowac do zdjęcia, ale on własnie musiał koniecznie podrapać się po nodze, więc opuscił kadr. Abre do niego mówi z oburzeniem "no, Kaaaaasz, nooo!" i patrzy na mnie wymownie. Jak widać ze zdjęcia... "no, ale co ja mogę...?? przecież widzisz, ze on musiał, no!" 🤣



a potem ja chciałam zagalopować, a Kasz chciał pobrykać. i nie osiągnęliśmy kompromisu 🤣 nie zgadniecie kto miał mocniejsze argumenty 😂




fot. oczywiscie abre 🙂


P.S. przycisnijcie gdzieś abre o fotki... bo ona tez wsiadła na Kasza wczoraj 😀 i ma na dowód owego wyczynu około miliona zdjęć 😉
wątek zamknięty
Haha super fotki 🤣  i co nie spadłaś?

Breva śliczna ta twoja kobyłka!
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 października 2010 23:56
jakby chciał mnie zrzucic, to abre nie zdążyłaby wyciągnąć aparatu a ja już byłabym na ziemi 😉
nie, nie spadłam 🙂 chociaż rozśmieszył mnie tak, że groziło mi, ze spadnę ze smiechu 🤣 dzikikoń 😁

wątek zamknięty
albo dzikokoń.  taki nowy gatunek  🤣

wątek zamknięty
Facella, gllosia, Erris, branka, dzięki dziewczyny🙂 a to dopiero początek i pracy i przyjaźni🙂 mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej😀

xxflygirlxx, ja to nazywam padem pod pas do lonżowania🙂 po prostu🙂 gdzieś takie coś wypatrzyłam w necie (tylko drobniej pikowane, cieńsze i tylko w kolorze granatowym albo czarnym), więc napisałam do Deb i mi moja ukochana firma Jarpol zrobiła takie pady taniej i we wszystkich kolorach tęczy😀 są boskie, cudowne i zdecydowanie polecam! wygodniej niż z czaprakiem🙂 wrzuciłam jeszcze 2 zdjęcia do końskiej rewii mody ale zginęły wśród Eskadronowych dyskusji:P
wątek zamknięty
Breva, śliczny rudziszon...
caroline, ale się ubawiłam tymi zdjęciami  🤣 heh faktycznie chyba chłopak nie za bardzo się starał, żeby się Ciebie pozbyć  😂
wątek zamknięty
Moje siedmioletnia kobyłka 🙂





Z przybranym synem
wątek zamknięty
Breva, całkiem nieźle jej w takiej fryzurze 😉

Granat

wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
26 października 2010 10:40
Caroline, nie dość, że Kasz jest cudowny, to Ty masz w sobie coś niesamowitego! poważnie.  😜  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.