Olsztyńscy voltowicze

pewnie 10-20zł mysle ze nie wiecej bo na Eldo i Ostrego było 25 😉
emade mam nadzieje ze sie spotkamy tam jakos ;p dawno z toba nie gadalam 😉
a nie wiecie czy w kieźlinach jest jazda konna?
w kiezlinach jest tylko hotel dla koni i raczej nikt tam nie prowadzi jazd 😉 ale niedaleko sa dągi i maltanka ;p z tym ze autobusem tam nie dojedziesz 😉
Nie ma rekreacji jeśli o to pytasz, same prywatne konie.
O Gosia! ;d Co tam słychać w Kieźlinach? 😀 Jakieś nowe konie? ;>
No w Dągach wiem, właśnie się tam wybieram tyle czasu i nie mogę sie zebrać na te dojście, w sumie nie dużo no ale jednak;p
Bo dzisiaj uslyszałam, że ktoś tam jeździ na jazdy, ale osoba która to mówiła nie była w stanie nic powiedzieć więcej i dlatego pytam, bo o pensjonacie słyszałam.
Magda a to gdzie teraz z Toastem stoicie? nie w Kieźlinach?
W Kortowie od 29 pazdziernika, jak chcesz to mozemy sie spotkac jakos i bym ci opowiedziala cala historie bo na forum nie chce sie wypowiadac na ten temat, ew mozesz napisac na gg jak jeszcze je masz ;p. W ogole slyszalam ze juz nie jezdzisz, to prawda? ;p
Czy ktoś wie gdzie mogę dostać czernidło do skóry w Olsztynie?
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
22 listopada 2010 13:22
Ja widzialem kiedys u szewca,  kolo Zatorzanki 😉
Cześć olsztyniacy! Nie wiecie może kto u nas w regionie oferuje transport koni? Najlepiej nie za drogo bo muszę przewieźć konia 500 km... Pomóżcie plisss
Witam. W sprawie transportu konisia odezwij sie do mnie na pw.
kurde! xd jednak mnie nie bedzie na tym bednarku, ale jeszcze nic pewnego. zaliczylam spora wpadke z rodzicami xd
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
28 listopada 2010 18:29
magdanik- Zadna nowosc 😂
Magda Ty przypale  😀
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
29 listopada 2010 14:11
a oświeci mnie ktoś gdzie można dostać bilety na Bednarka? 👀
w grawitacji xd

łoł odzyskalam juz internet ;d moze jest nadzieja na ten koncert! ;d;d;d
Co tu taka cisza? Zamrozilo Was? 😉
Jak dajecie sobie rade z jazda w taki mróz? Chociaz w sumie dzisiaj zrobiło sie juz nawet ciepło, jedyne -6
W kortowie hala zamarzła, a przy okazji zostala zbronowana i wygląda hmmm jak Mars 😁 moze Magdanik wklei jakas fote hehe,  przez co można jezdzic tylko na podwórku...


ja dziś byłam u koni, najpierw kulig a potem wsiadłam na siwą, i super mi się jeździło po tym śniegu, co prawda poliki czerwone z zimna ale co tam...



jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
06 grudnia 2010 08:04
     , hehe nie tylko ty masz czerwone poliki 😂
Slicznie Jascus199  🏇 a ja z nogą w gipsie moge sobie tylko popatrzeć  👿
no a ja z reka w ortezie moge tylko popatrzec  😀
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
06 grudnia 2010 14:35
oj biedaki, trzymam kciuki żeby wam się te rączki i nóżki szybko pozrastały :kwiatek:
Frytkens jaki fajowy kucyk  😜
jascus199 widzę, że nie tylko ja nasze tonę ubrań 😵

nas zasypało totalnie, w niektórych miejscach śniegu po kolana ale przynajmniej udało mi się po miesiącu w końcu wsiąść na rumaki  😅
a allexandry rumak wraz z kolegami szczęśliwy wietrzy tyłek na pastwisku całymi dniami  😉
moj kochany backecik!!!!  💘 ale se zrobil zimowe wakacje hihi ... a jak mu sie zaroslo!!! freska usciskaj ucaluj i zatul mojego robaczka  💘 :kwiatek:
Jako ze zostalam zoobowiazana do wastawienia zdjecia przez Age, to macie naszego Marsa ;d. Chociaz bardziej kosmicznie wyglada jak jest ciemno i swiatla na hali sie rozpalaja ;ddd Spróbujcie sobie wyobrazic ;d
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 grudnia 2010 16:00
Zdjęcie nie oddaje w pełni wątpliwej urody tego podłoża, to trzeba zobaczyć na żywo i z bliska 😁
no niestety, ale mozna sobie wyobrazic ;d W sumie jak tam weszlam po raz pierwszy bez konia balam sie o swoje wlasne nogi xd
hahahaha faktycznie jaja z tym podłożem...  😂 😎 masakra jakie bryły!
wow!!!! i takie luksusy za jedyne xxx zl??? hihihi  😁 sama slodycz  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się