Młode Konie

jego ogolnie nic nie rusza poza jedzeniem - bo wtedy budzi sie w nim bestia  🍴  😁 😁 dziekujemy!  :kwiatek:
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
11 listopada 2010 17:43
galopada młodzieniec wygląda imponująco 🙂 Jeździcie już w pełnym siadzie?
W moim też jeśli rozmowa schodzi na temat jedzenia, budzi się czyste zło 😀iabeł:
Ava piękne konisko 🙂
Raven czasami na prostej sobie w galopie usiade na chwile  😍 taaaaaaaak buja. a ziemia mi znika spod kopyt w takim tempie ze szok! a przeciez galopje caly czas spokojnie, zeby nie powiedziec ze przez nozke  😁
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
11 listopada 2010 17:49
Hehe, znam to uczucie 🙂 Ostatnio też sobie usiadłam w galopie i normalnie pupa sama się wsysa w siodło 😜
moj ma nowa zabawe ostatnio. jak jade po luku niedaleko przeszkod to mnie w nie usilnie wciaga. tzn nie jakos w widoczny sposob ale tak czuje ze nagle nas znosi i robi sie blisko tych przeszkod 😂 na wiosne pierwsze skoki, bo mamy 3,5 roku ( a raczej 3 lata i 9 miesiecy) i w zakladzie jego brat juz troche skakal ale obiecalam sobie ze dopiero sezon 2011 jest nasz  😁 niby nic by sie nie stalo jakbym najechala na jakac koperte, pewnie rzy jego rozmiarach nawet by jej nie zauwazyl ale no... nie chce na razie i juz  😁

A ja się pochwalę, że za tydzień przywożę mojego młodziaka.😉 Przez nastepne 2,5 roku czeka mnie duuuużo pracy.
to jeszcze troche mojego malucha  😉
galopada
Już na zdjeciach widać, że on ma taaaki fajny galop  😜 Uroczy jest i nawet brzuszek złapał  😁

Wrzucam obiecane zdjęcia Rudej, która mieszka sobie szczęśliwie u forumowej agull  :kwiatek:

[img][[a]]http://i560.photobucket.com/albums/ss42/armara/Firletka%20listopad%202010/f2.jpg?t=1289503011[[a]][/img]

[img][[a]]http://i560.photobucket.com/albums/ss42/armara/Firletka%20listopad%202010/f.jpg?t=1289503011[[a]][/img]
aale wiewióra! ! !  😲 super wygląda!  🙂

a ja ogladam te nieudane dzisiejsze zdjecia, porownuje do tych z maja i stwierdzam ze nabrał szyi  😅





a to nasza nowa fryzura  😎



wybaczycie mi ze przez najblizsze dni bedzie przesyt mojego konia? bo nie wsiade juz chyba do wiosny...  😕

armara chyba pierwszy raz widzę aż tak rudego konia, na drugim ma śmiesznie uszka 😀
armara
ależ piękny rudzielec 😍
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 listopada 2010 19:56
armara ona aż razi w oczy 🙂 zarąbista kobyłka 🙂


Moja brudaska dzisiaj na  wybiegu 🙂 najszczęśliwszy koń pod słońcem 🙂
😲

na drugim zdjęciu  😜 jakie piękności  💘 z takiego szkapka taką panienkę zrobić, nono!  👍
nooo zabeczka 🙂 jestem dumna z Twojego konia ! 🙂

armara 😀 kolor aż razi ! cudowna ! I godna przezwiska Ruda 😉

galopada  Was niegdy za wiele 😉 dlaczego masz nie jezdzic przez zimę ?
po pierwsze nie mamy hali wiec jak tylko spadnie snieg albo mroz to ujezdzalnia nie bedzie ,,sprawna". po drugie to potrzebuje np tak dlugiego weekendu jak ten, bo Młody musi przed jazda pochodzic na lonzy ze dwa razy, a w tygodniu przez szkole nie dosc ze nie mam czasu i wracam padnięta do domu to jeszcze teraz jest juz ciemno  😵 do tego mam 2 razy w tygodniu korki po 2 godziny a i nauki mnóstwo bo za pol roku matura, a musze miec po 90% z biol i chem rozszerzonych zeby sie nie martwic czy sie dostane  😵
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 listopada 2010 20:32
galopada, ładnie mu w nowej fryzurce 🙂
armara, ale marchewa  😀

A ja przeprowadziłam dziś konie do sąsiada,który hoduje głównie xo.Puściliśmy Muję z równolatkiem po Imequylu od matki xo.Muja totalny luz,mimo,że obce miejsce,obcy koń.Zaraz zaczął go sobie ustawiać  😁.Ech,bardzo się cieszę,że młody zawsze na chill oucie  🤣, zupełne przeciwieństwo rodziców  😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 listopada 2010 21:05
Nirv brzoskwinia dziękuję za docenienie 🙂 W tym roku rzeczywiście  widać zmiany ,, gołym okiem". Liczę, że jeszcze przez zimę się podciągnie, nabierze tu i ówdzie 🙂
A póki co szalejemy na padoku i cieszymy się życiem 🙂 😎
na wiosne już 4 będzie miała, dobrze kojarze ? 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 listopada 2010 21:08
nieee... ona z 2 września 🙂 dopiero co 3 skończyła 🙂
aaa 😀 ale rocznikowo i tak dobrze kojarzyłam 😉 Jakie masz plany ? Kiedy za co się bierzesz?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 listopada 2010 22:12
w sensie? przyszłościowym? czy teraźniejszym?  😉
Na to pierwsze składać się będą:
a) cudowne tereny b) kilka ćwiczeń na padoku ( cuda wianki  z zebraniem itp.), c) może zaliczymy jakaś wystawę hodowlaną. - Nic więcej do szczęścia nam nie potrzeba 🙂
Iskra będzie typowym koniem rekreacyjnym 🙂 Przewiduje w jej życiu tez kilka momentów naturalnych  ( PHN i JoinUP).  Jednak wszystko w formie zabawy i na własnym podwórku 🙂

przy tym drugim:
a) kombinujemy coś już na lonży, b) a z rtg i zajeżdżaniem-  termin przesunął się na wiosnę. Niech babol jeszcze podrośnie.  😉 Uważam że nie jest jeszcze gotowa aby posadzić na nią jeźdźca.
Młode konie, do ilu lat są "młode"?  😉
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
11 listopada 2010 23:18
formalnie ujezdzeniowe i wkkw do 6 , a skokowe do 7 😉 a tak subiektywnie mowiac to mozna powiedziec ze w okolicach 10 maja w miare rowno pod kopula. no i mlody mozna uzyc w okresleniu mlody pod siodlem, bo mi sie zdazylo zajezdzac kiedys konia 11letniego i no nie bylo najlatwiej.

a ja nie wiem czy moge tak publicznie zeby nie zapeszyc, ale moj podopieczny bedacy juz szalone pol roku pod siodlem zaczyna powoli zalapywac jakies know-how w tych skokach i nawet nas trener pochwalil, za cala robota ktora przez trudnosc charakteru i budowy wcale nie byla latwa i przyjemna zaczyna procentowac i jak sie dobrze poprowadzi to parkur pod N klase jest w stanie przejsc. w ramach niedomowien ma 6 lat. 😁
to wrzucam moją młodą 6latke  😉
[img][/img
[img]http://re-volta.pl/galeria/foto/20158[/img]

galopada, xxflygirlxx
Ona jest normalnie pomarańczowa, kawał kochanego wariata  😜

maxowa, zabeczka17, brzoskwinia
dzięki  :kwiatek: , ale słowa uznania należą się agull, bo ruda u niej po prostu kwitnie  😍
mowilam juz ze moj kon jest cudowny?  😍




i niestety za chwile zaszło słońce...



i na chwile usiadlam sobie w galopie  😍

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 listopada 2010 17:18
galopada  wyciskasz ze swojego wszystko to co najlepsze ;] widać to na fotkach 🙂  młody ma potencjał i ty to wykorzystujesz. Ekstra wam idzie 🙂
właśnie boje się, że przez moje ekhem ,,umiejętności" Młody się zmarnuje  😵
Chciałam się pochwalić, że moja hucka miała dzisiaj pierwszy raz siodło na pleckach. Wisiało a ja nie mogłam się oprzeć.. Oczywiście zareagowała tak jak przypuszczałam - olała je  😁
Mamy jeszcze trochę czasu do lutego zanim zaczniemy prace z siodłem. Na chwilę obecną wróciłyśmy do naturalnej pracy z ziemi i dalej leczymy grzbiet..
Nie mogę doczekać się wiosny kiedy już będę na niej śmigać. A dopiero co miała 2 miesiące.. Leci ten czas, leeci  🙄
galopada_, młody jest naprawdę boski 🙂 Ale co on ma na nogach? To chyba nie są owijki? Jakaś katastrofa się tam na dole dzieje chyba 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się