DIY - zrób to sam

cavaletti,  dzięki 🙂
Edytka, gdzie kupujesz paski go quillingu ??
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 listopada 2010 08:00
W&W przepraszam, że tak późno odpisuję, ale mam kłopoty z internetem.

paseczki kupuję na allegro i na ebayu- nie ma problemów z wysyłką do Polski. ebay oferuje więcej różnych szerokości, a ok kolorów można dostać zawrotu głowy 😉
w polskich sklepach jest z tym marnie są tylko takie podstawowe zestawy 🙁
a ja chciałabym pojedyńcze kolory 🙁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 listopada 2010 09:37
Edytka, wielkie dzięki 🙂
mój pierwszy królik Tildowy, (kolory przekłamane)
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 grudnia 2010 19:48
kot, super! ja skończyłam różowy komplecik zimowy. Jutro obfocę.
możecie polecić jakiś dobry klej do tkanin? Mam fajne spodnie, miały poprzecierane nogawki w niektórych miejscach, niestety po kilku użyciach porozrywały się całkiem i chciałabym je podkleić jakimś fajnym materiałem
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 grudnia 2010 10:47
Darujcie mojej twarzy - syndrom poniedziałku z rana:

Sama czapeczka z profilu. na mnie troszkę duża, bo ja mam małą głowę, jeśli ma się te 56 to powinno być gucio.


Z szaliczkiem.


i łapkami
cieciorka   kocioł bałkański
06 grudnia 2010 10:56
Strzyga, każdy ma taką twarz,  na jaką zasłużył 😁 ;]
pozostałe dzianinki na zdjęciu też twojej roboty?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 grudnia 2010 10:59
czapka, szalik, łapki. sweterek już nie.
cieciorka   kocioł bałkański
06 grudnia 2010 11:08
Bo szalik i łapki mają piękny kolor. Robisz może golfy? w sensie sam golf, bez bluzki?
dzis wyszły spod igły
Lew
oraz Tilda Betty
Kot świetne! Muszę kiedyś spróbować coś takiego udziergać.  😉 Szablony autorskie czy korzystasz z jakichś ogólnodostępnych?

Strzyga podziwiam, ja nie ogarniam szydełka ani drutów, dla mnie tylko proste węzełki makramowe  🤣
Tak robiłam je  sama (to co widzialam na gotowej zabawce,przenosilam na kartke).
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 grudnia 2010 21:45
Murmel, nie ma czego podziwiać. Mówiąc szczerze, to mało w tym talentu, dużo prucia i zaczynania jeszcze raz. Ale ja jestem perfekcjonistką. Wszystko musi być idealne.

cieciorka,  nie robiłam, ale mogę się nauczyć. Niestety koloru już nie produkują. Kupiłam parę włoczek, a jak musiałam dokupic, to niestety chodziłam, dzwoniłam i nigdzie już nie maja. Więc szalik nie jest mega długi.
Kot w takim razie 👍 ja tak nie potrafię, dla mnie najpierw szablon potem dzierganie, gdybym miała robić z gotowej zabawki musiałabym ją... porozpruwać...  🤣
Murmel a kiedy Ty stworzysz jakieś nowe konicki? czekam i czekam.. 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 grudnia 2010 09:29
Kot czy ten lew ma dredy? :>
fruity_jelly ech strasznie się rozleniwiłam ostatnio  😉 ale mam kilka nowych pomysłów na patataje, więc może przed końcem roku coś nowego się ukarze 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 grudnia 2010 09:41
Murmel, ja czekam na jakiś szałowy egzemplarz, bo jestem chętna, więc na święta życze ogromnego przypływu weny! 🙂
O kurcze, no nie wiem czy sprostam  😁 coś na pewno będzie ale czy szałowe to się okaże... No nic to ja zakasuję rękawy i idę jakieś wykroje zmajstrować.
jak uzyskać takie delikatne i rzadkie spękania?
[img]http://deco-00.slide.com/r/1/145/dl/0D_Pj8cPxT8DNfPfQeFiGPKI2bOXS9wm/item[/img]

Wygląda jakby było jeszcze pomalowane werniksem szkącym, ale to chyba nie wpływa na spękania?

Chcę ozdobić pudełeczko, okrąkłe, drewniane z nakładanym wieczkiem. Motywy będą papierowe, więc będzie potrzebna duża ilość lakieru i zastanawiam się czy w miejscu gdzie nachodzi wieczko, po tylu warstwach ono się zmieści? Czy może na tym pasku o szer.ok 1cm dać mniej lakieru?
korsik, kiedys jak sie w to bawiłam pamiętam ze były różne "crack-i", dajace siateczke drobnych spękań i rzadkie spekania

werniks szklący? ja zwykle lakierowałam lakierem akrylowym - przy błyszczącym był po prostu taki efekt
tam gdzie ma być wieczko oszczędniej z farbą i klejem po prostu wg mnie
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 grudnia 2010 19:08


student potrafi 👍 👍
Notarialna oj potrafi  🤣
Smok super !
A to moje dzisiejsze dzieło 🙂
Edit: literówka
jaki czad!
czym klejone? co bedzie z tym po Swietach?
kurcze bomba!
Klejem na ciepło, a po świętach albo do kosza, albo do pudła 😉
gopi, mega cudo! Pamietam jak wklejałas kiedyś choinki z makaronu. SUPER!!!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się