Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

mtl, eee :< w takim razie zazdroszczę warunków 😉
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
03 listopada 2010 20:01
Mia zazdrościć mi będziesz mogła jak pojawię się z koniem tutaj : http://www.hartpury.ac.uk/Hartpury-College/Hartpury-Equine/
wątek zamknięty
Moon - zebyś wiedziała, dostalam chyba 3 z tego to najladniejsze i najlatwiej bylo mi łeb uciąć 😉 chyba za cicho jezdzilam i za pozno przyszla hehe
reszta ktore mam to takie komórkowe, zza rogu i z zaskoczenia  🏇
wątek zamknięty
mtl, jak możesz!  😜 😵
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
03 listopada 2010 20:29
Mia muszę to przemyśleć, jest opcja że się tam wybiorę  😍
wątek zamknięty
Burza, hehe widze, ze Vuko juz wszystko za mnie powiedziala, ja moge tylko potwierdzic😀
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
03 listopada 2010 21:32
ehh mogę się tutaj skromnie pojawić z nowym czworonożnym <3  👀


to był spontan jakich mało ;D ale było warto.. choć w ogóle nie planowałam kupna żadnego konia w najbliższym czasie 🙂
W sobotę po nią jadę  😅

edit
rozmiar zdjęć zmieniona (myślałam, że da się jakoś przez internet ale się na tym nie znam więc zmniejszyłam w programie 😉
wątek zamknięty
kcj90
ma bardzo sympatyczny pyszczek 🙂
ile ma lat jesli moge wiedzieć?  :kwiatek: wygląda na młodą
wątek zamknięty
kcj90, wow, nowy koń? opowiedz coś o nim!
wątek zamknięty
kcj90, zmniejsz zdjęcia bo Cię moderacja (albo to co z niej zostało) zje 😀iabeł: Nie wspominając, że mój komputer nie daje rady 😵
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
03 listopada 2010 21:43
młoda, młoda - dopiero ok. 1,5 roku 🙂😉
Ojciec Corleone Z, matka w sumie praktycznie nikomu i tak nie będzie znana - Carmen (a koni o tym imieniu baardzo dużo wokół :P)
i ma jeszcze 3 skarpetki  😍 (szkoda, że ta 4ta jej się już nie pokazała :P)

azhael
jak mam je zmniejszyć.. ?  👀  😡
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
03 listopada 2010 21:44
kcj90 napisz do mnie na gg, to Ci jest zmniejszę!  🏇 świetna młoda!
wątek zamknięty
śliczna
na drugim zdjęciu widać troche te jej trzy skarpety 🙂 i odmianę na pyszczku też ma super
wątek zamknięty
Wrzucić na serwer jakieś mniejsze, edytować post i podmienić zdjęcia. Albo wstawiać do naszej galerii i z niej wrzucać (same się zmniejszą do dopuszczalnych rozmiarów).
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
03 listopada 2010 23:27
czesio, za pewne mówisz o Dorocie Dziduch. ona ma rękę do PS'a. ale mówisz o zdjęciach sprzedaży konia lub stanówki. to uwierz mi, że były by w jej wykonaniu normalne, takie same jak moje, Gosi czy Marty. to już jest zależne właśnie JAKIE ZDJĘCIA ROBIMY I DO CZEGO MAJĄ SŁUŻYĆ. takie zdjęcia 'elfie, fantasy' są to sesje twórcze - odzwierciedlenie naszych marzeń, inspiracji itp. itd. jeżeli sesja jest planowana (ladne ubranie konia, ladna suknia dla modelki itd.), to zdjęcia z założenia będą coś mącone w photosopie, np. w przypadku Dorotki robienie cudnego tła.
niestety, Nasze czasy w zasadzie już Nas zmuszają do korzystania z takich programów. sesje dla gazet, czy jakieś inne muszą być obrabiane. klient wymaga, więc klient chce (wiem coś o tym, bo jestem po szkole reklamy i miałam i mam styczność z takimi rzeczami).
więc mówie, zależy do czego zdjęcie będzie brane pod uwagę i wtedy zaczynamy ingerencję photoshopa. np. ostatnio robiłam zdjęcia na Hubertusie. mam 120 zdjęć. większość to tylko wyostrzenie ew. wykadrowanie. wiesz, może to też już zboczenie fotograficzne, ale nawet usówam zbędne słupy czy coś. 'zwykli' (nie zajmujący się fotografią) ludzie na to nie patrzą, ale np. ja już tak mam.

sorry za off topic, ale musiałam  🙇
wątek zamknięty
tajnaa - dzięki  :kwiatek:

ja tam na pogodę nie narzekam  😀

wątek zamknięty
quanty Skwarek to mój exterierowy ideał, przepiękny koń 😀
lunqa bardzo fajny zwierz, daj coś spod siodła jak masz  🙂
wątek zamknięty
a u mnie pada.  👿
wątek zamknięty

Meise

mało fotek mam a jak już to wyglądamy jak pokraki 😀
dopiero nie dawno zaczął znowu chodzić pod siodłem i ja sie ucze od niego a on ode mnie

1-3 pierwszy raz pod siodłem po ok. 2 letniej przerwie
4 fotka sprzed paru tygodni- niestety musieliśmy przez jakiś czas pracować na lonży (chyba ta fota już raz sie tu pojawiła  :icon_redface🙂
wątek zamknięty
nieśmiało wstawię jedno nasze zdjęcie 😉
lunqa po zobaczeniu Was normalnie wpadłam w dołek  🙁
wątek zamknięty
idziosława
dlaczego ?


P.S ładny konik 🙂
wątek zamknięty
lunqa nie żebym sądziła że ktoś tu jest lepszy albo gorszy, ale popatrz na Was, jesteście cudni  😍
wątek zamknięty
[quote author=idziosława link=topic=14621.msg758250#msg758250 date=1288887262]
lunqa nie żebym sądziła że ktoś tu jest lepszy albo gorszy, ale popatrz na Was, jesteście cudni  😍
[/quote]
dziękujemy  :kwiatek:
miło mi i konikowi też za pewne by było  😉

gdybyś nas zobaczyła ostatnio w trakcie pracy zmieniła byś zdanie, dwa wypłosze które nie potrafią sie dogadać  🙄  🤣
wątek zamknięty
[quote author=idziosława link=topic=14621.msg758250#msg758250 date=1288887262]
lunqa nie żebym sądziła że ktoś tu jest lepszy albo gorszy, ale popatrz na Was, jesteście cudni  😍

dziękujemy  :kwiatek:
miło mi i konikowi też za pewne by było  😉

gdybyś nas zobaczyła ostatnio w trakcie pracy zmieniła byś zdanie, dwa wypłosze które nie potrafią sie dogadać   🙄   🤣

[/quote]
no to jest mniej więcej tak samo jak u nas, tzn. miałam sporą przerwę w skakaniu, a teraz pomaga mi "ktoś z ziemi", więc mam nadzieję że będzie lepiej. robi się  🚫
wątek zamknięty
idziosława
na pewno będzie lepiej 🙂 kwestia czasu
ok koniec już o tym  😉

wątek zamknięty
Moje szczęście  😉





i portrecik
wątek zamknięty
ami_071 piękne szczęście  :kwiatek:
wątek zamknięty
mtl, Ty wiesz jak ja Ci zazdroszczę! Ale mam znajomą w Walii, może uda mi się kiedyś połączyć te zbiegi okoliczności  😁

żeby nie było:

niedzielna, poranna sesja.
fotograf forumowa Docia 😉



wątek zamknięty
lunqa - bajka, a jaki ma cudowny ogon  😀 uwielbiam konie w takim typie 🙂
wątek zamknięty
kpik, cudo koń!🙂 fajna stajnia😀
olgen, świetne zdjęcie😀

a to my, z ostatniej sesji z MsCarmen🙂



wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.