Olsztyńscy voltowicze

poszukaj w pks olsztynkich czegos co jedzie do biedowa ;d i z biedowa masz nie daleko ;d
Tak a' propos Rbosona - kto jedzie jutro na te zawody? 👀
Dzięki bardzo😉 a nie orientujesz się jeszcze czy jakieś okejki tam może nie jeżdżą? czy coś takiego?:>🙂
i wiecie w ogóle o której się zaczynają?

EDIT: właśnie sprawdziłam to co znam, pks, okejke i fhu u grzesia i nic tam nie jeździ czy jest coś jeszcze?:>
jasne ze jezdza ;d a zawody chyba o 9 ale reki sobie uciac nie dam ;p
ja chyba bede z anna od dragona 😉 jak wstane xd
No właśnie - jak wstaniesz. 😀
delusion, pks i okejke masz do Barczewa (okejka średnio co 15 min), a z Barczewa z buta.
No może było by i okej ale bardziej przeraza mnie to ze ja nigdy tam nie bylam;p ani w barczewie ani u robsona i ciekawa jestem gdzie ja bym doszla😀 hehe;p
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
12 listopada 2010 19:16

delusion          :  Z  Daworca co godzina jezdzi jeszcze okejka, na Jeziorany ,  wysiadasz w Barczewku i dalej piechotka jakies pol godziny  😉
Kiedyś słyszałam o stajni bodaj pana Lazarowicza

Lazarewicza. Pensjonatu tam nie prowadzą chociaż warunki super, hala, stajnia, wielkie boksy... niektórzy lepiej w domu nie mają. Ale osobiście odradzam. Mieliśmy tą nieprzyjemność pracować tam z mężem przez tydzień, no dłużej się niestety nie dało. Starają się udawać profesjonalną stajnię, ale niestety zbytnio im to nie wychodzi bo nie umieją się z nikim dogadać, zmieniają ludzi jak rękawiczki, co tydzień inny zawodnik, trener, stajenny... poprostu brak słów.
DanceOfDevotion - a moze ta nowa stajnia w Stawigudzie ? hala jest, nie wiem niestety z jakim podlozem i jakie wymiary. 600zl. moja sasiadka tam trzyma konia i nie narzeka 😉
Dziękuję wszystkim za informacje! Wiele mi pomogliście🙂
wrrr kurde żebym to ja jeszcze kiedyś w ogóle tam była i żębym szła z kimś to jak byśmy się zgubili to byłoby raźniej a jak ja jutro sama chce jechać na zawody to nie bardzo mi się tak uśmiecha  iść samej🙁 eh
kojarzy ktoś klub Lotar Biskupiec i moglby napisac cos na ten temat?  😉
Dziewczyny - są jakieś zawody jezdzieckie lub hubertusy  w naszym rejonie w ten wekend ? Będę wdzięczna za wszelkie informacje  :kwiatek:
laski, help .
kto mi kunia moze tu ogolic ?  🤔
Lidka ma golare ;p ale nie wiem czy bedzie miala czas ;p
Lidka mi golila Siwa, ale był malo zarośnięty więc pewnie by Ci ogoliła w zależności od stopnia owłosienia 😉
ok dzieki za info  :kwiatek: ja go chce tylko polowicznie ogolic :P tylko najpierw sie musze w dery zaopatrzyc 😉
Kamil Bednarek(ten z mam talent) koncertuje w Grawitacji 17 grudnia  😀
ooo trzeba bedzie sie wybrac ;d
ooo to idziemy na kamila!! 🙂🙂🙂
mi się on wcale nie podobał, przerobiona piosenka napisana dla córki po jej śmierci z tego co wiem
mi tez średnio, ale chłopak ogólnie wzbudza bardzo pozytywne emocje 🙂
bo trzeba wczuć się w te klimaty reggae 😉
mi sie np bardzo podobala jego reggae wersja 'Tears in heaven' chociaz nadal bardziej sklaniam sie ku oryginalowi ;d ale chlopak ma glos, to musze mu przyznac ; )
Bednarek ma fajny głos, a sam pomysł przerobienia piosenki Claptona na reggae był interesujący 😉  👍
emade a skąd wiesz?:> to pewne?🙂 czy tylko takie być może?:>
na myspace starguardmuffin jest wpisane, że 17.12 grają w olsztyńskiej grawitacji.
ale fajnie🙂 mam nadzieje że uda mi sie póśc😉 i ciekawe po ile bilety będą
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się