Pensjonaty we Wrocławiu

a możecie wytłumaczyć westernowemu laikowi co to za konie i o co chodzi?😉
Sharma   I hear as it breathes...
11 listopada 2010 15:01
rtk -> Ja też mocna w te klocki nie jestem, :] ale z tego co się orientuję, to w tym roku Lothar Koning na ogierze Arcletic Louis otrzymał tytuł Wicemistrza Polski w Reiningu.
ovca   Per aspera donikąd
11 listopada 2010 18:37
rtk- to konie z najwyższej reiningowej półki, z najsłynniejszych linii (coś, jakby potomkowie Totilasa w tłumaczeniu na ujeżdżeniowe 😉)

w większości młodziaki jeszcze...

o, częściowo dzieciaki tego Pana http://www.greenvalleyreining.com/stallions/Choclate_Chic_Olena.php

a tu słynny Hollywood http://www.mcquaystables.com/wp/?page_id=141
Witajcie mam pytanie jeszcze odnośnie stajni w Milejowicach Black Pony chyba tak się nazywa czy ktoś z was trzyma tam konia lub czy ktoś wie jaka jest aktualna cena za pobyt konia w pensjonacie ? Z góry dziękuje  :kwiatek:
koleżanka ze stajni stacjonowała tam jakiś czas temu i zdecydowanie odradza...
a co powiecie o polanowicach?


nie byłam tam od kilku lat, ale jeśli pytasz o tą przydomową stajenkę to i tak zdecydowanie odradzam
a co powiecie o polanowicach?

trafiłam do owej stajni w marcu i osobiście nie zachęciła mnie do pozostawienia w niej konia. właścicielka na wstępie poinformowała o przekazaniu jej paszportu mojego konia -dla bezpieczeństwa jeśli był by problem z uiszczaniem opłaty pensjonatowej.Osoba w stosunku do mnie młoda lecz zupełnie nieelastyczna.
koniki dostawały rano tylko owies ponieważ szły od razu na wybieg ( lecz nie był zbyt trawiasty) potem ok 17-stej siano i na wieczór owies. miejsce do jazdy albo na jednym z padoków lub w małym sadzie- bez oświetlenia i podłoża(zwykła wydeptana ziemia twarda lub błotnista).
szału nie ma
Odradzam zarówno Milejowice jak i Polanowice.
Do Polanowic trafiłą klacz kupiona ode mnie, po kilku miesiącach było jej połowę mniej 🙁
Naszymi ogierami kryjemy tylko klacze AQH i APH (Arka Hollywood także).
/.../ Proszę z tym do ogłoszeń.
W niedzielę przyjechał do nas Hollywood  😍 przepiękny!!!!!
Lothar Koenig jest 42 zawodnikiem na świecie w reiningu 🙂 no i oczywiście reprezentuje Polskę w zawodach międzynarodowych  🏇
Mamy zaszczyt gościć go u nas co środę 🙂
w grudniu będzie miał pokaz na paradzie jeździeckiej w Hali Ludowej we Wrocławiu. Zobaczymy go na Arctletic Louis  😍
W tym samym momencie Przemek jedzie na finał Adrenaliny Cup (szybkościówki - tyczki i mix) do katowickiego spodka na Faisalu 🙂
Sharma   I hear as it breathes...
15 listopada 2010 21:20
Dodik -> O ile się nie mylę, to pokaz w Hali Stulecia odbywać się będzie 3 - 4 grudnia, dobrze kojarzę? Już się szykuję. Trzeba obejrzeć nowego sąsiada. 😉
Tak. Dokładnie 🙂
tutaj macie stronkę: http://paradajezdziecka.pl/parada/
mnie niestety tam nie będzie  🙁
Będę dopingowała Przemka  😍 w katowickim spodku  😅
Wrocławianie, mam do Was prośbę-pytanie. Jestem we W od peździernika, nie orientuje sie ani troche we wrocławskim jeździectwie. Czy znacie moze jakies stajnie gdzie możliwe są treningi bez własnego konia? Cos na zasadzie zaawansowanej rekreacji, male skoki, elementy uj. Lub mozliwosc dzierzawy/poldzierzawy konia z klubu, jezdzenia młodych koni, lub objezdzania koni za darmo. Interesuje mnie wszystko oprocz klepania tylka w typowej rekreacji, sama jestem instruktorką.
Wiem, ze pytanie srednio tu pasuje ale stoicie w roznych stajniach, obserwujecie sytuacje. Moze obiło sie Wam o uszy ze jest jakis kon do dzierzawy (raczej wolalabym nie od prywatnych wlascicieli), młode do jezdzenia itp? niestety mam jedno ograniczenie - dojazd kom miejska
Byłabym wdzieczna za jakiekolwiek wskazówki, namiary lub chociaz gdzie pytac, pozniej ogarne temat juz sama  😉
Durok -> stado koni do jazdy za darmo na poziomie od młodziaków do zajeżdżania do koni chodzących C. do wyboru do koloru 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 listopada 2010 09:21
ale z dojazdem MPK ciezko no i nie ma trenera
ovca   Per aspera donikąd
29 listopada 2010 09:47
Evson, znajomy niedaleko Wrocławia szuka kogoś do dzierżawy.
No i na Strachowicach prawie zawsze jest coś do dzierżawienia 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 listopada 2010 09:57
u nas tez jest wałaszek do dzierzawy 😉
Ogromne dzieki dziewczyny  :kwiatek: juz przynajmniej jakis trop mam.
Mysle ze zajrze do tych stajni, podzwonie, zobacze jak dojazd i moze cos jeszcze z tej mojej jazdy wyjdzie  🙂
Zairka u Was czyli w Duroku?
ovca do Ciebie jeszcze prawdopodobnie PW pojdzie  😉
ovca   Per aspera donikąd
29 listopada 2010 10:13
No i jeszcze na PGRze w Gałowie jest kilka koni na zasadzie "jeździj, kochaj, co tylko masz ochotę "  😁
Evson, zairka jest w Magnicach.

Mogę Ci podać gg do dziewczyny która makonia do współdizerżawy na Strachowicach
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 listopada 2010 10:20
Evson nie, nie ja z Durokiem mam juz tyle wspolnego że pomagam sprzedać konie.
U nas- znaczy w magnicach :kwiatek:
Ja w sumie też szukam kogoś kto by pojeżdził moje konie 😀 Dojazd busem, ale z to trener na miejscu 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 listopada 2010 11:35
Polecam repke 🏇 🏇 czemu ja zawsze o Tobie kobieto zapominam w takich sytuacjach? 🤬
Sharma   I hear as it breathes...
29 listopada 2010 11:43
Repka -> Stoisz w Lisowicach? To zdaje się jest ta część Wrocławia za Bielanami, tak? Oj, ta orientacja... 🤦
Zairka -> A Wy tam osób do jazdy na młodzikach nie potrzebujecie? 😉 Sporo ich macie.
Sharma, jakie młodziki w Magnicach?
Sharma   I hear as it breathes...
29 listopada 2010 11:50
Młodziki w Duroku są. W Magnicach chyba nie. Przynajmniej ja nic nie wiem na ten temat.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 listopada 2010 12:05
Sharma repka nie stoi a ma stajnie w Lisowicach, kierunek Oleśnica 😉

W Duroku młodzików jest wow całe 2 sztuki ( w tym jedna zajeżdzona, a druga lonzowana)+ 1 jeszcze za młoda, i 1 wyjechała do dzierżawcy
Tak że faktycznie sporo 😁
I pytając my pytasz o Magnice, tam jeżdze i z tą stajnia czuję sie powiązana... juz pisałam że ja z Durokiem powiązana nie jestem już od 2 lat😉
Sharma   I hear as it breathes...
29 listopada 2010 13:08
Ah, pomyliło mi się z inną stajnią chyba. 😡
A nie było ich przypadkiem więcej?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 listopada 2010 13:15
był 1 więcej który pojechał w dzierżawe 😉 no i sa 😁 jeszcze 2 źrebaczki
Sharma repka nie stoi a ma stajnie w Lisowicach, kierunek Oleśnica 😉



O matko, Zairka, toż w życiu nikt do mnie nie dotrze!!!!
Lisowice są 10km Od KĄTÓW WROCŁAWSKICH, wylot z Wrocka - Muchobór Mały, Jerzmanów lub Oporów.
Sharma   I hear as it breathes...
29 listopada 2010 18:09
No to, droga Repko, może się do Ciebie wybiorę, któregoś dnia. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się