moda, ciuchy etc...

kurde to cos jest nie tak, najgorsze jest to ze nie moge zwrócić
a powiedzcie mi jeszcze czy sklep może 'potrącić' mi jakąś kwote podczas zwrotu produktu kupionego przez internet? kupiłam adidasy, strasznie mi się podobały ale mają wąski nosek i mnie cisną, sklep zgadza się na zwrot ale musze zapłacić 25zł a przecież zgodnie z prawem o ochranie konsumenta do 10dni roboczych moge zwrócić produkt bez ponoszenia kosztów- tzn tylko przesyłki...
no i szczerze mówiąc troche się wkurzyłam bo ani buty adidasa ani bluza na mnie nie pasują i znowu muszę sie bawić w odsyłanie..
Pursat   Абсолют чистой крови
29 października 2010 21:49
LOVELY,  jak dla mnie damskie są malutkie, ja nosze normalnie s/m i m jest taka na styk wręcz, w piersiach maława, lecz i tak nie zapinam do samej góry, a L brzydko odstawała mi na dole  . męskie mają większą rozmiarówkę
LOVELY moja kumpela miała podobną sytuację - kupowała firebirda na allegro, znalazła bardzo tani egzemplarz i go kupiła, również wzięła Mkę.
jak przyszła bluza, okazała się maleńka, po czym dowiedziała się że jest to Mka dziecięca (czy jakoś tak, nie pamiętam jak to dokładnie było, a nie chcę Cię skłamać, mogę dowiedzieć się dokładniej) ona bluzy już odesłać nie mogła niestety  😉
ja noszę rozmiar od 36 do 40 nieraz, a bluza M jest na mnie idelalna  😉
Lovely ja swojego adicolora kupowałam normalnie w sklepie , wziełam Mke i jest bardzo bardzo malutka jak ja normalnie nosze ciuchy xs/s  😉 chyba taki ich urok ( damskich )
Widziałyście jakie w Croppie jaką fajne rękawiczki?  😜 chyba sobie takie kopsnę bo mam nauszniki w takim samym kolorze  🤣
A ja wczoraj kupiłam bluzę Adidasa Trefoil, i powiem, że nie spodziewałam się, że porwie się przy byle zahaczeniu... musiałam zszyć, w prawdzie dziura była malutka, ale ślad został...  🙄
oszalalam:  😜


Przyszla do mnie, sliczna.. cudowna.. ale niestety musze odsprzedac, kompletnie nie moj fason..
[img]http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/96/93/85/1296938522[/img]
Tercet były podobne w housie i je kupiłam, są świetne tylko troche sie kłaczą co widać na czarnym płaszyczku :/
emade, gdzie tą 1 bluzę znalazłaś? 😜
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
01 listopada 2010 08:55
szukam dlugiego zimowego plaszcza czarnego do samych kostek, widzial gdzies ktos?
na ioffer.com za jedyne 73zl + 53zl wysyłka  😅
Dziewczyny pomocy potrzebuję jakąś fajną czapkę w miarę elegancką do plaszczyka i długich butów, co w tym sezonie jest modne ?
Tercet,a co z tą bluza z Japan? Masz ją już?
crazy, faajna 😉 Skąd?
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
02 listopada 2010 17:18
Carmen, z H&M ta sukienka jest.
Dziewczyny pomocy potrzebuję jakąś fajną czapkę w miarę elegancką do plaszczyka i długich butów, co w tym sezonie jest modne ?

moze cos takiego;




Graba.   je ne sais pas
02 listopada 2010 18:13
jakie sklepy internetowe(polskie)mają w ofercie odzież adidas originals? :kwiatek:
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
02 listopada 2010 18:13
Chyba tap madl...  🤣 😉
crazy, faajna 😉 Skąd?



HKM ale z allegro, bo wsklepach juz nie ma.. Jak cos to pytaj na pw, ja swoja wystawilam na aukcji🙂 Ale jest taka sliczna !!!! Bede ryczec,
chyba H&M  😁
śliczna jest, ile za nią dałaś ?
noen   A story of a fighter of our human race
03 listopada 2010 20:30
zamawiał ktoś, coś od tego użytkownika ? http://moda.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12731323&buy=1&order=p&change_view=1
Podoba mi się pare rzeczy, ale jak z jakością tych ''chińskich wyrobów'' ?  :kwiatek: Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś zdjęcia, opinie  😉
To wszystko to odzież typu sklepy bezcłowe, stadion dziesięciolecia i te sprawy, a nazywają to tak elitarnie "JAPAN STYLE"  👍
noen   A story of a fighter of our human race
04 listopada 2010 19:58
Szczery : Czyli totalny shit, którego lepiej nie kupować ? 👿
[quote author=Antoś link=topic=168.msg755987#msg755987 date=1288725439]
chyba H&M  😁
śliczna jest, ile za nią dałaś ?
[/quote]

Tak tak H&M 🙂 Na allegro sa po 200zl  niestety.. a niektorzy jeszcze wiecej chca.
gllosia jeszcze nie  😤 w przyszłym tygodniu ma być albo na początku następnego, od groma długo u nich przesyłki trwają, ale nie mogę się już doczekać, bo jak ta będzie fajna i niezła jakościowo to zamawiam następne 😉
Ruffian najmodniejsze w tym sezonie futrzaki,czapy,im wieksze i dziwniejsze tym lepiej.Pasują absolutnie do wszystkiego.
a mi się dzisiaj śnilo że skradziono mi moje 3 bluzy adidasa  😂 co za koszmar  😀
emade - ja bym się obudziła z krzykiem, ale jestem bardzo przywiązana do moich bluz  😎

Ostatnio oddałam klasyczną czarno białą Originalsa. Po prostu pewnego dnia doznałam koszmaru na jawie, a mianowicie zastałam w szkole masę klonów w identycznej bluzie. Tego nie znoszę  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się