Parada Jeździecka Wrocław 2010

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 listopada 2010 21:27
katija, też będę 3 dni, też na stoisku 😉.

na jakim stoisku?
wie ktos wogole jakie sklepy maja sie wystawiać? Poza Obiegłym of course 😉
katija, też będę 3 dni, też na stoisku 😉.


A na jakim?? 😉
A ja wiem na którym będzie Aquarius. Ale wam nie powiem - zgadujcie 😎
Zagadka 😉. To stoisko może wzbudzać kontrowersje 😉. Nie umiem wymyślić nic lepszego.
Ja też będę, już mam bilety na sobotę 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 listopada 2010 07:31
Zagadka 😉. To stoisko może wzbudzać kontrowersje 😉. Nie umiem wymyślić nic lepszego.

stoisko miesne 😂
Zairka, to jest myśl, bo jestem wegetarianką 😉.
Poważnie stoisko Kasi Jasińskiej i p. Marcina Podkowy.
Dobra to proszę mnie oświecić. Pokazy są od mniej więcej 15- 15:30... a targi?
I czy jak się np. obkupię to będę sobie mogła klamoty do auta zanieść, żeby z dwoma derkami innymi pierdołami nie iść na pokazy?
I jak tam dookoła z miejscami parkingowymi?
kotbury, z miejscami zle. najlepiej zaparkowac sporo dalej i sie przejsc. chyba, ze na parkingu strzezonym, sa w poblizu chyba dwa.
Na strzezonym miejsca nie bedzie, nie ma sie co ludzic. To raz. A dwa - nie wiem, czy nie bedzie dla VIPow tak zwanych przeznaczony. Bede wiedziec po weekendzie to napisze.
Juz od mostu Zwierzynieckiego trzeba szukac miejsca i stawac na pierwszym mozliwym.
Dobra to proszę mnie oświecić. Pokazy są od mniej więcej 15- 15:30... a targi?
I czy jak się np. obkupię to będę sobie mogła klamoty do auta zanieść, żeby z dwoma derkami innymi pierdołami nie iść na pokazy?

Będziesz mogła wyjść, a z tego co wiem, to nawet na Twój bilet będzie mógł wejść ktoś inny, czyli interesuje Cię połowa imprezy a kogoś innego druga połowa, to możecie sobie przekazać bilet, Ty wychodzisz z imprezy a ktoś inny wchodzi.
Najlepiej stanąć na ul. Bartla 🙂 Jak nigdzie nie ma miejsc to tam zawsze jest 🙂
No ja tak chyba zbyt optymistycznie do sprawy podchodzę bo się napalam na nie wiadomo jakie zakupy, a znając życie wcale nie będzie, ani jakiegoś wyboru, ani mega atrakcyjnych cen.
I się skończy tym, że wrócę do Poznania i derki kupie w decathlonie, a resztę jak zawsze z netu hehehe.
Godzinę temu przejeżdżałem koło Hali Stulecia, rozprężalnia już stoi, a na parkingu obok hali czeka podłoże. Czuje się już atmosferę przyszłych pokazów!!!
Dzięki za pomoc! Już nie mogę się doczekać, a jednocześnie się stresuję tym dojazdem.
Już w tym tygodniu Parada Jeździecka Wrocław 2010  🏇 , spadł śnieg, ale odśnieżanie wokół hali trwa. Chyba przyjechały boksy.
a gdzie jest rozprężalnia? bedzie widac rozprężenie anky z zewnatrz?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 listopada 2010 09:05
nie wiem czy widzieliście że zmienili program na niedziele i Anky jest z rana
zaczynam żałowac że ide w niedziele... chciłam Bratanek bede miała Braci 😁 no i chyba nie ma potęgi skoku z tego co widze 🙁
Zairka nie z rana, bo parada w ogóle zaczyna się o godz. 15, więc Anky będzie jeździć pewnie ok 16, a to już raczej rano nie jest 😉

ja i tak będę od początku do końca skoro mam bilet za 120 zł 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 listopada 2010 09:44
racja, racja 🙇 spałam dzisiaj 1,5 h 😉
Ja tez chyba zawitam, w sobote  💃 choć biletu jeszcze nie mam  👀
Ja myśle, że bilet się kupi bez problemu w dniu Parady 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 listopada 2010 11:12
amazonka* empik, media markt- mozna jeszcze kupić albo hala
ovca   Per aspera donikąd
29 listopada 2010 11:14
a gdzie jest rozprężalnia? bedzie widac rozprężenie anky z zewnatrz?


rtk będziesz czatować ze stoperem i kamerą i mierzyć czas rollkuru?  😁 😁
Zairka- no wlasnie mysle jak to zrobic, bo pewnosci 100% nie mam ze bede we Wrocku w ten weekend... licze po cichu na ewentualnych konikow pod hala, przed masowymi imprezami i koncertami zawsze udalo sie takich wyhaczyc ze znizkami na biletach 😉
ovca, nie 😉. Nie chcę iść do hali, bo naoglądałam się kura Anky już w TV i na youtube, interesuje mnie tylko jej praca z koniem przed przejazdem 😉
sadze jednak, ze rozprezalnia bedzie gdzies wewnatrz... ciezko wymagac rozprezania sie na sniegu.
Podobno nie wiadomo czy Anky będzie jednak - plotki to czy prawda?
Rumbrak!
O zawał chcesz mnie przyprawić  🤬
Właśnie sprawdziłam na stronie parady, zmiana jest tylko w niedzielę. Anky miała startować w trzeciej części, a będzie występować w pierwszej, więc nic nie wskazuje na to, że miałoby jej nie być. Koleżanka pisała, że w radiu Trafik można wygrać bilety, teraz siedzi z telefonem w ręce i czatuje 🙂
Rumburak-wypluj te slowa natychmiast! nawet tak nie zartuj 🤬

sluchajcie, jak wyglada ta hala wewnatrz? tzn mam ubrac sie na eskimosa czy jest jakos ogrzewana?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się