Święta/Boże Narodzenie/Prezenty pod choinkę

Ha, a ja wymyśliłam;] Zniszczy mnie to finansowo, ale co tam. Święta są tylko raz w roku.
Kolega małżonek dostanie model do sklejania, na pewno jakiś żaglowiec, ale jeszcze konkretnego nie wybrałam.
Teściowie dostaną prezent wspólny, są niedawno po przemalowywaniu ścian, więc im troszkę wyposażenie nie pasuje, tak więc narzuta satynowa z kompletem poduszek do sypialni.
Moi rodzice- mega praktyczni, stanowią pewien problem. Dużo czasu spędzają na dworze przy zwierzakach, więc myślałam o jakiś kompletach rzeczy, żeby im ciepło było. Sami sobie nie kupią i nie powiedzą, że marzną, ale pewnie prezent im się spodoba. Zbieracze kurzu, elektronika i inne gadżety po prostu nie sprawiają im radości.
Mam tylko mega zagwozdkę co z babciami. Moja będzie spędzała z nami Wigilię, więc wypadałoby, żeby coś dostała (oczywiście nie mam pojęcia czego może chcieć 85-latka). I wtedy, żeby było sprawiedliwie powinniśmy obdarować również babcie męża. Z zawiezieniem prezentów no problemo, tylko one mieszkają jeszcze z rodzinami i zrobi się głupia sytuacja: babcia dostaje, ale wujek/ ciocia i dzieciaki już nie (oznaczałoby to kompletne bankructwo). Widzicie jakieś wyjście z tej dość kłopotliwej sytuacji?
Myślicie, że dobrym prezentem pod choinke może byc voucher na masaż relaksacyjny? Potrzebuję prezenty dla pary i szukam............................
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 listopada 2010 19:04
Zależy, jacy to ludzie, ae ja tam bym się ucieszyła B)
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 listopada 2010 19:06
Ja próbuję rodzinkę przekonać do wspólnego prezentu w postaci karty podarunkowej z Manufaktury. Ale coś mi kiepsko idzie 😵
[quote author=maleństwo link=topic=94.msg786134#msg786134 date=1290798247]
Zależy, jacy to ludzie, ae ja tam bym się ucieszyła B)
[/quote]

maleństwo mają po 26 lat, są tacy hmmm jakby to napisać ąę. Znalazłam takie coś http://www.iventis.pl/wieczory-dla-dwojga/wieczor-w-spa/38-wieczor-w-spa-4
Ja byłam na takim masażu i myślę, że każdemu by się spodobało 🙂 I ja i mój chłopak omijający wszelkie SPA i gabinety kosmetyczne szerokim łukiem byliśmy baardzo zadowoleni 🙂
Dzionka fajnie! Jednak sie skuszę będę mieć dwa prezenty zaliczone w jednym. Najbardziej boje się tego, ze np. masaż bedzie w jakimś kiepskim salonie, czy kolacja będzie w kiepskiej restauracji. No nic, nie bede się zastanawiać, tylko wezmę i zobaczymy co to będzie 😉
Hanoverka- a nie lepiej samemu zorganizować coś takiego? Wykupić po prostu w restauracji pakiet na obiad, czy nawet samo wejście na spa? Nie dość, że masz pewność, że w dobrym lokalu to jeszcze pewnie mniej zapłacisz.
Hija zastanawiałam się nad tym, ale nie mam czasu, ani mi się nie chce szukać. Po cichu liczę na to, ze ta firma jest z Wrocławia więc może kichy nie bedzie.

edit: zadzwonię do tej firmy w poniedziałek i wypytam w jakich miejscach odbywa się takie coś, sprawdze sobie wtedy ceny 🙂
Podpowiedzcie mi coś dla mamy. Cholernie praktyczna jest. Żadne telewizory i inne dorównujące cenami rzeczy w grę nie wchodzą. JEstem spłukana.
kujka   new better life mode: on
15 grudnia 2010 11:16
dla chlopa z politechniki mam budzik-robota 😀 jest boski! mozna mu dowolnie ustawic ramiona i nozki (i dalej bedzie stal) a w lapki mozna wlozyc zdjecia!
Ja się zapowiedziałam, że chcę pod choinkę mp3 i jakieś fajne słuchawki nauszne. 😉 Siostrze, studiującej kosmetologię kupujemy fajną paletę cieni itd. taką: http://allegro.pl/sephora-paleta-xxl-180-el-zestaw-cieni-blyszczyk-i1363724073.html
Brat chce jakieś fajne perfumy. I jak zawsze zostaje mama i tata.. 😵 Zero pomysłu.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
15 grudnia 2010 11:34
Ja już nie mogę się doczekać Świąt!

Zostały mi 2 prezenty do kupienia, resztę mam i myślę, że będą trafione.

W sobotę/ niedzielę kupujemy z chłopem naszą pierwszą wspólną choinkę i ją ubieramy. Nie spędzamy Świąt razem (ha, ale to już ostatni rok!), więc trochę wcześniej.

W czwartek przed Wigilią on śmiga do rodziców, a ja do moich. Kupujemy a mamą choinkę, piekę pierniczki, tradycyjnie oglądamy "Love Actually".

No i jeszcze 3 dni pracy w następnym tygodniu, ale to już lajtowo, na zajęciach będzie gadanie o świętach, z maluchami świąteczne krzyżówki, ze starszymi jakieś filmy. YEAH! 😀
kujka   new better life mode: on
15 grudnia 2010 11:35
agniecha930, a pytalas mamy co chce tata albo odwrotnie? jest szansa ze cos podpowiedza 😉
ja mam już wszystkie prezenty 😀
Leżą już zapakowane i czekają na choinkę która kupię w sobotę 😀
W sobotę też wielkie strojenie domu 🙂
Kocham Święta 🙂
a ja nie mam pojecia co kupic a już zostało bardzo mało czasu....
Dziadek - co roku dostaje jakies perfumy więc nie chce mu ich dawać , zegarek dostał na urodziny , myślałam może o jakimś krawacie czy coś ?
Babcia - tej , to już w ogóle nie wiem co kupić , bardzo lubi wszelakie pierdółki, kolczyki, naszyjniki , lubi ręcznie robione rzeczy .
Mama - chciałabym jej kupić sukienkę jakąś elegancką typu "mała czarna" , ale nie wiem gdzie .
Tata- tutaj nie mam pojęcia
Brat -  ma dużo gier planszowych itd ,  xbox- a , nie chciałabym mu kupować takich rzeczy bo wolę , żeby zaczął się uczyć ( ma 9 lat )
Macie jakieś pomysły  ?  🙂 :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 grudnia 2010 12:11
Florcik, Może szkatułkę na biżuterie robioną metodą decoupage? Praktyczne i myślę, że babcia byłaby zachwycona. Na allegro jest dużo gotowych 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 grudnia 2010 16:19
Póki co wiem co kupię mojemu bratu: ilustrowaną historię formuły 1 😀
ja kompletnie nie mam pomysłu na jakiś drobiazg dla taty. Lubi porządne i przydatne rzeczy. Poluje
oraz dla cioci, biega, jeździ na rolkach i na nartach- ma od groma medali więc zastanawiałam się nad jakimś ładnym wieszaczkiem?
Ja tak samo nie wiem co kupić tacie. Co roku ten sam problem..
Może ktoś ma pomysł co kupić osobie po 40, która lubi mechanikę i nic jej nigdy nie potrzebne? 😉
Dobra, co kupić siostrze?
13 lat, zajmuje się końmi (znacie ją jako Pacia 😉 )
Szukam czegoś 30-50zł doradźcie!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 grudnia 2010 17:19
Shaver, Ha. Ha. Nie przyszło ci do głowy, że przez to, że jest na forum dowie się co jej kupisz 😉
karesowa   Rude jest piękne!
15 grudnia 2010 17:20
Ja też w tym roku z prezentami jestem bardzo do tyłu, a najgorsze to brak pomysłów... Tacie kupiłam zestaw 21 horrorów na dvd- bo lubi 😀 😀 😀 ale co z mamą i bratem?? Nie mam też majątku do wydania więc na prawdę kiepsko to widzę.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 grudnia 2010 17:27
A dziewczyny, nie wiecie gdzie dostane ładne, ciepłe i porządne męskie rękawice?  👀
pony   inspired by pony
15 grudnia 2010 17:30
wittchen🙂 http://www.wittchen.com/

co dla kogos kto kocha silke?
http://allegro.pl/yamaha-road-star-warrior-motor-welly-1-18-gratis-i1333243254.html
Widział ktoś w internecie coś takiego typu tylko bardziej "eleganckie" a nie zabawkę?  😁
pony   inspired by pony
15 grudnia 2010 17:36
Alabamka, firma norev robi bardzo porzadne modele. Ja kupowalam akurat auto, ale chyba motocykle tez maja, popatrz🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
15 grudnia 2010 17:42
W tym roku wyjątkowo mam już większość prezentów:
- mam prezenty dla 9 z 10 dzieci 😀 Została mi tylko 5-cio letnia bratanica - ma ktoś jakiś pomysł?
- dla mamy imbryk z podgrzewaczem
- dla brata standardowo bokserki i skarpetki  😁
- dla bratowej będą jakieś filmy z ćwiczeniami
- dla teścia - książka "Wojna Hitlera"
- dla teściowej - lokówka
- dla psiapsóły jak co roku anioł

Dla męża nie napiszę, bo czyta mi przez ramię  😎 a dla dwóch kumpel - koniarek też mam już pomysły, ale nie zdradzę, bo obie siedzą na forum  😁

Nie wiem jeszcze co kupić tacie i kumpeli z pracy :/
Horciakowa nie martw się- nikt nie czyta  😎

Mnie to chyba nikt nie pobije- nie mam jeszcze ani jednego prezentu  🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 grudnia 2010 10:29
baffinka, Ja też nie mam, nie mam kasy, ale za to mam bony sodexho. Więc jutro idę na zakupy do rossmana 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się