Parada Jeździecka Wrocław 2010

Nie straszcie... Mam bilet w C1 w pierwszym rzędzie, mam nadzieję, że było warto...

Rozmawiałam z panią - podobno nie będzie problemów z wnoszeniem aparatów, tylko prośba o niefotografowanie przejazdów Anky i Lorenzo. Uprzedziłam, że mam poważnie wyglądający sprzęt, pani nadal twierdzi, że to nie problem 😉 A z powodu dużej liczby zgłoszeń akredytacje dostaną tylko dzienikarze największych gazet 🙁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 listopada 2010 13:43
miejsca wybierasz dopiero po wplaceniu kasy czy jak?
chce opccje ta za 150zł
Ewabe-ja tez i tym bardziej sie wkurze,bo to jest najdrozsza opcja

Zairka-nie, jak kupujesz bilety to masz tam podglad widowni, klikasz na miejsca i wyświetla Ci sie ile kosztuja

edit literówka
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 listopada 2010 14:24
wyskakuje mi error 🙁
lostak   raagaguję tylko na Domi
09 listopada 2010 22:48
Dziwna sprawa.
Dowiedziałam się neidawno, że hala ludowa jest w remoncie do WRZEŚNIA 2011! I że wszystkie imprezy przeniesione są do nowo-wyremontowanego budynku, który mieści się przy pergoli.
Przeciez on jest za mały dla koni...


hala bedzie w remoncie od stycznia 2011.  wiec wszystko ok.
Już się cieszę na Lothara. Jest super.
Może Anky pokaże reining? To byłoby bosko!!!  🤣 🤣 🤣
ciekawe na jakim koniu, ostatnio jechał na Stardust, ale na MP nie jechał juz na nim
ovca   Per aspera donikąd
12 listopada 2010 19:56
Borys -najprawdopodobniej na Artletic Lousie.
Parada oraz bliżej 😀 Juz nie mogę się docekać pokazu Anky  🏇
Wybiera się ktoś w piątek moze ?
mi dalej szkoda kasy na bilety, nie moge zdecydowac czy sie skusić czy nie :/
ha, zwlaszcza, ze na bilety to dopiero poczatek, bo przeciez tam sa targi...
No i właśnie mnie też szkoda forsy.... w sumie nie interesuje mnie Lorenzo, Anky tez tak sobie, chyba wolę pojechać do spodka i skoki obejrzeć 🤔
No więc właśnie, ja na targi nie mam totalnie kasy, a wiem że to sie tak nie da wejść i nic nie kupić... a jak nie zabiore gotówki to bede żałować, hehe.

Żeby tam był jakiś inny dresiarz, a nie akurat Anky to bym może chętniej poszła - albo jacyś konkretni skoczkowie...
mi dalej szkoda kasy na bilety, nie moge zdecydowac czy sie skusić czy nie :/


Skuś się skuś , jak to mówią lepiej  załować ze się coś zrobiło , niz zlaować ze sie nie zobiło 😀
Ja myślę ze nie pozałuję i będę miała co przezywać przez najblizsze pół roku.
no wolalabym galla, ale anky tez chetnie obejze 😉
Ja Anky nie trawię, natomiast Gala zobaczyłabym chętnie. Albo Cornelissen. No ale nie zawsze dostaje sie to co chce :P
Skrzyczyński, Morsztyn, Zagor, Lewicki, Kubiak, Klein to nie są konkretni skoczkowie? Przecież to czołówka Polski w skokach  😲
Ale ja bym chciała zagranicznych dobrych skoczków 😉 Polaków jak będe chciała sobie pooglądać to mam dużo możliwości.
Wiem wiem za dużo wymagam 😀iabeł:
lostak   raagaguję tylko na Domi
14 listopada 2010 22:29
ja rozumiem, ze to jest lista skoczkow, ktorzy nie jada na oficjalne CSI 3*, tylko na pokaz skokowy we wrocławiu 😲
No właśnie to też swoją drogą dziwne - oni naprawdę przyjada tu na pokazy zamiast do Katowic?
Strasznie to wszystko pokićkane.
tak - będą na pokazach we Wrocławiu.
Osobiście nie jestem fanem ujeżdżenia, ale pozostały program Parady jest super. Swoją drogą to podziwiam organizatorów za super poziom pokazów. Jeżeli ludzie mają pokochać jeździectwo to trzeba im to pokazać na odpowiednim poziomie tak jak ma być we Wrocławiu . Szacunek  😀 😀 😀
tak - będą na pokazach we Wrocławiu.


To muszą za to chyba niezłą kasę dostać, skoro się skusili 😉
Fajnie, że jest coś takiego. Lorenzo widziałam w Ostravie i podobał mi się, ale nie na tyle, żeby go oglądać jeszcze raz, Anky też mnie jakoś nie rajcuje i podobnie jak hanoverka wolę widowisko sporowe 🙂 Także mimo, że pod nosem, to się nie wybiorę. Chętnie do Poznania za to, o ile w tym roku nie będzie takich jaj z organizacją, jak w zeszłym..
mi też się nie chce ani na Lorenzo ani na Anky... I nie za taką cenę...
Ruda_H   Istanbul elinden öper
15 listopada 2010 10:36
a wiadomo kto będzie robił powożenie ?
wiadomo juz czy bedzie mozna wczesniej wejsc na stoiska?
Wejście do Hali ma być otwarte 1,5 godziny przed imprezą - informacja z Ticketpro. Zaprzęgi ma przygotować Roman Kusz, a startują
Jacek Kozłowski, Sebastian Bogacz, Adrian Kostrzew Waldemar Kaczmarek, pokaz powożenia czwórką Piotr Mazurek. To informacje od organizatora.
Zapowiada się nieźle.
A ja chciałabym się Was szczerze zapytać... Chcę na to jechać, jednak, nie wiem, czy mi się opłaca, stać mnie na bilet tylko w B3. Jak myślicie, dobrze będzie stamtąd widać?  🤔wirek:
Nie róbmy z tej hali stadionu jakiegoś... jasne, że będzie widać... trochę gorzej ale zawsze 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się