Pensjonaty we Wrocławiu

Już napisałam Sharmie PW.

Generalnie to nie byłam tam półtora roku, więc nie wiem jak tam jest teraz, mogę się tylko wypowiadać o tym jak było.
Sharma   I hear as it breathes...
30 października 2010 21:53
No to będę się musiała przejechać do "bananów". W zasadzie to byłam tam bardzo dawno. Wiele mogło się do tej pory zmienić.
Ach... Co się stało ze stajniami po 500 - 600 zł... Nie wiele już tego jest, a jak już się takowa znajdzie, to niepewna...

Dziękuję Wam, dziewczyny za odp. :kwiatek:
JA stoję w tańszej stajni a naprawdę pewnej 😉

Swoją drogą ile kosztuje teraz pensjonat na Grobli?
Sharma   I hear as it breathes...
30 października 2010 21:56
O ile dobrze kojarzę to cena Na Grobli waha się między 600, a 650 zł.
A gdzie stoisz? Tak przy okazji spytam. 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 października 2010 21:58
a nie 650-750? Equi tam stoi

w Magnicach miejsce sie zwalnia od listopada
Sharma   I hear as it breathes...
30 października 2010 22:02
Magnice... To zdaje się ta sympatyczna stajnia, tak? 🙂 Słyszałam dobre opinie na jej temat, o ile to ta, o której myślę. Ale ceny nie kojarzę. A Ty Zairko w Magnicach stacjonujesz, rozumiem? I jakie warunki, że tak spytam?
Wiele razy już pisałam 😉 w Dziuplinie w prywatnej stajni ukrytej w lesie  😍 Nie ma wolnych boksów, bo jedyny boks dla koni prywatnych wynajmuję ja 😉
Tak wygląda u nas padok zimowy(oprócz tego są 2 duże pastwiska):

a pod stajnią jest tak:


Przy okazji sprytnie przemyciłam fotki mojego konia 😁
fotki Twojego konia bardzo ładne 😉, a mi się aż tego no... łezka zakręciła 😉
Sharma   I hear as it breathes...
30 października 2010 22:14
Urocza ta chrapka. 💘
No to miło i spokojnie masz. 🙂
epk - to wpadnij nas odwiedzić! Pojedźmy razem w teren albo chociaż spacerek, K. ci na pewno pożyczy Wiolę 😉 w ogóle to ja ci do końca życia będę wdzięczna za namiary do K..nie wyobrażam sobie teraz stania gdzie indziej.

Sharma dzięki 😉 miło jest rzeczywiście i bardzo swojsko. O konia nie musze się martwić nawet jak nie mogę przyjechać do stajni przez dłuższy czas - właściciele stajni dbają o mojego konia jak o swoje.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 października 2010 22:20
Sharma tak jak pisałam juz tu wielokrotnie dla mnie Magnice sa najlepsza stajnia w okolicach Wro 😍 ( w Ozorowicach nie byłam :hihi🙂.
Świetn opieka, loznownik, karuzela,  spora ujezdzalnia, przeszkody, padoki na ktore konie codziennie wychodza i hala -mała ale zawsze jest.. teraz wymieniamy podłoże ale niestety najblizsze 2 tyg nie ma mnie w stajni wiec relacji nie zdam. Ładna, jasna stajnia  z szerokim korytazem i sporymi boksami.
Świetna atmosfera, cudowni ludzie, nie ma problemu z dawaniem dodatkow paszowych itp.

Właściciele i stajenny mieszkaja na miejscu wiec konie sa pod stała opieką http://www.batanluk.pl/
tyle moge powiedziec
wiem ze otatnio u nas bylo ciezko o miejsca wiec moze info sie przyda :kwiatek:
no ładna Braneczka 🙂 fajnie tam no i laaaasy !
Ooo, dobrze, że przyznałaś że u nas nie byłaś - kiedyś musisz nadrobić :P

Branka chętnie, chętnie 🙂. I cieszę się na serio, że Ci się podoba. Ja zawsze uważałam, że Kasia świetne warunki dla koni tam ma 🙂 i zawsze mogłam jej ufać.
a nie 650-750? Equi tam stoi

w Magnicach miejsce sie zwalnia od listopada


Na Grobli 600 zł 🙂 Był ktoś z forum u nas na hubertusie ? 🙂
A kto z forum swoi w Lizawicach?

Byłam, widziałam stajnie i bardzo mi sie podoba.Przycumuje chyba rekreacyjnie
vill_18, ja półtora roku temu dzierżawiłam konia który stał w Lizawicach, generalnie stajnia i opieka na plus. Dziewczyna, która sprzedaje w Tundrze trzyma tam swojego konia, myślę że dużo będzie mogła Ci opowiedzieć.  🙂
Ruda_H   Istanbul elinden öper
31 października 2010 18:39
vill_18, revoltowa york chyba ma jeszcze tam konia.

a my w końcu u siebie 🙂 Koń po roku nieobecności w stajni w 3 min przypomniał sobie gdzie jest i wydawał się tym faktem niezmiernie zachwycony. Resztę dnia spędził z nową koleżanką na swojej ulubionej łące pod lasem mając mnie głęboko gdzieś ... i o to chodziło  😀
Ruda_H, cieszę się że u Was wszystko OK  🙂
Ruda_H czyli gdzie teraz stacjonujecie?
Ruda_H   Istanbul elinden öper
31 października 2010 19:04
vaverite,  :kwiatek: będę miała przynajmniej teraz czas Was odwiedzić w Warzynie  😅
ami_071, Szukalice
Ruda_H- to przy okazji i jeszcze pare innych osób z re-volty,które tam stacjonują 🙂
Ruda_H   Istanbul elinden öper
31 października 2010 19:10
oo kolejna revoltowa stajnia 🙂 kogo jeszcze tam macie ?
vaverite, ja , cudmucha i jeszcze osoby,które się udzielać nie chcą,ale pilnie śledzą 🙂
Sharma   I hear as it breathes...
31 października 2010 19:16
Szukalice. Hmm... Nie kojarzę. Będę musiała któregoś słonecznego dnia do Was podjechać.
Ruda_H -> Jakie ładne zdjęcie w profilu. 😉
Ruda_H   Istanbul elinden öper
31 października 2010 19:20
ami_071, to trzeba będzie zabrać spory wór z marchewką 😉

Sharma, w Szukalicach pensjonatu nie ma od zeszłego roku ale udało mi się wcisnąć ze słoniem jako koń do towarzystwa dla kobyłki właściela ale zapraszamy 🙂  :kwiatek:
Ruda_H , zapraszamy 🙂

Ostatnio zainteresował mnie pensjonat w Wilczycach (nie Absolut). Czy jest ktoś kto stacjonuje w tej stajni? Jestem ciekawa jakie panują tam warunki i jakie macie opinie na jej temat. Z góry dziękuję za opisy. 🙂


Byłam tam całkiem niedawno i szczerze mówiąc jestem strasznie zawiedziona. Niemalże wszystkie konie mają wystające żebra i guzy biodrowe. Kopyta też w nienajlepszym stanie, słomy w boksach mało. Takie moje jednorazowe obserwacje.
Sharma   I hear as it breathes...
31 października 2010 19:37
Vuko -> Dziękuję za Twoje spostrzeżenia. Biorę pod uwagę każdą opinię. Myślę, że i tak podjadę tam, żeby samej zobaczyć obiekt. Nie będę z góry oceniała stajni, ale już któraś osoba z rzędu mi mówi/pisze, że "banany" się popsuły (ot taka zabawna metafora wyszła ;P ). Sama jestem ciekawa...
Nie ma sprawy 😉 Powodzenia w poszukiwaniach:]
vill_18

Moje konisko zadowolone z Lizawic.
Stajenny spisuje się na medal, osobiście nie mam nic do zarzucenia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się