100dniowka

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 listopada 2010 15:40
Ostatnia 😍
Tylko ja się zawsze boję że jak sukienka jest bez ramiączek to mi się zsunie 😁
Ja mam hm... troszeczkę za duży biust do takich kreacji :P
*Ciaja*, jeżeli tylko znajdziesz dobry materiał to pierwsza będzie super 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 listopada 2010 19:12
Hmm... Ja się cały czas zastanawiam w czym iść. Mam jedną kupioną sukienkę i mam gorset do którego można dokupić/uszyć spódnicę... Na razie wrzucę zdjęcie sukienki 😉
trzynastka   In love with the ordinary
25 listopada 2010 19:44
ja staromodna jestem więc zapytam... nie za krótka ?  😉
okazuje sie ze ja tez staromodna, bo dla mnie to bardziej koszulka niz sukienka...
trzynastka   In love with the ordinary
25 listopada 2010 20:01
sienka - dla mnie po prostu to kiecka na imprezę, do leginsów, szpilek i drinków z palemką idealna. Ale nie na galową imprezę z całym gronem pedagogicznym i polonezem w tle 😉 W moim odczuciu fajna ale nie na tą okazje, bo po prostu nie wypada 😉
ninevet, znaczy ze ja juz kompletny drewniak jestem, bo ja ja widze conajwyzej na nocna impreze, ale w domowym zaciszu we dwoje 😁
trzynastka   In love with the ordinary
25 listopada 2010 20:09
Ee takie gadanie, wyobraź sobie, że ta Pani zamiast tego białego czegoś [co wygląda jak góra od piżamy ] ma na sobie tą sukienkę, ba nawet ta sukienka ciut dłuższa jest 😉



I co ? źle ?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 listopada 2010 20:19
Też się zastanawiałam czy nie za krótka, dlatego mam jeszcze jedną opcję ale jeszcze nie do końca gotową 😉 Jak pytałam dziewczyn w szkole to mają zdania podzielone. Część idzie w krótkich, część w długich. Podobno w zeszłym roku na studniówce była laska w... sukni ślubnej 🤔 I to nie jakiejś w miarę prostej tylko takiej obszernej, falbaniastej że pół parkietu zajmowała 😵
nie, z getrami do przezycia, nadal kompletnie nie moj styl, ale nie bolaloby w oczy 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 listopada 2010 20:23
Jak już to założyłabym czarne rajstopy pod spód. Takie zwykłe, beżowe rajstopy sprawiałyby że sukienka wyglądałaby na jeszcze krótszą a leginsów nie lubię 😁
Ech jak zwykle zdjęcia wszystko przekłamują... Mierzyłam tą sukienkę, którą tu wklejałam i jest bez szłału. Pruje się w kilku miejscach i materiał nie jest wart 60zł, a co dopiero 130... Szukam dalej, ta w ostateczności  😫
jeśli chodzi o sukienkę to u mnie długość będzie taka standardowa jak na sukienkę tego typu(patrz  czyli tak miej więcej do połowy(może troszkę dłuższa) uda.
Zastanawiam się czy kolor brązowy(ciemna czekolada) jest odpowiedni, czy może bardziej karmel czy może wg czarny,
tylko jaka wtedy kokarda?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 listopada 2010 15:16
a ja już odebrałam moje kryształki Swarovskiego i dziś idę na pierwszą przymiarkę 😜 jeeeeee 😎
ja też jestem staromodna - kieca będzie do samiusieńkiej ziemi - łącznie ze szpilkami 😉
zrób zdjęcie koniecznie 😀😀!!
Też póki co nie mam koncepcji na sukienkę- na początku chciałam krótką, ale mama powiedziała, ze mi takiej nie kupi na studniówkę, bo to w końcu bal jest :/
Podobają mi się "hiszpanki" (falbaniasty dół, przód krótszy od tyłu), ale to podobno fason niemodny i przebrzmiały...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 listopada 2010 16:08
Ja na swojej studniówce 2 lata temu nie wyobrazalam sobie nalozenia dlugiej sukni. W dlugich sukienkach czuje sie jak sierotka marysia. Poza tym jestem dosyc niska -166cm, takze dlugie mi nie pasują.

Ja miałam krótką, bardzo krótką.

breakawayy- ta z ASOS jest PRZECUDOWNA!  😍

Podobają mi sie jeszcze:


http://allegro.pl/elegancka-sukienka-asos-kolekcja-2010-s-36-na-juz-i1333536387.html
http://allegro.pl/cq-asos-sukienka-garden-roze-nude-36-38-i1340181302.html


ta ostatnia to dla mnie całkowita masakra- szał ciał i w ogóle.  😜
ja też zdecydowałam, że idę w krótkiej  😎
yga wszystkie piękne, ale zakochałam się w numerze 3  😍
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 listopada 2010 16:30
fajnie by bylo jakby do nr 3 dorzucali te buty. Mega są  😉
yga oo tak, 3 jest śliczna  😜
ja będę szukać coś w deseń właśnie tej, którą dałam, tylko ja będę myśleć nad doszyciem ramiączek i innej kolorystyce 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 listopada 2010 18:26
No dobra, fioletowa za krótka to mam inną 🤣

Lepiej?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 listopada 2010 18:36
zdecydowanie. tzn sukienka totalnie nie w moim typie, ale jest elegancka, a nie kusa i perwersyjna jak pierwsza..


ja dla odmiany cierpię na brak partnera  😵
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 listopada 2010 18:42
smart- nie bierz nikogo ot tak ,by mieć partnera'. Przekonalam sie na wlasnym przykladzie. I tak bedziesz z kazdym tancowala i bawiła się, a więc po co być ograniczoną na najwazniejszej zabawie w Twoim zyciu  świadomoscia iz "o kurcze,ja przyszlam z nim. musze sie z nim bawic". Poza tym nawet jak pojdziesz sama to nie sadze abys byla tą jedyną osobą bez osoby towarzyszacej 😉

Jakbym teraz wybierala sie na studniowe (i nie miala chlopa) to bym poszla sama. Na sto pro
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 listopada 2010 18:48
Ja też nie mam partnera. Tylko mnie wcisnęli na tańczenie poloneza :/ Nie za bardzo mi się to uśmiecha bo znając siebie to się o własne nogi będę potykać 😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 listopada 2010 19:01
u nas wszyscy tańczą poloneza  😉

yga masz rację.. tylko kurcze u mnie w klasie wszyscy idą z osobą towarzyszącą.. już sama nie wiem co robić  🙄 tzn no mogę pójść z jakimś kolegą, tylko tak jak piszesz, nie bardzo podoba mi się siedzenie z nim przez cały wieczór.
Czytanie tego wątku popchnęło mnie do przeszukania szafy.
Oto efekt


Myślicie, że nada się coś z tego? Rodzina mówi, że środkowa za krótka.
Na zdjęciach nie widać dokładnie jednak dwie są gładkie, elastyczne, trzecia zaś wyraźnie matowa, luźnawa.


Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 listopada 2010 22:41
*Ciaja* nie ma i nie będzie - aż do studniówki 😎 a przynajmniej dopóki nie będzie skończona 😉

Chess wg mnie pierwsza, tylko przydałoby się ją troszkę stuningować 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się