Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 października 2010 12:20
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 października 2010 14:16
zarąbiste okulary!
co w tym takiego złego ?

edit: może i jest nieco obrzydliwe...
wątek zamknięty
Nie pokazywać małym dziecią dla nich to zapewne horror  😁
wątek zamknięty
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 października 2010 15:45
ależ ja nie mówię że to złe 🙄 czy tytuł wątku to "złe rzeczy w necie"? kwiatki miały być, a moim zdaniem to jest kwiatek,
zdjęcie mi się podoba
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
31 października 2010 16:41
http://www.photoblog.pl/#bimbal/78781801/bankier.html fajny hubertus, ciekawe czy koniu sie podobało ... 🤔
wątek zamknięty
kiedyś hubertus to była gonitwa w najczystszej postaci, z fajnym terenem, z mastrem i kontrmastrem, z konfetti, którymi lis znaczył ślad, a dzisiaj durnota i "pomysłowość" granic nie zna 🤬
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 października 2010 17:03
ja tego nie ogarniam. oni go za wędzidło przeciągali czy jak!?
poza tym dla mnie to i tak bez sensu. bardzo fajna "zabawa", tylko pogratulować. szkoda konia.
wątek zamknięty
Mi się nie otwiera. Co tam jest?
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 października 2010 17:07


dokładnie to.

edit:

z notki:
Jedna z konkurencji hubertusowej...
17 osób kontra koń..
Przeciąganie liny jeszcze mam zielone spodnie na dupie

Nasz szkolny Bankier...
Nie dał się, nikt go nie przeciągnął, chyba , że  mu sie uprząż przekręciła
Ale tak to jechaliśmy na dupie ,a on sobie szedł

Tutaj na zdjęciu  nie mógł sobie poradzic z 20  chłopcami
ale potem ich też przeciągnął.. mądre bydle
wątek zamknięty
noen 😵 biedny koń...
wątek zamknięty
widziałam to ... nie wiem czy to żarty czy na poważnie  😵
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
31 października 2010 17:15
też się zastanawiam, co miało to zachowanie wskórać albo wnieść. No ale niestety, są też takie przypadki  🤦
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/karolaheliowa/78409765

Kwiatek jest w komentarzach:
"mam do pani pytanko, bo jestem jezdzcem od ponad roku umiem wszystko ale jednej rzeczy chciałabym sie nauczyc a mianowicie ganaszoania głowy konia. Nie wiem jak sie to robi i mysle ze pani mi pomoze bo bardzo chciałabym sie tego nauczyć 🙂 z góry dziekuje🙂 i prosze o odpowiedz🙂 pozdrawiam+ mozna dodawac do znajomych"

Nie wiem czy uda się tu wywołać Karolinę do odpowiedzi, ale jestem ciekawa czy odpowiedziała tej dziewczynce i co odpowiedziała  😁


Hej , nic nie odpowiedzialam bo mi rece opadly 🙂 ale chyba ktos jej odpowiedzial, troche mi szkoda takich ludzi bo oni mysla ze sporo potrafia bo tak im wmawiaja 🙁
wątek zamknięty
A co to jest to coś co się majta na zdjęciu nad koniem po lewej stronie?  😲
wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 listopada 2010 06:23
A co to jest to coś co się majta na zdjęciu nad koniem po lewej stronie?  😲




"chyba , że  mu sie uprząż przekręciła"


myślę, że własnie ona
wątek zamknięty
nad koniem się majta orczyk, do którego pewnie była lina przyczepiona, przecież biedne konisko mogło oberwać tym kawałem drewna  😤
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/morisowa/78848579/brokat.html

a tutaj uskuteczniane skoki z gumami  🤔
wątek zamknięty
Gumy gumami, ale ta rura !  😀iabeł:
wątek zamknięty
To zdjęcie to jakaś masakra jest. Widać ludzie "kochający" konie mają gorsze pomysły od wiejskich chłopów.
wątek zamknięty
właśnie pisałam z tą dziewczyną pisze, że uczy tego konia skakać no to jej napisałam napewno nie w gumach! i ustaw sobie szeregi gimnastyczne tylko, że niskie a nie odrazu metr, ale i tak swoje lepiej ona wie  😁
wątek zamknięty
uwaga odpisala mi  😁

Nie będę się kłócić, moja trenerka chyba wie lepiej ;/
A nie skacze się w wypinaczach, ale na gumach i czarnej tak....
wątek zamknięty
o fuck ta rura mnie rozwaliła  😂
wątek zamknięty
znowu gumy.  👿
http://www.photoblog.pl/#luckydreamm/78849868
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
01 listopada 2010 17:25
sandru - to mi wygląda na fotkę z Annopola, najbardziej polecanego obozu jeździeckiego na re-volcie  😉 Wszystkie konie tam tak skaczą: bez ochraniaczy i na gumach - chociaż to średnio bezpieczne i polemizowałabym, czy takie fajne dla konia, to nic się zwierzakom i adeptom nigdy z tego tytułu nie stało  😉
wątek zamknięty
 całkowita edycja posta


Odwieszam, ponieważ otrzymałem kilka informacji od innych userów, że pojawił się problem techniczny z którąś emotką i zrobił się bigos.
wątek zamknięty

 całkowita edycja posta
wątek zamknięty
dlaczego nie widac co napisaly Sara i Mils?.
wątek zamknięty
Może usunęły posty...
wątek zamknięty
Hej 😉 Tu luckydreamm z fotoblogów 😉 Uważam, że temat gum i annopola był już poruszany na takiej ilości forów i nie tylko, że  szkoda zaczynać na nowo dyskusję. Jak dla mnie p. Lipczyński jest takim jeździeckim autorytetem, że raczej nie wypada nam podważać jego zdania, bo wszystko robi w jakimś celu, a konie nie mają u niego najgorzej.
I uważam, że wysyłanie  adresów fotoblogów bez zgody ich właściciela na różne fora jest trochę.. niemiłe 😉
wątek zamknięty
a'propos annopola- byłam, widziałam, skakałam (bez gum co prawda) i nie sądzę, że koniom dzieje się jakakolwiek krzywda, co do skoków na czarnej, wielu naszych czołowych jeźdźców pomaga sobie czarną W, w tym nie widzę również nic złego. Ważne jest, żeby pomocy tego typu używały osoby rozsądne i znające się na tym.  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.