PSY

Jeszcze mam w planach wypróbowanie karmy Josera, też dużo hodowców ją sobie chwali. Odkąd karma stała się dostępna na Polskim rynku, to znajoma cały czas karmi swoje dogo canario i jest bardzo zadowolona. Chciałabym trafić w karmę, na której będę mogła zostać choć przez rok. Przy wyjazdach na wystawy co weekend ciężko kombinować, bo zaraz jak nie biegunka, albo łupież - każda zmiana karmy jest dość ryzykowna, bo nie wiadomo jak pies ją przyjmie.

Tak po za tematem znów, to na wiosnę dołączy do naszej rodziny kolejny Gordon 🙂 ajjj jak się cieszę 🙂
zaba   żółta żaba żarła żur
16 listopada 2010 12:56
Jeszcze mam w planach wypróbowanie karmy Josera, też dużo hodowców ją sobie chwali. Odkąd karma stała się dostępna na Polskim rynku, to znajoma cały czas karmi swoje dogo canario i jest bardzo zadowolona.



Mój Myszerej od kilku miesięcy "jedzie" na High Energy właśnie z Josery  🙂
Widać,że bardzo mu smakuje,bo wyjątkowo nie wybrzydza i ja też w sumie nie mam do czego się przyczepić  😉
pokemonku, jeszcze dycham  :kwiatek:

Moja najlepiej miała się na Pro Planie,Acanie, Orijenie. A najchętniej wcina te pierwsze więc tą właśnie będziemy jeść póki co.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
16 listopada 2010 14:40
Dla mnie jest to niepojęte, jak może się psu znudzić karma. Serio. Znudzić to najwyżej właścicielowi się może, a nie psu. Pies nie myśli abstrakcyjnie.


Dzięki, że wysłowiłaś to za mnie.  🙇

Ja karmię głównie Orijenem, po którym pies jest w doskonałej formie i świetnie wygląda. Dlatego na humory nie reaguję - zgłodnieje, to pożre.
Nalle, i dobre podejście 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
16 listopada 2010 21:00
kupiłam furminator, działa! 💃
Ten szerokiii??Czyli nie bać się niskiej ceny?Bo mnie korci to szerokie, wąskim się zawsze namacham niemożebnie....
mam 5 tygodni i ze wszystkim sobie poradzę !!! Tequila

kleopatra66,  ale super 🙂
W&W super, super, tylko sobie wyobraź jaki mamy cyrk w domu, a ja tylko sprzątam po nich i na nic nie mam czasu hihihi
żadne ze szczeniąt jeszcze nie zarezerwowane, więc szykuję się na dłuższą pracę w roli sprzątaczki siczków i tych innych 🏇
musze sie po cichu pochwalic - oczekuje na miot szczeniat, nieistotne ze krycie dopiero na wiosne, ja juz trzymam kciuki i przebieram nogami... mam nadzieje ze w tym miocie znajdzie sie suczka jakiej szukam 🙂
wiecej szczegolow za jakies pol roku 😡
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 listopada 2010 16:05
Czy jest na forum jakiś właściciel berneńczyka? 💘

sienka, jaka rasa 🙂
nic nie powiem bo sie boje ze zapesze

no chyba ze w koncu do mnie przyjedziecie 😎
Będziemy w sobotę 🙂
gadaj szybko
pw fruuu pofrunelo
a już miałam nadzieję że szetlanda 😉
Strucelka ja coprawda wlasnego nie mam, ale moj facet ma "szczeniaka" tej rasy. swoja droga moja ukochana rasa psow  😍 ja swojego dopiero bede miec jak sie w koncu przeprowadze do nowego domu.
no teraz to już mnie naprawdę zżera ciekawość 😉 co to za rasa?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 listopada 2010 17:47
Każdego zjada ciekawość :P
[center]Do wszystkich miłośników zwierząt!!![/center]

[center]Akcja Pusta Miska - To akcja charytatywna dla zwierząt.
Każdy może pomóc, wystarczy codziennie kliknąć w miskę by ją napełnić!
Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
[/center]
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 listopada 2010 19:19
Nigdy mnie tu nie bylo 😉, z bukietami mozna??

Na pierwszym od lewej Łatka, Ice i Kret
na drugim Tara
na trzecim Różyczka, Łatka i Majka

a propo Majki-sunka jest do wydania, ja wzielam juz te dwie pozostale-jej siostry, pojechalam i po nia, bo kolezanka zalatwila przez fundacje nowy dom dla niej i miala ode mnie odebrac i co? Nowy dom zadzwonil z pytaniem, czy trzeba psa szczepic, bo oni kasy nie maja.....Teraz na gwalt szukam jej innego domu, u mnie juz zostac nie moze, a do prodzinnego domu wstyd mi ja odwozic.
zdjecie nr 1  😍
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 listopada 2010 19:25
Katja,  dzieki, sama jestem w szoku, ze sie przez sekunde nie ruszaly 😉

Krecik to towarzysz konnych wypraw, w galopie roboczym biegnie przy koniu i poszczekuje, dopiero w wyciagnietym uwaza, ze wreszcie jest co pobiegac 🙂.
tyle, ze ja na pierwszym zdjeciu widze 3 psiaki, ktory to krecik?  👀 wnioskuje, ze ten czarny, ale rownie dobrze moge sie mylic  😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 listopada 2010 19:28
Czarny, dopisalam opowiesc 😉
cieciorka   kocioł bałkański
18 listopada 2010 21:37
sienka, och nie, myślałam, że Trufla to ta jedyna! ;-)
czy ktos z psiarzy z Wawy moze podpowiedziec jakis namiar na taniego fryzjera dla psa z mokotowa lub ursynowa- moze byc  w klinice wet, pies duzy zaklaczony, wlasciciel mocno zaniedbal ( pies stajenny) i wreszcie obiecal ze psa ostrzyze..
My sprawiliśmy sobie prezent na przyszły rok więc się pochwalimy  😉
niestety flesz psuje jakość 🙁 więc fotki nie oddają realu .




piękny kalendarz!!! śliczne mordki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się