Postcrossing-korzystacie?

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 października 2010 13:24
rico- wcale się im nie dziwię  😉

btw. wysyłacie pocztówki w kopertach czy bez?
ja napisałam że nie chciałabym reklamowych ani tych z np. gwiazdami kina, bo po prsotu taką kartkę można dostać wszędzie! Dlatego napisałam że najbardziej chciałabym dostać  kartki z danego miejsca z jakimś widoczkiem itp., żeby zobazyć jak dane miejsce wygląda, albo trochę posmakować klimatu tego miejsca🙂
Jeeej jakie to fajne  😀
Mam wszystkie adresy - dziewczyna z Rosji, dwóch chłopaków ze Stanów, pani z Australii i dziewczyna z Hiszpanii  😍

I też mam to pytanie - wysyłacie w kopertach czy nie?  😉
ovca   Per aspera donikąd
31 października 2010 13:54
Wysyłam bez kopert-większość ludzi zresztą pisze, że woli bez kopert.
Moja znajoma często wysyła kartki zrobione ze zdjęć swojego autorstwa-i chyba nikt się jeszcze nie zorientował, że to hand-made  😁
W opisie jednej użytkowniczki jest napisane "Send me a private message,ok?" znaczy się raczej w kopercie? Tak to odebrałam  🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 października 2010 14:15
a można wysyłaś pocztówki rękodzieła?

moje 5 osób, które wylosowałam zaznaczyło, że absolutnie nie chcą kartek diy  😉

a ja z kolei na odwrót: napisałam, że wolę diy, ale jeżeli ktoś nie chce/nie lubi tworzyć, to niech wybierze to co co jemu się spodoba 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 października 2010 14:20
Ehh, kliknełam w kolejną, trzecia leci do Brazylii 😀
mogłby mi ktos pokazac swoja wizytówke w profilu?  😀 zupelnie nie mam pomyslu co napisac  👿
Edytka, szkoda
ja tam bym chciała tylko DIY, dla mnie taka pocztówka ma większą wartość
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 października 2010 14:47
I ja się dołączam 🙂 , inicjatywa bardzo fajna 🙂

Ile kosztuje na dzień dzisiejszy wysłanie takiej pocztówki za granicę?
emade
"I love horses, so if you can send me a postcard with one of them - I'll be very happy 🙂
But it can be also anything else.
Best wishes from Poland!"

😡

Notarialna ok 2.50zł  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 października 2010 14:56
Vana, Dzięki 🙂

Ja w swojej wizytówce napisałam, że byłoby miło gdyby wysyłający pocztówkę naisał pozdrowieia w dwóch wersjach - w angielskiej i w jego ojczystym języku 😉
Notarialna no i ja właśnie muszę tak dopisać 😉 i żeby pisali coś o sobie. No i zawsze będę podawać im mój e-mail  😀
ja tez sie dolaczyłam 😉

edit: da się jakos wrócic do osob które mi wyskoczyły ze moge do nich napisac, a wzielam kolejna osobe? w rezultacie wyskoczył mi limit a ja nie mam danych nikogo bo nie wiem jak tam powrócic  🤔wirek:
ja tez, fajna sprawa  😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 października 2010 15:34
emade, Można, wracasz do kategorii sent postcards i tam masz wszystkie dane 🙂

Ja mam już do wysłania 3. Rosja, Portugalia i Kanada 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 października 2010 15:44
emade,  przychodzą Ci na mejla, a możesz dodatkowo sprawdzić w "sent postcards"
Ja np. dopisałam, że bardzo proszę (w miare możliwości 😉) o informacje na temat koni/jeździectwa z danego kraju. Ogolnie, czy jazda jest popularna, czy dana osoba jeździ, lubi konie, itp. 😉 Kiedyś wylosowałam babkę która prosila o opinie na temat kotów, bo byla ich miłośniczką  🏇 , a teraz dziewczyna którą wylosowałam prosi o przepis tradycyjnego dania  😜.
jeszcze mam takie pytanie, musze wysłać 5 kartek -te osoby muszą je odebrac zebym mogla wysyłać do kolejnych?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 października 2010 16:00
Ale rozrzut w adresach niezły. 😉 Ja w końcu mam 5 - Rosja, Kanada, Portugalia, Japonia i Holandia 😉
emade tak te osoby muszą zarejestrować te kartki, wtedy za każdą zarejestrowaną kartke bedziesz mogla wylosować kolejną osobę
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 października 2010 16:11
mam dwa razy Holandię, dwa razy Brazylię, raz Rosję. 
dzieki  :kwiatek:

ja mam Rosję, Australię, Finlandię, Czechy i Holandię  🤣
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
31 października 2010 17:11
Ale mnie kusi, żeby wylosować jeszcze te dwie osoby !
do Chin i Rosji doszła mi Amerykanka, dwie pocztówki już napisane  😉
slojma   I was born with a silver spoon!
31 października 2010 18:16
Ja na razie kliknęłam 4 osoby i mam Belgię, Stany, Tajlandię i Tajwan wyśle coś we wtorek
Czy dana osoba widzi, że ją wylosowałam?
Nie, dopiero jak dostanie kartkę i ją zarejestruje, zobaczy Twój profil 🙂
Dzięki.
Mam na razie Izrael i Chiny.  😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 października 2010 21:09
Edytka, szkoda
ja tam bym chciała tylko DIY, dla mnie taka pocztówka ma większą wartość

dla mnie też. choćby była najprostsza i jej zrobiebie zajęło 5 minut 🙂
ale skoro ktoś nie chce, to nie będę na siłę uszczęśliwiać własnoręcznie squillingowaną kartką.


jutro wyruszam na poszukiwanie kartek- zrobiłam sobie listę co kto chce i postarać się znaleźć coś fajnego.

ciekawa jestem jak długo sama będę musiała poczekać na karteczkę z innego kraju 🙂
Super inicjatywa - dawno temu bawiłam się w coś podobnego bez pośrednictwa internetu. Tylko wysyłało się i odbierało listy. Teraz mam tych ludzi w znajomych na facebooku 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się