Paka :-)

Chce kupic tania pake czy ktos moglby podelsac link do jakiejs firmy/sklepu z takimi?
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 listopada 2010 17:59
może podaj jakąś kwotę jaką możesz przeznaczyć na pakę bedzie łatwiej 😉
lostak   raagaguję tylko na Domi
29 listopada 2010 06:30
ja sie nie mogę doczekać mojej...  bedzie idealnie dopasowana pod siodła, sprzet, ciemna butelkowa z białym logo Centuriona.  zamówiłam rownie lepsze koła, mam nadzieje, ze sie sprawdzą.  ech... cierpliwośći... to straszne tak czekać 😵

paki www.unicase.pl  maja teraz promocje.

 reklama
Cena taka do 1000zl moze nie wiele ponad 😉 wazne zeby byl wieszak na 2 siodla 😉
unicase comfort - mała, ale tania
Alfako 🙂 moim zdaniem ładniejsze od unicase, a sama mam i sprawuje sie bardzo dobrze 🙂
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
29 listopada 2010 15:10
MateuszSarnecki - przejzyj sobie ofertę tej firmy 😉
firma  METPAK
link do ich strony: http://090977.bloog.pl/

posiadam ich pakę model PNJ-06

mają paki w różnej cenie  😉
lostak   raagaguję tylko na Domi
29 listopada 2010 15:57
Alfako 🙂 moim zdaniem ładniejsze od unicase, a sama mam i sprawuje sie bardzo dobrze 🙂


no moze, ale moja bedzie co do centymetra taka jak chce.... robiona pod wymiar auta, siodel itd🙂
Dava   kiss kiss bang bang
29 listopada 2010 17:21
Czy ktoś z Was miał może do czynienia z pakami z takiego materiału jak tu: http://www.gopack.pl/OFERTA.html  ???

Paki są czarne, zrobione ze sklejki i wprasowanej pod ciśnieniem żywicy fenolowej.

Wyglądają dla mnie o niebo lepiej od 'blaszaków' ale nie wiem jak z trwałością...


no moze, ale moja bedzie co do centymetra taka jak chce.... robiona pod wymiar auta, siodel itd🙂
[/quote]
To tak jak te z www.stacjonata.pl.Tylko tyle,że ze szlachetnego drewna  😉
[ciach]

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogłoszenie poza wątkiem ogłoszeniowym
zwierzyniec   KONIE KOCHAM OD ZAWSZE
02 grudnia 2010 18:49
Czy ktoś z Was miał może do czynienia z pakami z takiego materiału jak tu: http://www.gopack.pl/OFERTA.html  ???

Paki są czarne, zrobione ze sklejki i wprasowanej pod ciśnieniem żywicy fenolowej.

Wyglądają dla mnie o niebo lepiej od 'blaszaków' ale nie wiem jak z trwałością...






też je oglądałam i jak dla mnie to trochę jak walizka wygląda, ale w ogóle to mogłaby być, nie wiem jednak czy nie jest za delikatna w środku, jak to wyczyścić gdy się już ubrudzi po jakimś czasie, też chcę kupić pakę ale nie blaszaną, oglądałam na allegro i nawet podoba mi się taka co jest też u nas w ogłoszeniach drewniana Stacjonaty, ma ktoś może taką, co o niej myślicie, odpiszcie proszę, mam mało czasu na zakup.










Andre   I am who I am
07 grudnia 2010 22:28
A ja zamówiłam pakę u forumowej rosek0 🙂 Wykonała pakę według mojego projektu, dzisiaj dostałam zdjęcia gotowej paki i jestem zachwycona 💘 Jak tylko do mnie przyjdzie to wstawię zdjęcia z wyposażeniem 🙂
Powinno się w niej mi dużo zmieścić, ma koszyki, półki, 2 haki na siodła, wysuwane haczyki z boku, haki na drzwiach, garderobę i 2 wieszaki na czapraki z boku 🙂 Teraz chyba będę musiała dokupić sprzętu, żeby zapełnić wszystkie półki 😁
Dava też zastanawiam się nad paką z turbosklejki. Miałam z taką krótki kontakt, wyglądała na trwałą i przede wszystkim nie rdzewiała. Do dziś mam koszmary z tymi obdrapanymi, pordzewiałymi straszakami... Chyba tego najbardziej się obawiam jeżeli chodzi o paki tradycyjne.

Jest wśród nas użytkownik takiej paki 🙂? Spotkał się ktoś może z informacjami, który z materiałów będzie lżejszy?
http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/44/50/20/1344502003


za duze zdjęcie 🤬
Użytkownikiem nie jestem, ale kilka takich pak widziałam na żywo i jak dla mnie - rewelacja.
Chyba sobie taka zamówię i pozbędę sie swojego blaszaka.  Jedyne co, może są cuit mniej pakowne niż blaszaki, ale to oczywiście zależy od rozmiarów.
zwierzyniec   KONIE KOCHAM OD ZAWSZE
15 grudnia 2010 22:26
[quote author=bunia_fox link=topic=89.msg790569#msg790569 date=1291127101]
no moze, ale moja bedzie co do centymetra taka jak chce.... robiona pod wymiar auta, siodel itd🙂
[/quote]
To tak jak te z www.stacjonata.pl.Tylko tyle,że ze szlachetnego drewna  😉
[/quote]



Ja właśnie dziś zamówiłam w stacjonacie moją pakę, trocę trwało zanim się zdecydowałam. Wybrałam tą średnią (wszystko przez brak kasy na większą) ale i tak chyba wszystko mi się zmieści. Nie mam zbyt wiele rzeczy. Zaszalałam i zamówiłam różową z motylkami, normalnie czad!!! 💘 a i będzie trochę niższa niż w standardzie. Jak przyjdzie (może jeszcze przed Świętami, to zrobie zdjęcia.
paka ze sklejki na zawody??
Tak a co? Wiesz co to sklejka wogóle?Obejżyj pakę Magdy Z. bo taką właśnie wygrała.
zwierzyniec   KONIE KOCHAM OD ZAWSZE
19 grudnia 2010 20:13
paka ze sklejki na zawody??



ale to jest zabezpieczona sklejka, polakierowana takimi farbami jak okna, więc powinno być wszystko ok, a przy tym jest śliczna i nie metalowa i to jest jej największa zaleta! poza tym w stajni masz większość rzeczy z drewna i jest wszystko ok, (tylko ostatnio paki są metalowe - koszmar) zresztą już nie długo się przekonam jak to wszystko wygląda to dam znać. Jeden z forumowiczów nawet proponował pakę z płyty osb a na allegro widziałam stacjonarną z laminatu, skoro te wytrzymują to moja też się sprawdzi!


[quote author=bunia_fox link=topic=89.msg810476#msg810476 date=1292483883]
Tak a co? Wiesz co to sklejka wogóle?Obejżyj pakę Magdy Z. bo taką właśnie wygrała.
[/quote]


Właśnie, widziałam ją chyba jesienią w Kuźni?


edytuj posty 🤦
Obejrzałam, do stajni owszem ale nie na zawody..

Szukam kosz lub beczki na pasze tanio okolice W-wy  👀
Dramka, jedź do jakiegoś Praktikera, Castoramy, Makro, Obi czy innych takich i kup zwykły śmietnik 😁
Jutro planuje jechac do centrum ogrodniczego bo najtaniej wypadają beczki do kiszenia kapusty  😁

Mam dosyć dzielenia się paszą z szczurami  😤
Dramka, u mnie w stajni bardzo dobrze sprawdzają się śmietniki 😉 Ba, niektórzy nawet zamykają na kłódeczki :>
u nas też 🙂 sama zresztą zanabyłam 😉 ale mam takiego okrąglaczka i klapa jest mało praktyczna (już mi stajenni coś wyłamali :hihi🙂

wydaje mi się, że fajne są śmietniki tego typu:
mamy taki na owies 🙂
ja też mam takiego okrąglaczka z klapą i też mi raczej nie pasuje, mysłałam własnie o takim śmietniku na kólkach z klapą, ale u nas ksztują ok 100zł- można dostać gdzies taniej?
amnestria, u nas też jest taki na owies, ale myślę, że jednak na gotową paszę będzie za duży, bo jak jest resztka na samym dnie to już trudno sięgnąć, a kilku worków paszy na raz się raczej nie kupuje 🙂.

W tym wypadku chyba beczka będzie najlepszym rozwiązaniem(są różne wielkości), jak nie będzie przenoszona, bo takiego niskiego śmietnika jak ten na kółkach, żeby do dna sięgnąć bez problemów chyba nie ma...
Sisisa, a jest, mam taki na sieczkę 😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
18 stycznia 2011 21:27
ja mam w takich kontenerach paszę - do jednego wchodzą dwa worki musli albo jeden worek sieczki.

i do wszystkiego da się dosięgnąć, moje kontenery mam już od ok 3 lat. dobra inwestycja 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się