Kącik Małolata...:D

Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
15 listopada 2010 18:14
HermesOk. Czyli ten co go pobił musi być  🤔wirek:. A i współczuję ci, też bym ryczała...  🙁. No ale zgadzam się, nie rób niczego głupiego, choć myślę, że powiedziałaś to w przenośni.  :przytul: - na pocieszenie.
Skończyłam prezentację z polskiego, teraz trzeba się 'tylko' tego wszystkiego nauczyć...  😵 idę więc to ogarnąć, chemię i inne rzeczy również... ale oczywiście najpierw pójdę pod prysznic, zrobię sobie jeść i poczytam "Kompozycję bez tajemnic"  😎 nie naprodukujcie tu tego za dużo  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 listopada 2010 18:16
ludzie, jak tak dalej będziemy pędzić to nam zamkną ten kurnik 😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 listopada 2010 18:17
Ale nie rozumiem, on się nigdzie nie miedza, jest wszędzie lubiany, zawsze na luzie, a wychodząc ze szkoły dostał ostry wieprdziel, że go okropnie głowa boli, bo dostał kilka kopów i plecy  😵
Hermes bądź silna, za jakiś czas wszystko się ułoży. :przytul: Słuchaj Vany - ona ma w takich sprawach doświadczenie. 🙂
madmaddie nie ma mowy! Dobijamy dziś do 100! A niech tylko spróbują - poczują zemstę Kącika Małolatów. 😀
Uroczyście informuję, że właśnie zaprzepaściłam szanse na spełnienie owych planów (które zresztą znacie), dotyczących tych treningów, skoków i konia... 😵
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
15 listopada 2010 18:20
Hermes, no nie wiem co napisać, powiedz mu , że mu współczuję...
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
15 listopada 2010 18:20
madmaddie, a niech ktoś spróbuje! ;P

a ja stwierdziłam, że moja szkoła jest czasem fajna 😉 z naciskiem na czasem!
jutro mam na 10.35 bo mi wypadają 2 lekcje rano, później mam matematykę, a później próbny test humanistyczny  😁
byłam u konia, zrobiłam mu lekką lonżę, a później powoziłam się chwilkę na oklep. coraz bardziej kocham tego mojego osiołka!  😍

takie jedno zdjęcie z pozdrowieniami dla wszystkich małolatów!  :kwiatek:
Ahhh ja miałam dzis okropny dzień. Całe 4 dni uczyłam się powtarzałam te cholerne deklinacje. Wszystko umiem! Ot tak, recytuję, od przodu, od tyłu, od środka. Na sprawdzianie soreczka dała nam jedno zadanie o treść m.w. takiej, żeby zamienić rzeczowniki na przymiotniki w tej samej formie gramatycznej. Jak to zobaczyłam, to tylko pod nosem "ja pierd..." i "co to ma być do diabła?!". okazało się, że takie zadanie klasa robiła na lekcji,  na której mnie akurat nie było (tydzień temu), a ja jej od nikogo nie przepisywałam, bo przecież miał być sprawdzian, to jeszcze zdążę.  :emot4: liczyłam na cudowną 5, a będzie kolejna 1.
Natomiast miałam dziś też sprawdzian z historii, o którym dowiedziałam się dzisiaj na drugiej lekcji. W zeszycie miałam nawet zapisane, że 18-tego. Jakim cudem? Nie wiem. Uczyłam się przez 3 godziny. Siadłam w złej grupie i pisałam, cos tam pisałam. Może będzie 2-.

A teraz siadam do fizyki.
Caira moje skany dotarły? Nie dostałam odp 🙂
olciiik jak fajnie wygląda w tym Eskadronku. 🙂
ja dziś urwałam się z angielskiego bo się nie nauczyłam na sprawdzian a i tak będzie poprawa
to po co bym miała najpierw 1 a później dopiero 4 😉
mama napisała że byłam u dentysty  😎
i dlatego byłam tylko na trzech lekcjach 😀
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
15 listopada 2010 18:26
Olciiik, słodki.
Mils, dlaczego se zmarnowałaś szanse ? 🙁
W sumie to wam mogę chyba powiedzieć... Byłam już tak niepewna tych planów i tak zła, że nic się ciągle nie rusza, że napisałam do właścicielki:
"Mam do Pani takie trochę dziwne pytanie, ale proszę bez skojarzeń... 🙂 Czy gdybyśmy, z Blanką, wpadły na dość szalony pomysł czy dziwny pomysł, który dotyczyłby naszego jeżdżenia i trenowania, to raczej byłaby Pani bliżej zgodzenia się czy nie?
Tak wiem pytanie bardzo dziwne... " --> kiedy to przeczyta, to pewnie uzna mnie za jakąś ogromną debilkę i skończoną idiotkę, na którą zresztą bez wątpienia wyszłam... 😵 Jakim cudem zrobiłam coś tak głupiego?! I czemu nikt mnie nie powstrzymał?! :emot4:
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
15 listopada 2010 18:34
A co miał oznaczać ten "pomysł" ?
Psycha poszperaj w wątku - znajdziesz... Dziewczyny wiedzą i nie chce mi się tego tłumaczyć kolejny raz... 😵
kitiXn, do której szkoły chodzisz?

mils, zadałaś właścicielce takie pytanie bez "wnętrza", na które nie odpowie, jeżeli nie będzie wiedziała jakie to pomysły o jeździectwie macie 😉
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
15 listopada 2010 18:37
Mila, możesz do mnie mówić Luiza. 😉 Dobra nie tłumacz. Mi też by się nie chciało... 😀 🙄
fin no właśnie dlatego jestem zła! :emot4: Chociaż, z drugiej strony nie chcę znać jej reakcji, gdybym zapytała się konkretnie o nasze plany... 😵 Ogólnie to powinnam się spytać na żywo - wyszłam na totalnego tchórza... I wolę nie wiedzieć jak zareaguje, kiedy ją spotkam i powiem konkretnie o co mi chodziło... 😵
A tak w ogóle to dobry wieczór. 🙂
mils, możesz mi napisać na PW o co chodzi? Albo podrzucić link do Twojego postu, w którym opisujesz problem? Przejrzałam kilka ostatnich stron i nie znalazłam opisu problemu 🙄

Trzymam kciuki żeby się udało, cokolwiek to jest 😉
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
15 listopada 2010 18:43
Dobry wieczór Mila  😀, a i też proszę o to co fin
W czasie moich korepetycji spłodziłyście tu 4 strony. Nie nadążam za wami  🤔.
Mils proponowałabym zapytać wprost. A może akurat się uda 😉.
Mils, szczerze, to troszkę dziecinnie to wyszło. 😉 Mogłabys mi tez podlinkować Twój post? Za dużo tu stron, żeby to wszystko przekopywać 🙁
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
15 listopada 2010 18:45
Dokładnie, za dużo stron.  🤔
też się podłączam pod prośbę   👀

co dziś wieczorem oglądacie? też macie zwyczaj oglądania czegoś co wieczór? Ja stawiam na Ogniem i Mieczem, lubię ten klimat, ta muzyka, konie... 🏇
Ja mam tylko zwyczaj oglądania 2-3 horrorów copiątkowy wieczór z koleżanką 😉. 
A ja oglądam tylko Tap Madl i Mam Talent. Chciałabym jeszcze Wojewódzkiego, ale nie mam tv w pokoju a wtedy wszyscy już śpią  😁
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
15 listopada 2010 18:51
Happiowa, ja oglądam to samo w pon,wt,śr,sb.
Pon.-Szymon Majewski
Wt.- Kuba Wojewódzki
Śr.- Top Model
Sb.- Mam talent.
A tak to co leci to oglądam.
A no właśnie, zapomniałam o Tap Madl  😁. A tak to czasem oglądam MTV, żeby się pośmiać z tych wszystkich bardzo mądrych programów  😂
Mam Talent też oglądałam, ale jakoś mi przeszło. Po horrorach to ja się boję  :emota2006097: Ostatnio jakiś oglądałam, nawet nie wiem jaki tytuł... Ale jak lampa z termoczymś (że o 23 automatycznie się wyłącza) zgasła, uznałam, że czas brać nogi za pas i lecieć pod kołdrę   😜

Kochałam Ranczo  😍 Sporadycznie M jak M, ale to jak już naprawdę nic nie ma  😉
Jasnowata to nie wyszło dziecinnie... To wyszło idiotycznie, głupio i bardzo dziecinnie! 😵 Dlatego właśnie nienawidzę takich sytuacji, kiedy już nie mogę wytrzymać i robię głupią rzecz i nikt nie był przy mnie i mnie nie powstrzymał... 😤 O zgrozo! Odpisała mi! 😵
Napiszę wam dziewczyny na PW. 🙂
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
15 listopada 2010 18:56
Właśnie ! Ranczo jest biste !
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się