Farmerama.com

JARA wysłałam Ci  😅
Ja się zamotałam z tymi sąsiadami i źle porobiłam. Masz ode mnie zaproszenie, więcej wolnych miejsc nie mam, czekam na zaproszenie od jednej osoby, z którą rozmawiam od wczoraj na ten temat.
A mi brakuje jeszcze jednego sąsiada 🙂
zapraszam marysia550
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 października 2010 20:59
Sadzenie najtańszych roślin baaaardzo się opłaca.Ludzie sa tak zachłanni, ze kupią 1000 sadzonek nawet za jednym zamachem jak są po najniższej cenie :evil: I tym sposobem mam już ponad 30.000 na koncie 😁
A potem jęczysz, że nie masz narzędzi  😁 I się dziwisz jak myśmy z Ushią wszystkie fabryki postawiły  😎
Po co mi tyle SG, jak nie ma co z tym zrobić?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 października 2010 21:05
Bischa L, Bo ja nie lubię czekać :]. A te co rosną po 8-10 godzin sadzę sobie na noc i na popołudnie mam już wyrośnięte 😉
Ja potrzebuje jeszcze 1 sąsiada
nick somebody90
ushia   It's a kind o'magic
29 października 2010 21:12
Bischa L, ja próbowałam, ale u  mnie jakieś błędy i nie mogę wysłać zaproszenia do nikogo.

jara_borek71

masz jeszcze ode mnie

niestety chwilowo nie moge zaprosić nikogo wiecej, bo jak mam jakies niepotrwierdzone zaproszenie, to nie wysyla mi nastepnych  🙄
ja potrzebuje sąsiadów nick
[s]kiwi280 (52 poziom)[/s]
lub
dragonowa (48 poziom)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 października 2010 21:28
ushia, jaki masz nick?
ushia   It's a kind o'magic
29 października 2010 22:32
Sekator 🙂
5 sąsiadów mi potrzeba na drugie konto- Krupmo (końcówka 36 poziomu)  😉
Bischa L ode mnie dostalas jedno zaproszenie🙂
Ushia i kiwii macie ode mnie (Krupmo) też zaproszenia  😉 I jeszcze jedno zupełnie wolne miejsce mam.
Z pól już nie wyskakują narzędzia?
Bisha L - mi też własnie nie wyskakiwało dzisiaj nic.

Drodzy Farmerzy!

W ramach rekompensaty za dość długą przerwę techniczną mamy dla Was kod na uruchomienie kombajnu.

Po wpisaniu w newsach kodu:

sorryfordowntime

uruchomicie darmowy kombajn (3 funkcje) na 4 godziny.

Kod można wykorzystać do środy w południe i może być użyty tylko raz.


Wasza ekipa FARMERAMY
Ja też szukam znajomych nick -martyna0112-    🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
30 października 2010 18:54
Zmniejszyli liczbę PD za gratulacje za przejście na wyższy poziom  👿
Jaka jazda mało punktów jest za gratulacje...Mnie nadal wyświetlaja sie deski i gwoździe z pól.A prezenty sa teraz za floreny:/
Jedno wielkie CHAMSTWO  🤔
Wam tez się tak zawiesza farma od paru dni? JA nadal nie umiem przechodzić z łąki głównej na dzika i odwrotnie:/ przez co pola mi chwastami zarosły...
ushia   It's a kind o'magic
30 października 2010 20:56
PD za gratulacje obcięli dramatycznie :/
Ale prezenty normalnie sie wysyla.

Dzisiaj co jakis czas mi zawieszlo przechodzenie na lake i do ogrodu, ale wystarczylo sie przelogowac i normalnie dzialalo.

Pamietajcie, ze jutro od polnocy halloween 😉
I że dzisiaj śpiwmy godzinę dłużej  😁
A co będzie na Haloween, bo ja ślepa  🤣
A kto mi wyśle jakiś prezent ..ja wysyłam ,ale nic w zamian nie dostaję 🙁
Weszłam na farmę i nie mogę wysłać nikomu prezentu bo... podobno już to dzisiaj robiłam  🤔wirek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 października 2010 08:07
Vana, Musisz poczekać parę godzin, ja wczoraj mogłam dopiero wieczorem wysłać prezenty, a dziś już od rana.
A w jaki przygarnąc  do siebie nietoperze?
ushia   It's a kind o'magic
31 października 2010 08:39
Hej farmerzy!

Czeka Was czas grozy! W dniach 31.10. - 1.11. Na polu będzie straszyć. I nie mowa tu o strachu na wróble. Jednym kliknięciem przerażającej dyni po lewej stronie ekranu przejdziecie w tryb „nocy grozy“. Siejcie i zbierajcie plony nocą! Ale uważajcie! W bladym blasku księżyca nic nie jest takie, jak być powinno.


W nocy z 30.10. na 31.10. punktualnie w godzinę duchów, czyli o północy będziecie mogli, klikając dynię, sprawić, że na farmie zapanuje noc i po raz pierwszy pracować na polu w blasku księżyca.

Mroczne prace polowe zakończą się w nocy z 1.11. na 2.11., gdy wybije północ. Noc grozy nie potrwa długo, tylko 48 godzin, więc nie zasłaniajcie się zmęczeniem. I jeszcze coś: Wasze nocne plony, jak zębate pomidory czy nagrobki widoczne są tylko w nocy.





Jak tylko Wasze mroczne zbiory znajdą się w stodole, możecie je wymienić w sklepie ciemności na ładne, choć straszne przedmioty i kreatury rodem z horroru, jak np. zielono-mroczne ulepszenia zagród, w których zwierzęta ciemną nocą szybciej się rozmnażają lub koszmarna ramka na zdjęcie.

Ale to jeszcze nic! Aż boimy się Wam opowiedzieć o tych najstraszniejszych rzeczach… Budzące grozę błotniste stawy, potworne drzewa czy demoniczna świnia-czarownica też sieją postrach na pogrążonych w ciemnościach farmach. Tylko dla farmerów o mocnych nerwach!



W każdym razie powinniście z rozwagą wybierać swoje mroczne przedmioty, gdyż czasu jest zbyt mało, aby zdobyć wszystkie. Ale gdy noc grozy minie, Wasze plony w postaci duchów, nagrobków, zębatych pomidorów i kościstych krzaków pozostanie w Waszej stodole, bo kto wie, może tej czy innej nocy przy pełni księżyca będziecie mogli wrócić na Wasze mrożące krew w żyłach nocne pola. Zamierzamy Was w przyszłości zaskakiwać czasami taką nocą grozy, a wtedy będziecie mogli ukończyć swoje misje.

Nie masz ochoty na ten cały horror? Żaden problem! Jednym kliknięciem przerażającej dyni wrócisz w try miga na światło dzienne. Pamiętajcie, że w trybie nocnym nie możecie udać się ani do miasta, ani na dziką łąkę, ani do ogrodu ozdobnego. Także dom farmerski pozostaje w nocy zamknięty, tak więc nie ma gdzie się skryć. Za to sklep ciemności stoi przed Wami otworem, a w nim mnóstwo koszmarnych artykułów.

Niech Wam włosy staną dęba w noc grozy! Koszmarnie uroczej zabawy życzy Wam


Wasza ekipa FARMERAMY
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 października 2010 10:32
Co z tego jak znów są prace konserwatorskie :/
A ja pola uprawne mam w większości na dzikiej łące tak że sobie daruje ten event bo nie bede zagród kasować 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się