Perfekcyjna Pani domu. No,ostatecznie może być Pan;]

Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
20 listopada 2010 21:29
gwash, używasz albo opcji spot albo sterujesz recznie pilotem jak samochodzikiem zdalnie sterowanym;]


Ogromne dzięki za to za to porównanie, bo chyba ono przekonało mojego męża do zakupu  :kwiatek: 😀 Najprawdopodobniej sprawimy go sobie jako prezent na gwiazdkę  😅

Też bym chciała, żeby wymyślili urządzenie, które samo prasuje - własnie czeka na mnie wieeeelka góra 😵
Odkryłam niesamowity płyn do toalet. Ale od początku: jak to w życiu bywa- popsuła nam się spłuczka jakis czas temu, zanim ktoś ją naprawił ( a trwało to dłuuuugo) osiadł kmien taki paskudny- w miejscu gdzie spływała woda. Czyściłam to wszystkim- demestosem, octem, kwaskiem cytrynowym itd. Nic nie działało...az pewnego dna w LIDLU kupiłam takie cos za 5 zł- zwykły płyn do toalet- przezroczysta butelka z zielonym płynem z serii W5- w ciągu dwóch dni zeszło wszystko  🏇 polecam rewelacja 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 listopada 2010 09:47
Odtluszczacz W tez mie na sobie rownych 🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
21 listopada 2010 10:03
Płyn do płyt grzewczych i chusteczki do czyszczenia też są rewelacyjne. Chyba cała ta seria W5 jest godna polecenia. Kiedyś były takie fajne chusteczki do kurzu, były rewelacyjne, ale od dłuższego czasu już ich nie widziałam 🙁
wtedy nie będziesz miała czasu kupić!

Ale ja jako jednostka decyzyjna w naszym domu obawiam się, że mąż odeśle go z powrotem, dlatego chcę być przy jego odbiorze. A tak, to w każdej chwili mogę iść do szpitala.
Ale już się nie mogę doczekać, bo pies zrzuca sierść.
czy ktoras z perfekcyjnych pan domu ma jakis przepis na pieczonego indyka w calosci ? robie imitacje obiadu jak w filmach... mam juz ptaka i jakis tam pomysl... ale jakby ktos mial fajny przepis, albo jakies rady ?? 🙂
W sumie oglądaliśmy sobie z mężem wczoraj te odkurzacze i są też o połowę tańsze od tego Samsunga. No i są też droższe np Trylobit z Electroluxa - zawalisty ma design, cena 3 900  😜. Funkcje niby mają podobne..

Dlaczego wybrałyście Samsunga? Sznurka, Hanoverka i in.?
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
29 listopada 2010 12:29
A mój mąż postawił veto w kwestii zakupu odkurzacza ❗ 🤔 😤

Wysłałam mu maila z linkiem do tego Samsunga, zatytułowałam "co chcę pod choinkę?", a ten najpierw spytał co to za spam, a potem wysłał mi link do wypasionego Land Rovera zatytułowany "a oto, co ja chcę pod choinkę!"  😵

Próbę przekonania go, że to będzie bardzo trafiony zakup skwitował "Chcesz się ze mną rozwieść, tylko martwisz się kto ci wtedy będzie odkurzał chałupę." 🤔wirek:


🙄

Idiota  👿 ale w końcu to tylko facet.
BASZNIA   mleczna i deserowa
29 listopada 2010 14:12
ElMadziarra,  w kazdym razie meza masz dowcipasa 😉.
gwash ja wybrałam, bo sznurka kupiła 😂

ElMadziarra mąż dowcipas, kup mu rysoraka land-rovera pod choinkę 😉
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
29 listopada 2010 17:34
hanoverka  👍

Ja ❗ Tak zrobię, tak właśnie zrobię ❗ 😁
To spodziewaj się odkurzacza zabawki na Trzech Króli 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
29 listopada 2010 18:00
ElMadziarra, albo zapodaj tekst: kochanie, kazdy sobie sam kupuje prezent !!
przezroczysta butelka z zielonym płynem z serii W5- w ciągu dwóch dni zeszło wszystko  🏇 polecam rewelacja 🙂


W życiu bym nie kupiła tego płynu, gdybyście tak nie polecały. Bałam się zawsze, że to nic nie warte produkty ale to jak sobie poradził ten W5 z kamieniem, którego nic nie ruszało to obłęd!  😲

Czym czyścicie szybki w drzwiach kuchenek i mikrofal? Czymkolwiek nie zrobię zostają zacieki  😵
ElMadziarra, zabił mnie twój mąż;]
gwash, jest taki za 750 chyba ale on ma mikrowydajność, ja mam za dużą powierzchnie i potrzebuję wydajnego sprzętu
Rivena, czyscikiem parowym
A widziałyście że jest nowy model Samsunga? Ale nie wiem czym się różni, wydaje się, że tylko ceną 😉.
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
01 grudnia 2010 09:14
A ja wczoraj przeżyłam pokaz powermeda, bo mnie kuzyn prosił, że jak się zgodzę na ten pokaz, to on cośtam dostanie w gratisach (powermeda kupił).

Dla niewtajemniczonych: powermed to taki lepszejszy rainbow, co kosztuje 6 tysięcy z kawałkiem. Tańczy, śpiewa, krawaty wiąże, usuwa ciążę.  😜 Ale sam nie sprząta ❗ 👿

Nie dość, że sam nie sprząta, to jeszcze 6 koła za niego chcą ❗ ❓ 🤔 🤔wirek:

Ten co sam sprząta, był jakby w gratisach  🤔 podobny do samsunga, ale jakiś ichni, co go dopiero testują  🤔

A ten mój głupi chop, najpierw sceptyczny, potem stwierdził, że fajne, że gdyby nie kosmiczna cena, to może by się skusił. Ale wziął na gościa namiary, bo jak nam się sytuacja finansowa drastycznie poprawi, to zadzwonimy i kupimy  🤔 😵

No kretyn ❗ 👿

Mam nadzieję, że nie będę go musiała kopać w dupę, żeby mu to ze łba wybić. 😉
gwash, ma dwie "latarnie" i szczotki na wymianę
ale funkcje takie same

hanoverka dobre dobre, jak się znacząco poprawi 😁
Co tam powermed, teraz jest Roomba. Odkurzacz, który sam odkurza, i kosztuje mniej  😁
Azbuka, tu fan club samsunga robota jest;]
http://www.dyson.pl/store/product.asp?product=DC30-IRDMYE
A ja jestem fanką Dysona. Taki mam maleńki np.
Sznurka, ja pierwszy raz do tego wątku weszłam  🤣
Ja tam jestem fanką Roomby-robota odkurzającego, tu jest wszystko fajnie opisane i zgodnie z rzeczywistością:
http://allegro.pl/irobot-roomba-625-sprzata-kiedy-ty-odpoczywasz-i1339378981.html
Roomba ma taką boczną miotełkę, co wymiata różności spod dywanu i listew przy drzwiach i panelach. Szczoty czyszczące są dwie , no i zbiornik dość duży jak na taki odkurzacz. Mam kawał domu do sprzątania, więc to wielkie odciążenie jak ktoś za mnie poodkurza  😉 Ja tam jestem zakochana  😍
sznurka, miałam pytac i zapomniałam. Po co jest ta dodatkowa szczotka w naszych szajsungach?
[quote author=Bogdan link=topic=183.msg778510#msg778510 date=1290289694]
przezroczysta butelka z zielonym płynem z serii W5- w ciągu dwóch dni zeszło wszystko  🏇 polecam rewelacja 🙂


W życiu bym nie kupiła tego płynu, gdybyście tak nie polecały. Bałam się zawsze, że to nic nie warte produkty ale to jak sobie poradził ten W5 z kamieniem, którego nic nie ruszało to obłęd!  😲

Czym czyścicie szybki w drzwiach kuchenek i mikrofal? Czymkolwiek nie zrobię zostają zacieki  😵
[/quote]

a może kup jeszcze jakiś inny płyn z tej serii- może poradzi sobie z tymi zaciekami  😀 i zdaj relację
sznurka nawet nie wiedziałam, że są takie czyściki parowe  😁 muszę sobie jakiś sprawić
Tania ja właśnie się zdecydowałam na odkurzacz Dyson DC22, mam nadzieję, że się nie zawiodę  😜 są brzydkie ale podobno świetne
Bogdan muszę się rozejrzeć w Lidllu za jakimś specyfikiem, za to kupiłam jeszcze płyn do płyty elektrycznej z tej serii, tylko nie miałam jeszcze okazji go wykorzystać
dzieki Wam a raczej przez Was zbieram pieniazki na samojezdny odkurzacz... kurcze jaka wygoda
a jeszcze jak zbiera slome i siano z podlogi to juz wogole rewelacja

nawet nie wiedzialam ze cos takiego istnieje
Oglądałam go dziś, mężu też zaczyna się urabiać więc pewnie zamieszka z nami niedługo 😀
hanoverka, taka jak szczotka do zębów? Do czyszczenia pojemnika i tej okrągłej szczotki

Rivena, czyścik to fajna sprawa, ja chwale go jako sprzęt do mycia okien - choć nie można jak mróz jest;] Tylko lepiej kup w sklepie stacjonarnym, ja kupiłam na allegro i po kilku mies szlag go trafił a teraz mam drugi z Selgrosa

Złota, drobne sianka zbiera;]

gwash, moj się krzywił ale teraz tylko chwali jaki wybór dobry
aaa puściłam u teściowej na dywanie bo się napaliła i generalnie na dywanach cienko - zwłaszcza jak kupa piachu i psie kudły
Dobrze, że piszesz bo już bym kliknęła coś z allegro  😁 a tak poczekam na jakieś stacjonarne zakupy
Dzisiaj była akcja wyrzucania starych niekompletnych zabawek- pozbierałam 4 torby  😲
Gwiazdka blisko dojdą nowe  😀
Ciekawe tylko jak Junior zareaguje rano jak się obudzi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się