Farmerama.com

Bischa   TAFC Polska :)
02 listopada 2010 11:34
Znowu durne łańcuszki  😤 Taaaaaaaaaaa w prezencie 1000 FL  😵 Raz wysłałam bo miałam nadzieję, że faktycznie drugiego kasztanowca dostanę.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 listopada 2010 12:06
Bischa L, Zamiast kasztanowca XL czy XXL jest dany drugi w zamian za zmianę. Poszukaj w pasku z drzewmi o ile już go nie wstawiłaś 😉
Bischa   TAFC Polska :)
02 listopada 2010 12:41
Wiem, wiem, już dawno mam, ale wtedy jak rozesłałam łańcuszki, jeszcze XXL był  😉
Poszukuje trzech sąsiadów..ewentualnie sąsiadki 😉  .Wróżka.
A ja ciągle nie mogę wysyłać prezentów  😤
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
03 listopada 2010 14:36
A ja dalej nie mam moich łosi na pasku  👿
Oj coś gra ruszyła bo pojawiły mi się prezenty i mogę swobodnie przechodzić na pola i  chyba udało mi się plon w końcu zebrać bo zebrałam go dzisiaj już trzy razy tylko co wchodziłam po czasie znowu był ten sam  😵
Bischa   TAFC Polska :)
03 listopada 2010 16:46
Zwierzaki dostały nowy głos  😀
Ja właśnie powoli kończę zbieranie plonów haloween i będę mieć zagrodę nietoperków  😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 listopada 2010 16:50
Ja le zrobiłam, bo nie zbierałam od razu na ulepszenie zagród i mam teraz dwa drzewa. Z czachami i jedno z nietoperzami 👿
Bischa   TAFC Polska :)
03 listopada 2010 16:58
Ja jak tylko przedłużyli natychmiast nastawiłam się na zagrodę nietoperków  😀 Z drobną pomocą kolorwiatru mam 868 nagrobków (za chwilę resztę z pól zbiorę)- potrzeba 1000, 1341 duchów (komplecik mam do zagrody nietoperków-1250) na koniec mi kościste krzaczki pozostaną- na 750 mam ich 448.
A ja jak zwykle sierota nie dałam rady  😵
Mam 572/750 tych kości, 406/1000 nagrobków i 840/1250 duchów... A wywaliłam na to cały super nawóz  🤔wirek:
Chyba wezmę wulkan... ale do kitu, tak się napaliłam na te nietoperze...  😕
Bischa   TAFC Polska :)
03 listopada 2010 18:50
Mam zagrodę dla nietoperków  😅 🥂 🏇 😜 😅
Mi starczy co najwyżej na duży błotnisty staw...  😕 ja chcę nietoperki!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 listopada 2010 19:43
To krzycz do pomocy technicznej - ja wykasowalam wszystko i z tego co widze wszystko mam na pasku



Napisałam do nich w sprawie tej farmy i w sprawie znikających znaków o podlaniu pola.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 listopada 2010 20:03
Króliki dostały dźwięk swinki morskiej. 😲
Bischa   TAFC Polska :)
03 listopada 2010 20:10
Może u mnie to było tak, że rzadko trafiałam na przerwę techniczną, a jak już to była krótka. Działałam tylko na supernawozie, nie licząc gdy zostawiałam wszystko na noc. Oczywiście na czas eventu wywaliłam wszystkie zagrody, które wróciły gdy uzbierałam na nietoperki.

Nietoperki pod łosiami w górym lewym rogu  😉

Edit: wkurza mnie ta zagroda nietoperkowa, taka szara, mroczna przy reszcie, ale zostaje oczywiście  😉
Skończyło się:/ Udało mi się kupić uzy staw i mumie.... nic ciekawego.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
04 listopada 2010 09:03
A ja napisałam do pomocy technicznej ze nie mam łosi na pasku które wygrałam przedwczoraj w kole... i odpisali mi że taka nagroda nie została wygrana  😵 albo jestem głupia, albo mnie nawiedziło 👀 ale ja tą zagrode na serio wygrałam 👿
A wyskakują wam narzędzia?
Już od dłuższego czasu nic mi nie wyskakuje  🙁
A u mnie leje 🙁 i to tak ,że zalało mi dom..kiedyś zalało mi już pola i wszystko straciłam  😤czy można cos przeciwko temu zaradzić?
Zalało Ci dom?  😲
A mnie nie dodaje kasy za sprzedany towar:/  idzie przenieś drzewko z dzikiej łąki na farme?
Jeszcze rano kupowałam lekcję jazdy konnej za 390 SG a po  południu już kosztuje ponad 1000 SG. Ludzie powariowali z tym nowym eventem.
Piszecie, że zagrody wracają na pasek. A ulepszenia do nich?

Ciekawe czy kolejny event znowu popsuje mi możliwość wysyłania prezentów.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 listopada 2010 17:27
Odpisali mi, że zagrodę dla królików mam, a ja jakoś nigdzie jej nie widzę. :/
Napisałam też w sprawie podlewania pól, bo podlewam a po 2 sek potrafi mi znak o podlaniu zniknąć :/ To odpisali mi, żebym wylogowywała się, a nie zamykała przeglądarkę.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
04 listopada 2010 21:47
Mi na brak łosi napisali że ich nie wygrałam i żebym zainstalowała nową wersje przeglądarki chociaż mam najnowsza  🤔wirek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 listopada 2010 11:24
nie wiem czy widziałyście, ale do gry dodali muzyczkę 😁
Ja mam jakiegoś mega pecha w kole... jedną z 4 głównych nagród losuję średnio raz na miesiąc  😕
A tak tylko nawóz, woda, kolejna próba i tak w kółko...
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
05 listopada 2010 17:16
nitka, można kupić jazdę konną ? XD na którym jesteś levelu ?

a mi w ciągu minuty zalało 3 pola o.O beznadziejne jest to, że jest tak mało punktów za pogratulowanie sąsiadowi !
O właśnie, przedtem miałam 3000 pkt za przejście sąsiada na nowy poziom, a teraz marne 800  😕 (mniej więcej)

Kiedy pada deszcz, trzeba się natychmiast wylogować! Nie po minucie czy dwóch. Wtedy nic nie zalewa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się