Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
09 października 2010 06:09
Mama zgadza się i nocujesz w stajni, ale okazuje się że coś tam paskudnie wyje po północy. Przez resztę czasu cała drżysz ze strachu i nie możesz się ruszyć. Rano dowiadujesz się w okolicy, że kiedyś ktoś tam został zamordowany i od dawna straszy w tym miejscu. Oczywiście odechciewa ci sie juz nocowac w stajni.

Chcę żeby urodziny u tesciowej minęły spokojnie i jak najszybciej.
urodziny mijają aż za spokojnie,wszyscy się nudzą aż w końcu ty zasypiasz i oburzona teściowa wyrzuca Cię za drzwi 

chciałabym żeby w mojej stajni nie było tylu denerwujących dziewczynek  👿
W pobliżu twojej stajni budują nową, dziewczynki się wynoszą i przez kilka miesięcy masz spokój. Niestety... przybywa banda "denerwujących chłopców" i jest ich 5 razy więcej niż było dziewczynek.  😁 Wiej!
Chciałabym jutro na zawodach nie zaliczyć gleby  😁
Alabamka Nie zaliczysz gleby, koń stwierdzi, że na parkur w ogóle nie wejdzie, za żadne skarby!

Zaczynam ciułanie kasy na bicoloroa choco-petrol 🙂
vissenna, wygrałam w totka i wykupiłam WSZYSTKIE choco-petrole świata, a potem rozdałam wszystkim, tylko nie Tobie.  😁

a moje marzenie to ładna pogoda w czwartek, bo chcę zrobić jakieś ładne jesienne zdjęcia w stajni.  😍
Pogoda jest, ale tylko wtedy, kiedy ty akurat jesteś zajęta. Kiedy kończysz- leje jak z cebra. xP

Chciałabym mieć... konia.  😍
Nowa ustawa rządu zabrania posiadania koni osobom prywatnym.

Chciałabym kurtkę z nowej kolekcji Pikeura, za raptem 200 euro.  😵
Dostaniesz wymarzoną kurtkę , ale okaże się ,że Pikeur nie dba o rzeczy które ma w magazynie i zalęgły się tam wszy ;];]

Chciałabym potrafić walczyć z całych sił o to co kocham.
Walczysz ! Walczysz z całych sił i po pewnym czasie siła się kończy a Ty zdesperowana próbujesz walczyć dalej i to staje się Twoją obsesją.Ludzie się od Ciebie odwracają i zostajesz sama  👀 Sorki - nie ma weny ale za to mam WIELKIE MARZENIE:
[glow=white,2,300]CHCĘ ZDELEGALIZOWAĆ WSZELKI ALKOCHOL- takie mam marzenie i koniec kropka [/glow]   🏇
edit: A w szczególności Lubelską Cytrynówkę
Zostajesz prezydentem i wprowadzasz ustawę delegalizującą alkochol, ale z racji, że C2H5OH to alkohol - ustawa nic nie daje.  🥂

Ja bym bardzo chciała mieć dużo chęci do nauki, a nie tylko do siedzenia przy komputerze i oglądania kolejnych niepotrzebnych czapraków.  🙄 No i żeby w poniedziałek prof. od biologii nie pytała, a sprawdzian z historii był łatwy.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 października 2010 08:47
masz mnóstwo chęci do nauki, nauczycielka z biologi nie pyta, sprawdzian z historii dla wszystkich trudny ale dla ciebie łatwiejszy niż zrobienie kisielu "Słodka chwila". rozkręcasz się idzie ci tak dobrze, że przez następne lata zaczynasz kolejne kierunki studiów, i tak do pięćdziesiątki, kiedy to budzisz się i stwierdzasz że nic nie przeżyłaś bo całe życie spędziłaś na uczelni i w pracy żeby na studia zarobić. z tej rozpaczy popełniasz samobójstwo.

chcę być rockmanem w latach 70  🥂
zostajesz rockmanem w latach 70 ale omija Cię całe cudowne teraźniejsze życie a nikt nie polubił twojej muzyki  🙁

Chcę wyjść cała i zdrowa z Hubertusa  🏇
Wychodzisz cała i zdrowa, bo okazało się, ze koń na którym miałaś jechać dzień wcześniej się obtarł i nie możesz wystartować (miałam tak w tamtym roku :zemdlal🙂


Chcę, żeby zestawy maturalne z matmy same się zrobiły, a pokój sam się posprzątał 😀
Zestawy maturalne same się robią, a pokój sam sprząta, ale na lekcji nauczyciel bierze Cię do odpowiedzi i prosi o podanie sposobu rozwiązania zadań, a Ty żadnego nie zrobiłaś sama, więc wpadasz i dostajesz 1.  😜 Załamana wracasz do domu i chcesz posłuchać ulubionej płyty, ale złośliwy pokój tak się posprzątał, że nie możesz nic w nim znaleźć.  👀

Chciałabym, żeby pieniądze z karty kredytowej nie uciekały tak szybko.  😵
pieniądze z Twojej karty kredytowej nie uciekają Ci, bo nie ma ich tam  😵

chcę w końcu znaleźć sposób na ubranie się n hubertusa  👀
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
19 października 2010 07:06
Znajdujesz sposób. Na huberta jedziesz w fartuchu po swojej prababci, onucach i wielkim sombrero  😁

Chciałabym żeby dzień miał 48 godzin i drugie tyle miała noc  😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 października 2010 10:33
Chciałabym żeby dzień miał 48 godzin i drugie tyle miała noc 

i tak się staje - ale przez to rok trwa 4 razy krócej a więc żyjesz 4 razy mniej lat i masz lat 20 jak stajesz się staruszką

chciałabym spędzić urlop w ciepłych krajach w chatce z bambusa na plaży w gaju z palm kokosowych
Trafiasz na porę deszczową. Chatka z bambusa przecieka, leje się na głowę, a nie wzięłaś nawet pałatki. Wszędzie pełno robactwa, a wilgoć sprzyja infekcjom grzybowym. Nadchodzi tajfun i gaj kokosowy przestaje istnieć. Reklama batona Bounty od tej pory przypomina Ci traumę.

Chciałbym teraz pocieszać blondynkę 90X60X90.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
20 października 2010 17:20
Pocieszasz blondynkę 90X60X90, aż tu nagle podchodzi jej facet- koks i godzinę później leżysz w szpitalu z połamanymi żebrami i fioletową twarzą.  😀iabeł:

Chciałabym pojechać na 2 tyg. do ciepłych krajów...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 października 2010 18:54
jedziesz do ciepłych krajów a tam huragany

chcę wygrać konkurs literacki
wygrywasz konkurs literacki ale okazuje się,że wyniki zostaną anulowane bo komisja stwierdziła że się pomyliła

Chciałabym cofnąć wczorajszy dzień..
Wynalazłaś wehikuł czasu i chcesz cofnąć się do wczorajszego ranka, ale pomyliłaś się podczas wpisywania daty i lądujesz w jaskini z dzikimi ludźmi pierwotnymi, mamutami i innymi stworami.
Chciałabym, żeby prof. od polskiego przeszła na emeryturę...
Prof. od polskiego przechodzi na emeryturę, a zamiast tego zaczyna uczyć Was nauczycielka tak zła, okrutna i niesprawiedliwa, że w życiu takiej nie widziałaś.  😀iabeł:

Chciałabym skończyć już torbę na szczotki dla konia i smakołyki -.-
Konczysz szyć torbę, zostawiasz ja w stajni. W międzyczasie w pobliżu odbywa się zjazd miłośników kóz:P Dwie z nich uciekają i dokładnie niewiadomo jak dostają się do stajni i raczą się Twoją torbą. Prawie nic nie z niej nie zostaję nie mówiąc już nic o zawartrości:P



Chciałabym być w życiu zawsze szczęśliwa.
Ale nie będziesz bo przyczepiła się do Ciebie taka osoba co psuje ci każdy plan i podstawia Ci za każdym razem nogę...

Nie chcę być zakupoholiczką !
przestajesz kupować i w końcu nie masz już NIC bo z wszystkiego wyrosłaś,albo się zniszczyło ale tak się przyzwyczaiłaś że nie chcesz już nic kupować i zostajesz z niczym

chciałabym jakoś przebrnąć przez czwartkową chemię  🙄
Przebrnęłaś, ale właśnie - JAKOŚ. Dostajesz 1 za brak pracy domowej, 1 z odpowiedzi, dodatkowo nauczyciel oddaje sprawdziany, z którego otrzymujesz, jak się spodziewasz, 1-, ustanawiając tym sposobem rekord szkoły.

Chciałabym, żeby to mężczyźni mieli okres, migreny i rodzili dzieci.  😜
Mężczyźni mają okres,migreny i rodzą dzieci ale w końcu nie radzą sobie z tym  i dostają wiecznej depresji,przez co nie da się nawet z nimi pogadać
😜

Chciałabym...żeby w życiu było sprawiedliwie..
no i jest sprawiedliwie, ale po pewnym czasie wszystko staje się nudne i... przytłaczające bo każdy chce być sprawiedliwy i ciągnie za sobą stres,napięcie ,furię i presję 😁

chcę wakacje !
Wakacje się zaczynają i minister edukacji uznaje, iż wpywają niekorzystnie na zdobytą wiedzę oraz uczniowie nie skupiają się w następnym roku szkolnym. Więc ogłasza że wakacji już nigdy nie będzie.

Wiem że mało oryginalne, ale bym chciała konia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się