Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 listopada 2010 14:02
Rexiu masz może więcej zdjęć z Targowiska? :kwiatek: Stajnia, czworobok, padoki?
Szkoda, że to zupełnie drugi koniec Krk... 🙁

Ale mam nadzieję, że u nas na wiosnę też do paru zmian dojdzie 🙂
Gillian   four letter word
11 listopada 2010 14:11
byłam w Targowisku w sierpniu, jak jeszcze hala była w przygotowaniu. Po prostu szczena OPADA. Wielkość i przestronność hali, stajnie, boksy... BA-JER!!!!!
o kurde! 😜 Szczena mi opadła, jak zobaczyłam te zdjęcia! wypas ;D
Strucelka, To ja wstawiałam zdjęcia 😉 Zdjęcia z padoków ciężko wstawic, bo są ogromne i jak przyjeżdżam, to pytam, w którą stronę mam iść szukać konia :P Bo nie zawsze widać, gdzie konie akurat się pasą 😉 Ale jak chcecie, to przy następnej wizycie spróbuję porobić takie bardziej użytkowe zdjęcia - boksy, korytarz, ujeżdżalnia...

Zdjęcia prezentujące kawałeczek padoków mam z końmi 🙂





I też trzymam kciuki za Rafała i Kaśkę, bo to naprawdę wspaniali ludzie i nieprawdopodobną ilość własnej pracy włożyli w ten obiekt. I mają wspaniałe podejście do koni!
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
11 listopada 2010 21:01
...tylko nie chciałabym być źle zrozumiana - nie chce w jakikolwiek sposób zdyskredytować tak dobrze zapowiadającego sie ośrodka
chodzi mi tylko o to że stajnie tworzą ludzie, jak to już zreszta bryziak słusznie zauważyła i oby tam w targowisku nikt nie dał sobie wejść na głowe

i mam nadzieję że wspomniane osoby może wreszcie pojmą że na ich miejsce w tak fajnej stajni czeka np kilka innych osób (bo widzę że to się zapowiada) i troszkę przemyślą swoje postępowanie, choć szczerze w to watpię

życzę targowisku spokoju i rozwoju w dobrym kierunku

i naprawde sie ciesze że w pobliżu Kraka powstaje coraz więcej fajnych stajni 🙂
dunia weź wyluzuj!!!  Czy Ty znasz te "czarownice" osobiście  chociaż??? Czy sobie pogawędkę ucięłaś z właścicielką stajni, w której twoje konie stoją??? Po co kogoś obrażasz? W Niepołomicach były dwie strony, które tworzyły konflikt, nie byłaś tam obecna osobiście, więc po co poruszasz ten temat!!! Taka z Ciebie dowcipnisia, a sama masz charakter diablicy!!! Kłaniam się i pozdrawiam !!! 💃
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
11 listopada 2010 21:19
znamy się dorotko
jeszcze z sierczy
więc ty wyluzuj 😉

i nie twierdzę ze bylam w trakcie konflitu w niepołomicach, bo gdybym była na miejscu, to po pewnych akcjach zawiadomiłabym policję 😀

wiem do czego są zdolne twoje koleżanki 🤣

ps: i całe szczęście ze mam taki charakter bo nie każdy może mi wejść na łeb
Lidziu wiem kim jesteś 🤣
Co Ty wiesz o moich koleżankach,
lepiej pilnuj swoich i wierz im w każde słowo i historyjkę. 🙂 🙂

Mi moje koleżanki odpowiadają, a TY je oczerniasz nie wiadomo po co  i z  jakiej paki, bo informacje, które posiadasz pochodzą z drugiej ręki!
I co TY mi wyjeżdżasz z policją, nie bądź śmieszna!!

duunia , z tą policją to już chyba trochę przesadziłaś  🙄
Strucelka, nie robiłam żadnych zdjęć na których dobrze widać sam obiekt (nie mogłam oderwać oczu od moich modeli  :lol🙂
Nie chyba tylko napewno przesadziła!! 🤬
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
11 listopada 2010 21:40
dorotko pozostaje mi pogratulować twojego podejścia i kolezanek 😉

Co Ty wiesz o moich koleżankach,

a sporo bo z ich delikatnymi działaniami spotkałam sie osobiście

lepiej pilnuj swoich

nie muszę pilnować bo nauczona doświadczeniami koleżanek nie posiadam , a jedynie ludzi z którymi współpracuję (co i tobie polecam, nie będziesz musiała po forach za adwokata robić)

I co TY mi wyjeżdżasz z policją, nie bądź śmieszna tobie nie wyjeżdżam a jedynie sytuacji... a dalej nie chce mi się pisać 🥂

az naprawdę trzeba ciebie wypuszczać do obrony ❓


a przesadziłaś to ty z tą ikonką ( :rozga🙂, bo wiesz takie rzeczy to tylko mój facet może mi robić  😡 😡 😡 dziewcząt nie preferuję
sorry 🤔

zresztą co tu dużo mówić- czas pokaże co się okaże, wpadniemy tu np za jakiś rok czy dwa 😉 i pogadamy

kto przyjmie zakład?

Bischa   TAFC Polska :)
11 listopada 2010 21:45
A musicie swoje prywatne niesnaski na forum załatwiać? Ja nie Krakowianka, tematy na temat stajni z innych części Polski czytam z czystej ciekawości jak jest w innych miastach i na prawdę mało mnie obchodzą kłótnie między Wami i prywatne swary (nie wiem czy dobrze napisałam) i pewnie większość Krakowian jest tego samego co ja zdania.
ewabe oo super chętnie zobaczę stajnię od środka! a pastwiska- pozazdrościć 🙂

btw duunia chyba preferuję dyskusję na bardzo niskim poziomie ....
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
11 listopada 2010 21:53
karen co w takim razie zaproponujesz na jego podniesienie?

równiez z przyjemnością zobacze wiecej zdjęc stajni :kwiatek: ewabe i z góry dziękuję
Karen trafnie to okresliłaś 😀
Ja się wycofuje, szkoda słów.......
och duunia to są twoje wypowiedzi , ja tylko stwierdzam fakt  😎
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
11 listopada 2010 22:11
a ja pytam co zrobisz aby poziom sie podniósł?

i to nie stwierdzenie faktu tylko twoja subiektywna ocena 😉 zreszta do takiej ma prawo kazdy inny użytkownik forum; bo przecież nie kazdemu musza podobac sie moje wypowiedzi... natomiast trzymajmy sie pionu aby zachowac poziom

to nie fakt a ocena  😉 wiec karen podnies poziom i wszyscy bedziemy wdzięczni :kwiatek:
annai   Moje ulubione wszystko...
11 listopada 2010 22:14
no właśnie Łężkowice właśnie, a nie Targowisko miałam okazję odwiedzić we wrześniu jako, że sprawdzam ewentualne miejsca dla swojego  chabeta jeśli zdecyduję się na powrót do kraka. stajnia tak przestronna, że można po niej rowerem jeździć, a hala mimo, że jeszcze bez piasku sprawiła, że mi mowę na jakiś czas odjęło,a serce waliło jak młotem gdy oczami wyobraźni zobaczyłam na niej swojego konia galopującego mimo deszczu, śniegu i ciemnych popołudni. cóż, łza mi się w oku zakręciła, że tak cudowne obiekty zaczęły powstawać pod moim rodzinnym miastem. a prawie się popłakałam jak po rozmowie z P.Rafałem dowiedziałam się, że jednak aż tak różowo z ewentualnym ogierem w stajni nie jest. od razu chcę powiedzieć, że mi nie odmówił, ale jednak mój bidok nie mógł by sobie chodzić cały czas po padokach. pocieszyłam się tylko w ten sposób, że w tak zajebistej stajni w wkrótce będzie tłok i i tak ciężko się będzie wbić na halę ( czego życzę im z całego serca bo zarówno obiekt jak i sam właściciel zrobiły na mnie ogromne wrażenie, pozytywne!)  :kwiatek: jeśli do tej pory cieszyłam się, że mój koń ma ciągle jajka, to po tej wizycie zaczęłam je w myślach ucinać...już wszystkim tym co tam stoją i tym co będą stać zazdroszczę i proszę o zdjęcia co by mnie dalej jasny szlag trafiał...ach, wy szczęściarze 😜
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 listopada 2010 08:29
ewabe o sorry, Rexiu pisała że była i to mnie zmyliło 😉
Chętnie zobaczę więcej zdjęć!

Rexiu 🤬 pfff, na następny raz musisz się poprawić 😎
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
12 listopada 2010 17:04
Targowisko naprawde robi wraznie 🙂 A jak duza jest ta hala? Bo na zdjeciach wyglada na duuuza 🙂 I nie wiem czy juz ktos to pisal, ale jak wyglada to cenowo?
Fajnie ze w Krakowie coraz wiecej porzadnych osrodkow 🙂 Jest gdzie wracac  🙂
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
12 listopada 2010 19:15
viikaa, niby jest, ale jak się bliżej przyglądnąć wszędzie czegoś brakuje, poza Targowiskiem jak się na razie zapowiada...Trzymam mocno kciuki za dalszy sensowny rozwój...
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
12 listopada 2010 19:58
myślę że niedługo Facimiech też dojdzie do grona stajni w których niczego nie brakuje, łącznie z torem do galopu  😁 😜 😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 listopada 2010 21:06
właśnie, a po ile jest pensjonat w Facimiechu?
Gillian   four letter word
12 listopada 2010 21:39
viikaa, nie znam wymiarów, ale z ręką na sercu - jest OGROOOOMNA.
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
12 listopada 2010 22:14
Nord dobrze wiem jak wyglada, a raczej wygladala jakies 2 lata temu sytuacja w Krakowie, sama szukalam stajni z dobrymi warunkami zarowno dla konia jak i dla jezdzca i ciezko bylo  🤔 Ale mam nadzieje ze jak wroce kiedys do PL to nie bedzie juz problemu ze znalezioniem pensjonatu, w ktorym nic nie brakuje 🙂
właśnie, a po ile jest pensjonat w Facimiechu?


Odwiedzałam i orientowałam się w wakacje to kosztował 700zł.
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
13 listopada 2010 10:20
Wyglada na to, ze jednak nie do konca jestem zorientowana co do pensjonatow w Krk  😉 pensjonat w Facimiechu - pierwsze slysze... mozna prosic o jakies szczegoly?  🙂
widze, ze ciocia Ewabe reklamuje nasza stajnie a jako modelka sluzy moj kon :P tak wiec: wrocilam po 1,5 miesca z niemiec i powiem tak : zatkalo mnie i stalam jak wryta jak zobaczylam jakie zmiany nastapily w tym czasie w targowisku.  KOCHAM moja stajnie  😍  😍  😍 koni prawie 30 juz, ale tloku nie ma, w koncu tak gigantyczny obiekt, ze kazdy ma wystarczajaco miejsca. no i te pastwiska..  praktycznie bezgraniczne 😀 no po prostu rewelacja!
Pensjonat w Facimiechu? Hmm bardzo dobrze zapowiadająca się stajnia, padoki, hala, super podłoże na zewnątrz, przygotowujący się tor do galopu 🙂 ale forumowa Fabapi na pewno będzie wiedziała więcej na ten temat 🙂
A ja zaś pierwsze słyszę o Targowisku - w którym to jest dokładniej miejscu? Hala robi wrażenie 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się