100dniowka

Łooo... u nas (co prawda kilka lat temu) nikt nie pytał o dane osoby towarzyszącej 🤔
A co jeśli np. ktoś poda Jasia Kowalskiego, a Jaś 2 dni przed studniówką wyjedzie sobie na Hawaje i zastąpi go Stefan Iksiński? Nie wpuszczą Stefana mimo, iż było za osobę towarzyszącą zapłacone?
pewnie wpuszcza. tylko chodzi chyba o to zeby mieli w razie czego liste zrobioną w razie jakiejs ,,akcji" na imprezie  😁
ale przeciez jesli jakaś osoba jest spoza szkoły, to nikt nie może wylegitymowywać 😉 Myślę, że bardziej chodzi o listę osób do stołów - u mnie każde miejsce było podpisane nazwiskiem.
Mała zmiana tematu: kręcicie jakies filmy studniówkowe? macie jakies ciekawe pomysły na takie filmiki?
Kręcimy 🙂 Film ze studniówki mają poprzedzać scenki, takie raczej pospolite, np. przedstawiające nas 10-20 lat później  np.jedni się przebiorą  za zakonnicę i księdza, inni za lekarza i pielęgniarki, jeszcze inni- za nauczycieli itd i będziemy odgrywać z tym zabawne skecze....
galopada_ uważaj na ramiączka.Znajoma miała identyczną na weselu i po którymś z tańców jedno całkiem odpadło a drugie uratowałyśmy w połowi.Ale może to taki feler akurat tej sztuki 😉 Mam identyczne buty jak Ty 🙂 Wygodne bo już  rozchodzone  😀
umc my będziemy coś kręcić i wczoraj wreszcie narodził się u nas całkiem fajny pomysł  😀
cała impreza będzie w klimatach Moulin Rouge (;/) więc w tym "filmie" cała klasa będzie wyjeżdżała do Paryża 🙂
jakieś śmieszne sytuacje i troszkę animacji w to wejdzie (np. autobus i  zdjęcia naszych głów wystające) 😀
troszkę pracy nas czeka ale może być fajnie! 😉

http://allegro.pl/nowa-sukienka-h-m-r-38-limitowana-i1321746105.html
może ktoś wie gdzie mogę teraz dostać taką sukienkę?
bo to jedna z niewielu która mi się podoba.. ale stchórzyłam i nie zamówiłam w czas i ktoś mnie ubiegł ;/
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 listopada 2010 15:55
ej, fajne macie pomysły!
U nas ma być fotograf, mają też wymyślić jakiś 'skecz' czy coś, ale słabo to widzę...

Co do kiecki, kupiłam materiał i oddałam cioci do uszycia 🙂 Za tydzień pierwsza przymiarka 💃
my sie umowilismy z kamerzysta i fotografem ze bedzie nas nagrywal jak robimy dekoracje ( bo u nas w szkole to istnie szlenstwo przez ostatnie 3 dni przed 100dniowka). mamy motyw secesja+gangsta  😁 wejscie robimy jako drzwi do limuzyny. na suficie bedzie fizelina ( czarna chyba) z wyciętymi gwiazdkami tak ze swiatlo z lamp bedzie padalo na nas w ksztalcie tych gwiazdek. jak tylko bedziemy miec cos wiecej niz projekt na kartkach to pokaze zdjecia  😉

sandi dzieki! wezme na wszelki wypadek igłe i nitke!  😁
my nagrywamy przeróbki seriali i jakieś teleturnieje, ale coś chyba kiepsko nam to wyjdzie  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 listopada 2010 20:23
doradzicie mi sukienkę?  😡 174cm, wąskie ramiona i talia, bardzo mały biust, masywne uda i wieeelka pupa  😁 myślałam o czymś maksymalnie prostym i skromnym..
Cariotka   płomienna pasja
18 listopada 2010 20:36
ja też się przyłączam🙂 Chodzę do IV LO i studniówkę mam w muzeum narodowym 😵 250 zł + 185 zł osoba towarzysząca. Niedość że nie mam sukienki, to nie mam na nią pomysłu, albo miniówa albo jakaś subtelna, delikatna bardzo długa. Pomysły są różne, tylko w żadnej siebie nie widzę. Przechodzę na dietę!
ja idę w jakiejś krótkiej, jeszcze nie wiem dokładnie jakiej, ale ta bardzo mi się podoba - KLIK
wolałabym jednak odrobinę dłuższą  😉
partnera też nie mam, nie wiem czy nie pójdę sama  😎
smarcik, przykuwająca uwagę góra i stonowany dół w kształcie litery A
Moja studniówka dopiero za rok(o ile zdam), ale już się oram tym, że nie będę miała z kim pójść  👀
Averis   Czarny charakter
18 listopada 2010 21:36
feno, ja byłam sama i bawiłam się fantastycznie, a poloneza tańczyłam z kumplem z klasy.
cieciorka   kocioł bałkański
18 listopada 2010 22:20
to chyba najodpowiedniejszy wątek- znacie może jakąś dobrą krawcową w warszawie do poprawek?
[img]http://www.sklep.prettygirl.pl/pl/sukienka-1464.html[/img] przeboska, nada się na taką okazję?
cieciorka   kocioł bałkański
20 listopada 2010 20:19
śliczna, ale moim zdaniem nie, to nie jest sukienka wieczorowa. choć na pewno pozytywnie byś wyróżniała się wśród wielu koleżanek w kijowych kieckach z dekoltem do pasa
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 listopada 2010 22:09
nie wyświetla mi się  🙁 proszę o link!  😉

edit: wklejam jeszcze raz obrazek
cieciorka   kocioł bałkański
20 listopada 2010 23:15
honey, żeby zdjęcie się wyświetlało, adres musi kończyć się na jpg
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 listopada 2010 13:33
genialna!  😍 według mnie nadaje się na studniówkę- właściwie teraz już jest ogromna dowolność i praktycznie każda kreacja jest dobra na studniówkę (no, pomijam sukienki które nawet pupy nie zakrywają i inne tego typu cuda- niestety takie też się zdarzają)
Wybierając sukienkę kieruję się przedewszyskim tym, żeby podkreśliła mój wiek, a nie mnie postarzała. Naprawdę nie potfafiłabym się wcisnąć w suknię balową sięgającą ziemi. Chcę wyglądać skromnie, ale na tyle interesująco, żeby chłop się mnie nie wstydził  😎
honey, jak coś znajdziesz interesującego to daj znać, bo chyba mamy podobny gust 😀 . A ja chyba zrezygnuję jednak z szycia, chociaż z drugiej strony boję się, że niczego w 100% odpowiadającego mi nie znajdę ... kurcze.
Ponia   Szefowa forever.
21 listopada 2010 21:17
Wybierając sukienkę kieruję się przedewszyskim tym, żeby podkreśliła mój wiek, a nie mnie postarzała. Naprawdę nie potfafiłabym się wcisnąć w suknię balową sięgającą ziemi. Chcę wyglądać skromnie, ale na tyle interesująco, żeby chłop się mnie nie wstydził  😎


honey, czy ja dobrze widzę,że to Pretty Girl? 🙂

Cudowna jest!
Tak tak, w sobotę przyszłą idę zobaczyć, czy jest jeszcze w sklepie stacjonarnym ;]
Ponia   Szefowa forever.
23 listopada 2010 18:38
Tak tak, w sobotę przyszłą idę zobaczyć, czy jest jeszcze w sklepie stacjonarnym ;]


😍 chyba też muszę się do pretty girl przejechać 😀

up up :
byłam dziś w PG i były, jest równiez inny model z białą góra w czarne kropki i powiem szczerze, że jak na wieszaku nie zachwyca, to jak ją ubrałam to naprawde jest urocza  😍  ale że kupiłam już jedną sukienkę bo u nas są przeceny ;-)  to nie brałam kolejnej 😉
Dzięki za cynk, że są ;] Chłop się podniecił, że załatwimy sprawę raz dwa, ale dla spokoju własnego sumienia przejdę się jeszcze po innych sklepach 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się