Parada Jeździecka Wrocław 2010

West zademonstrują; Lothar Konig na Arcletic Louis 6 letnim wałachu rasy American Quarter Horse i Patrik Peschke na Be Aech Broadypriese 9 letnim ogierze rasy American Quarter Horse. Będzie się działo!!!
A ja chciałabym się Was szczerze zapytać... Chcę na to jechać, jednak, nie wiem, czy mi się opłaca, stać mnie na bilet tylko w B3. Jak myślicie, dobrze będzie stamtąd widać?  🤔wirek:


Będzie widać będzie , tak jak juz tu wspomniał przdmówca , hala nie jest jakoś specjalnie duza , takze myslę ze widoczność z kazdego miejsca będzie całkiem niezła 🙂
a kto z wrocłaskiej ekipy sie wybiera? przeciez nie możemy przegapić takiej imprezy na naszym terenie! 😀

pewnie, że skoczkowie wolą jechać pokaz we Wrocławiu, w spodku musieliby ścigać się o kasę, a tak maja gwarantowaną konkretna sumkę, ja im się nie dziwię 🙂

W spodku są zawody, chodzi o sport, jak dla mnie otoczka średnio atrakcyjna, we Wrocławiu będzie prawdziwa końska parada, organizator postawił na pokazy, atrakcje nie tylko sportowe.  mam nadzieję, że w przyszłości jak jak to wypali będzie tam również CSI bo miejsce jest atrakcyjne
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 listopada 2010 08:27
Wrocław Góra!
Wergeel ja bede w niedziele tylko musze do empiku sie wkoncu wybrac 💃
Wergeel, ja tez sie wybieram 🙂
I ja tez  😀
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
18 listopada 2010 08:43
ja się wybieram w sobote  😎
A mi przysłali bilety..... siedzę w pierwszym rzędzie.... 😵
No to w sobote czy w niedziele idziecie? 🤣
Ja siedzę w B3, pierwszy rząd.
A będę w sobotę ;D
Jeśli mogę, to jeszcze dwa pytanka.  😁
Gdzie najlepiej zjeść we Wrocławiu? Żeby było tanio i dobrze.  🤣
No i gdzie przenocować? Jestem z Łodzi i wątpię, żeby komuś z rodzinki chciało się jechać po mnie o 2.00 w nocy na stację.  🤔
We Wrocławiu przy rynku pyssszne żarcie 🙂 A przynajmniej było w "Kurnej Chacie"
A kopytka z gulaszem mniaaaam Oni smażą we frytkownicy kopytka 🙂 Ach wzięło mi się na wspominki kulinarne 🙂
Jedzenie - najlepiej w mulit foodze na Kuźniczej (rynek) albo, dosyć blisko hali w Pasażu Grunwaldzkim na ostatnim piętrze. Obsługa błyskawiczna ( sama nakładasz  :hihi🙂 w miarę tanio, zależy kto co je. Jedzenie jest na wagę...
Spanie - hoteli ci u nas dostatek, ja bym poleciła nowy, w willi na ulicy Legnickiej koło przychodni Dolmed, ale nie pamiętam nazwy. Sprawdzę na jutro 🙂 dojazd stamtąd całkiem, całkiem. Wiem, bo mieszkałam obok. Tramwaje, autobusy, 5 min. do dworca pkp. Ewentualnie Uniwersytet Przyrodniczy oferuje noclegi...
duzo blizej hali, przy kochanowskiego jest siec hoteli i moteli rezydent. ceny sensowne- widzialam nawet baner, ze 60zl ze sniadaniem, a miesce mile.
duzo blizej hali, przy kochanowskiego jest siec hoteli i moteli rezydent. ceny sensowne- widzialam nawet baner, ze 60zl ze sniadaniem, a miesce mile.


Cóż... to na banerze i na stronie internetowej mówią co innego...  😁
Dzięki wszystkim za pomoc, jednak nadal proszę o jakieś propozycje. Nigdy nie byłam we Wrocławiu, no i nie chcę mieć nie miłych wspomnień...  😁
villa rezydent 100zl za nocleg
motel rezydent 110-120 moze mieli jakas promocje. w kazdym razie w villi stowka i pokoik z prysznicem itp a to mile miejsce jest. to moje rewiry, mieszkalam w tej okolicy pol zycia 😉

edit: mam wejscie na parade  ❗  ❗  ❗  😅  😅  😅
O, to mieszkałaś blisko moich stron 😁
ja przemyślałam i chyba się skusze na Paradę - ale kupię bilety tuz przed, bo teraz nie  mam kasy - więc jak nie będzie to trudno, jak bedą to fajnie.
branka, po sasiadzku- na zalesiu 😉
jak mi sie wszystko potwierdzi, a musi wypalic! dam znac gdzie mnie szukac jakby ktos chcial 😉
mam już bilety!! 🙂😉))

zjeść można dobrze wszędzie na rynku i okolicach, tylko nie jedz knyszy na dworcu .. 🙂 w okolicy ronda reagana i uniwersytetu przyrodniczego (ul.norwida) jest sporo tanich studenckich lokali (polecam stołówkę UP) stamtąd już niedaleko do hali stulecia
Przyjadę pociągiem. Jak dojechać do hali? A może to tak blisko od dworca, że lepiej na piechotkę?
Za daleko żeby iść na piechotkę 😉.
Napewno któryś z autobusów lub tramwajów, ale teraz mamy trochę remontów i nie jestem na bieżąco. Do hali dojeżdża tramwaj 1, 2, 4, 10 i napewno autobus E. Innych numerków nie pamietam
Dzięki rtk, mam nadzieję, że trafię bez problemów  🏇
atlov, z dworca masz 2 do hali. Możesz też wsiąść w 5,9,11,17 i dojechać do Galerii Dominikańskiej (dwa przystanki), po czym poczekać na 2, 4 lub 10. Można jeszcze bardziej skomplikowanie, ale najlepiej poczekać na 2 i się nie plątać 🙂.
I trzeba jeszcze popytać ludzi, jak dojść na ten przystanek tramwajowy, bo po drodze jest jeszcze jeden, ale tylko dla 0.
Będę chociaż mam niezły kawał drogi ze Świnoujścia 😀
jeeeeee!!!!  😅  😅  😅  😅  😅
mam potwierdzone na 100% ❗ bede na paradzie 3 dni!  😜
stoisko equfirst, podchodzic!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 listopada 2010 13:12
mam bilety niedziela 3 rzad 🏇
katija, też będę 3 dni, też na stoisku 😉.
A gdzie będą stoiska?  😡
Będę w piątek, pierwszy rząd A4
Czy gdzieś będzie jakieś skupisko revoltowiczów? Może kogoś poznam 👀
Aquarius,  :emota200609316: ale my sie znamy, wiec rozpoznamy sie napewno 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się