KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

CeraŁ   dużo dużo zmian..
20 listopada 2010 17:33
Ada nam ta derka w brązie została już tylko w rozmiarze XL. Jest świetna - ten polar jest mega gruby 🙂
wątek zamknięty
jak juz jestesmy w pasiakach to :
http://www.kraemer-pferdesport.de/Thermo-Master-Fleecedecke-New-Forest.htm?websale7=kraemer-pferdesport&pi=421207&ci=247534 mi sie ta bardzo podoba

p.s. zobaczcie sobie "drugiego modela" w tym linku, wymiata  😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 listopada 2010 17:51
derki double-fleece eskadrona są super. znajoma ma i chwali jak nie wiem! 🙂
na stronie kramera też jest parę fajnych derek:
[url=http://www.kraemer-pferdesport.de/$WS/kraemer-pferdesport/websale7_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/gross/B421246.jpg]http://www.kraemer-pferdesport.de/$WS/kraemer-pferdesport/websale7_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/gross/B421246.jpg[/url]

BR mi się okrutnie podobaja ale boję się cen...

edit:
jakoś mi umknęło że es ma takie dery  😜
[img]http://www.kraemer-pferdesport.de/$WS/kraemer-pferdesport/websale7_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/gross/B421136.jpg[/img]
wątek zamknięty
wlasnie kupilam moj pierwszy pad eskadrona.  Polo Pad DR, ten szary. musze przyznac, ze jestem w szoku, moze to glupio brzmi, ale jeszcze kilka dni temu bym nie pomyslala nawet przez sekunde o tym, ze bede miec kiedys wlasny polo pad eskadrona i to nowke. jestem troche w szoku  🤔wirek: wybaczcie ze tak zatruwam, ale gdzies musialam to z siebie wyrzucic  😡 , a gdzie lepsze miejsce na rozmyslania "szmatkowe" jak nie tu  😎
wątek zamknięty

Katja

ja też bym chciała mieć jakiś pad z eskadrona  😀
i czekam na fotki na modelu
wątek zamknięty
ja nigdy nie mialam tak  ze "musze miec eskadrona". byl jeden pad, ktory mi sie podobal. az ciocia Ewabe mnie zarazila  🤬  🥂 zdjecie bede robic , jasne🙂 tylko najpierw musze przeczekac az do mnie padzior dotrze z dojczlandii, zapewnie dotrze razem z moja mama na poczatku grudnia. nie wiem jeszcze czy go bede zostawiac sobie, jest tez opcja, ze go bede sprzedawac. zobaczymy jeszcze, narazie jestem w szoku (pierwszy raz jestem  w szoku po zakupie szmatki konskiej  🤔wirek: ).
wątek zamknięty
wie ktos moze jakie owijki beda pasowaly do cottona eskadrona limette?:>
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
20 listopada 2010 19:17
Niestety coś się dzieje z moim internetem i nie mogę wysyłać pw, dlatego proszę modki nie bijcie że zapytam o rzeczy, które mogłabym załatwiać na pw  :kwiatek:

sei, ooo dzięki za informacje  :kwiatek:
A wiesz może w jakiej cenie są u niej ?

kcj90, oszz kurczę, a jest szansa że jeszcze będą ponowie ?
Dużo zostało tych XL ?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 listopada 2010 20:50
Ada, na gg ci napisałam 😉

poratuje ktoś z tą rozmiarówką eskadrona? mój koń w 135 jacsona ma już trochę zadu na wierzchu. z 5 cm brakuje. derka mierzona po grzbiecie dokładnie 127 cm. eskadrona brać 135 czy 145?
wątek zamknięty
sei, eskadronowe M romby ma po grzbiecie 135, gładka 140, L analogicznie 145 i 150. Zanim mnie ktoś zje, że namawiam do kupowania derek w złym rozmiarze 🍴 Romby mają chyba większe wycięcie na szyję i trochę inaczej leżą dlatego różnią się długością po grzbiecie.
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
20 listopada 2010 21:18
Dzisiejsze Łaciate w ANKY black:

wątek zamknięty
czy na drugim zdjeciu tez jest "black"? bo mi sie wydaje taki bardziej granatowy pad na tej drugiej focie. chyba, ze pora okulary zakupic  🥂
wątek zamknięty
czy na drugim zdjeciu tez jest "black"? bo mi sie wydaje taki bardziej granatowy pad na tej drugiej focie. chyba, ze pora okulary zakupic  🥂


Katja dla mnie też granat. Może po prostu to zależy od światła??
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
20 listopada 2010 21:22
Tak to ten sam pad, tylko w różnym oświetleniu.
wątek zamknięty
ok, to jeszcze nie musze isc do optyka  🤣 faktycznie moze po prostu zaleznosc swiatla.
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
20 listopada 2010 21:31
kcj90, dzięki za odp. niestety nie jestem w stanie Ci odpisać na pw, jak coś to dam znać 😉

sei, ja bym brała 145, chociaż w sumie to zależy jaka derka. Osobiście uważam że lepsza derka ciut luźniejsza niż na styk 😉
wątek zamknięty
Czy mógłby mi ktoś podać wymiary Cottona? chodzi mi o długość i szerokość.
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
20 listopada 2010 21:57
mam pytanie co to za kolekcja?

ZA DUZE ZDJECIE!  🤬
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 listopada 2010 21:57
Geronimoo - było już nie raz pisane poszukaj 😉

majeczka - a to nie rosa?
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
20 listopada 2010 22:05
nie wiem, właśnie nie wiem dlatego pytam speców na forum;-)
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 listopada 2010 22:22
moim zdaniem to kolekcja rosa
wątek zamknięty
vissenna, fajnie sama klasyka 🙂 ale aż się prosicie o offwhite!
wątek zamknięty
Aha, dziękuję, za informacje udało mi się znaleźć 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 listopada 2010 22:44
azhael, dzięki 😉 skłaniam się ku opcji M szczególnie że double-fleece i zimówki wyglądają na dość duże.
zapytam jeszcze znajomej z reitforum która ma double-fleece. lepsza za duża niż za mała, ale najlepsza właściwa 😉 jak będzie dużo za duża to bez sensu bo będzie pod derę podwiewać i na nic jej grzanie 😉

vissena, podoba mi się, ale jakość tych zdjęć mnie boli. macie tyle ładnych kolorów a te zdjęcia w ogóle tego nie oddają  😵 niech cię ktoś obfoci porządnie!  🙇 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
haha roznica praktycznie tylko znaczka firmowego a cena juz o drugie tyle wieksza, masakra (mam na mysli tego pasiaka eskadrona i thermo star)
wątek zamknięty
niciakowa derka na Polce 😀
wątek zamknięty
cudownaaa  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 listopada 2010 14:59
Ale wielka ta dera! Ale fajna 🙂

vissenna, w Black koń super wygląda!
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
21 listopada 2010 15:07
dziewczynka - bombowo !! Zauważyłam, że Pola to koń do którego wszystko pasuje 😁 Szczesciara  😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.