Młode Konie

Katharina   "Be patient and trust in the process"
06 listopada 2010 19:49
armara   nie mierzyłam  😡 muszę to wkońcu zrobić, bo aż sama jestem ciekawa ile ma wzrostu  😉

No i cieszę się, bo Młody zaczyna przypominać konia  😍


Mierz, mierz koniecznie. Bo ciekawa jestem  😡
Katharina   "Be patient and trust in the process"
06 listopada 2010 20:18
ok zmierze przy najbliższej wizycie w stajni  😉
Ostatnie zdjęcia ogiera i znikam  😁



armara Ty wiesz, ze jestem fanka nr 1 Arcony a juniorra to najchetniej bym porwala  😍

cobrihna Twoj kon wyglada na taka mega przytulanke! nic tylko podejsc z marchewa i sie wtulic  😜 nie wiem czy faktycznie jest taki 'misiek' ale serio kojarzy mi sie z takim koniem-przytulanka  😜
Katja, misio to z niego jest... a jak masz marcheweczkę, to kochać Cię będzie miłością bezgraniczną  😂
armara Ty wiesz, ze jestem fanka nr 1 Arcony a juniorra to najchetniej bym porwala  😍

😡 Strasznie mi miło, dziękuję  :kwiatek:

Cariotka   płomienna pasja
07 listopada 2010 19:34
cobrihna Gratuluje🙂 Klusior z konia troszku niegrzecznego🙂 Stał się naprawdę Misiem i super towarzyszem. Pięknieje i robi się coraz grzeczniejszy z dnia na dzień🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
07 listopada 2010 19:56
Cobrinha- super zdjęcia Klusio wygląda cudnie, jak się błyszczy. Naprawdę bardzo fajnie wyglądacie życzę dalszych sukcesów i wstawiaj więcej zdjęć jeśli masz.
Katharina - fajny Twój ogieros, jaki irokez 🙂
Moje młode dziewczyę dzisiaj nieźle z zadu strzelała ze szczęścia na widok mamusi powracającej z terenu aż się boję co będzie w wakacje jak pójdzie do pracy 🙄
Katharina   "Be patient and trust in the process"
07 listopada 2010 20:38
slojma   :kwiatek:  dzięki temu irokezowi grzywa mu się poprawiła, bo zawsze miał taką lichą...  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 listopada 2010 19:06
Moja młoda 🙂
slojma, dziękujemy bardzo - zdjęć pewnie by się więcej znalazło, ale wszystkie podobne... wstawię coś jak będziemy się lansować w innym kolorze hehe
zabeczka17 , ale Ci dziecina rośnie  😉
Mazia   wolność przede wszystkim
09 listopada 2010 10:56
zabeczka17 świetnie rozwija się Twoja młoda, coraz ładniejszy zwierz  😉
Ponieważ mojej dawno nie było to przypominamy się:
Darika: na zdjęciu 3 latka i 3 miesiące, 3 m-ce pod siodłem, praca tylko i wyłącznie na rozluźnieniu i reakcji na pomoce.



foto by megane  😉
Katharina prześliczny! Kurcze żebym potrafiła kiedyś zrobić takiego równego iroka  👍

Już gdzieś się na forum przewinął ale jeszcze nie w tym temacie. Moja miłość  💘 (od dwóch miesięcy mój) niespełna 4 letni Gejzer (nie zajeżdżony jeszcze). Fota z października.


i z moim menem 🙂 listopadowo


zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 listopada 2010 15:59
Cobrinha, Mazia :kwiatek: dziękujemy , pracujemy nad rozwojem dalej cięzko pracujemy 🙂
Ava wow piękny jest !  😍
Katharina   "Be patient and trust in the process"
09 listopada 2010 16:24
Ava  :kwiatek:

Tak wogóle to WOW ! Piękny ten Twój ogier ! Po czym to? Napisz cos więcej  😜
Dzięki dziewczyny za tak miłe słowa 🙂

Katharino to niestety już wałaszek. Kupiłam go jako ostatniego konia z Kadyn - przyjechał z nami z nad morza na śląsk - to była jego pierwsza tak długa droga ale zniósł ja bardzo dobrze. Nabieramy aktualnie ciałka i uczymy się dosłownie wszystkiego bo Gejzer był całkowicie surowy 🙂
Tu rodowód http://www.bazakoni.pl/horse_92713.html
Ava, gdzie stoicie ? okolica na zdjęciach wydaje się znajoma 😉
brzoskwinia, Hej, hej, dawno Cię tu nie było 🙂 :> Co tam, jak tam?:>

Ava, Powitać sympatycznego kawalera 😉

Katharina, Fajne siwe! Cóż to w ogóle za rasa, zostawiasz go ogrem? 🙂

armara, No to ja czekam na zalew revolty fotkami!
ja jutro wsiadam! dzisiaj chwile wzielam go na lonze ale byl grzeczny jak nie on  😁 moze wreszcie troche dorosnie. Aaaaa i mamy nowa fryzure  😎
trzynastka   In love with the ordinary
10 listopada 2010 17:34
Ava - piękny !  😍
[quote author=galopada_ link=topic=1199.msg765205#msg765205 date=1289409373]
Aaaaa i mamy nowa fryzure  😎
[/quote]

Jak to, nie widzę - pokazuj ale już, u Was chyba niezła pogoda dziś była?
Jutro jadę odwiedzić do forumowej agull Pomarańczkę (chyba ją ktoś jeszcze pamięta?)  🏇

Sankaritarina
Nie będę mieć skrupułów a co tam  😁 Czekam tylko na pogodę łaskawszą.

Ava
Wygląda na bardzo fajnego konia, pokazuj go częściej 🙂
Sankaritarina anooo daaawno 🙂 Cieszę się, że jeszcze jestem rozpoznawalna !  :kwiatek:
tak Was sobie czytam i się na nowo wdrażam 😉
Moja dzidzia, już nie taka dzidzia. Właśnie skończył 4,5 roku 😉 Czas leci... dopiero co był małym źrebolem...
armara czekam na zdjecia ,,twojej" rudej! nasza fryzura jutr w swietle dziennym. a tak serio to tylko skrocilam o polowe  😁
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
10 listopada 2010 18:25
Galopada , dawaj Młodego  🏇

Armara, Ty wiesz, że ja mam sentyment do takich pomarańczek  😎 Liczę na zdjęcia!!!

Zabeczka, Twoja młoda wygląda, jak dorosły koń, to aż nie do uwierzenia, że ona tak szybko z podlotka zmieniła się w kobyłę!!  👍
Katharina   "Be patient and trust in the process"
10 listopada 2010 18:36
Ava pomimo, że nie jest już ogierem to i tak ma w sobie "to coś "  💘

Sankaritarina   to małopolak   http://www.bazakoni.pl/database,op-show_tree,horse-82755.html   Jak narazie temat kastracji bardziej jest na tak niż na nie 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 listopada 2010 21:37
Aleksandra Alicja ;] nieee... to tylko złudzenie optyczne ;] aparat przekłamuje 🙂 z niej jest dalej mały szalony dzieciak 🙂
mały "ITI"  🤣

3- pierwsze zakładanie czapraka 😉
kocha sie nim bawić  🤣

4- foch
ja sie dzisiaj chwila poplatalam. mlody dziwnie grzeczny. tylko kilka razy bryknal, a oprocz tego w ogole nie nie napalal i nie chcial ganiac  😅 fotograf niestety pierwszy raz robil zdjecia lustrzanka i nie dal rady  😁 jest chyba z 5 zdjec ktore mozna pokazac publicznie ale to raczej z przypadku. za to jutro powinny byc lepsze  😉 dziewczyny dzisiaj w stajni stwierdzily ze mu sie podroslo jeszcze  😵 to by wyjasnialo dlaczego nie umiem na niego wsiadac z ziemi  😡 😡






Alicja_8   Z pasja...z miłością...
11 listopada 2010 17:18
galopada_ależ ci chłopak zbyczal 🙂no naprawde świetnie sie prezentujecie. I dzisiejsza wietrzna pogoda go nie rozpraszała?
Twoje konisko jest naprawde megaaaa🙂Gratulacje dla Was  🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się