Zima 2010/2011 meldunki

dajcie troche sniegu..... tak zeby sie jezdzic na dworze dalo......
[quote author=tajnaa link=topic=36914.msg790288#msg790288 date=1291108200]
W czwartek w nocy jadę z Darłowa na Warszawę - jakies 500 km na letnich oponach, ciekawa jestem czy dojedziemy  🙄

zartujesz? bo jak nie to gratuluje pomyslu... i dawaj znac zawsze gdzie jedziesz bo nei chcialabym byc narazona na jakis wypadek z racji czyjejs mowiac dosadnie i wprost glupoty.
[/quote]

jade po mame do szpitala  😎
No to w Gdyni już - 13 C  !!
Mój termometr pokazuje -8,5. A mojej koleżanki w centrum miasta -13. Nie wiem któremu wierzyć
Branka, jak warunki na wrocławskich drogach??
Różnie, trasa na Wawe odśnieżona, centrum miasta też - ale poza miastem już gorzej, nawet u mnie jeszcze w mieście na dużej ulicy(Mickiewicza) pług przejechał tylko raz i wciąż jest śnieg na drodze. Korki momentami są naprawdę duże - rano na wlocie do miasta i wieczorem na wylocie.

Za to pług dziś odśnieżył drogę do mojej stajni - a w zeszłym roku tego nie zrobiono.
😤 u mnie o 4-tej rano "tylko" -24*C.W poidłach u koni zamarzła woda,dobrze ,ze mam blisko do wody
[quote author=magda link=topic=36914.msg790701#msg790701 date=1291133348]
[quote author=tajnaa link=topic=36914.msg790288#msg790288 date=1291108200]
W czwartek w nocy jadę z Darłowa na Warszawę - jakies 500 km na letnich oponach, ciekawa jestem czy dojedziemy  🙄

zartujesz? bo jak nie to gratuluje pomyslu... i dawaj znac zawsze gdzie jedziesz bo nei chcialabym byc narazona na jakis wypadek z racji czyjejs mowiac dosadnie i wprost glupoty.
[/quote]

jade po mame do szpitala  😎
[/quote]

to jest wytlumaczenie czy w takiej sprawie po lodzie mozna bezpieczniej na letnich oponach?
have fun...
na szczescie jezdze pociagiem do pracy, codzien przechodze przez 2 malo ruchliwe ulice wiec male szanse ze trafie na kogos kto jedzie (np bokiem) na letnich oponkach

warszawke odkopali? wczoraj nawet kurierzy nei chcieli sie zobowiazywac do dostarczania przesylek - moze byc ciekawie jesli cos waznego wysla nam na ostatnia chwile  😎
Melduję, że jest zimno 😀iabeł:
o 6 rano miałam -24,5
teraz juz cieplej, tylko -18
Wiwiana   szaman fanatyk
01 grudnia 2010 07:58
Pioruńsko zimno: w nocy -20, teraz jedyne -15.
Kran w stajni działa.  🏇
Akumulator padł.
slojma   I was born with a silver spoon!
01 grudnia 2010 08:05
Faza- już zamarzła? Przyjeżdżam z odsieczą🙂
Słonko świeci 😅, ociepliło się do minus 16 😀
W stajni w korytarzu 2 na plusie, w boksach cieplej 🙂
o 7 rano u mnie bylo -20

teraz -17
i jest sloneczko
Słońca brak, wieje wiatr nie dość że jest -10 to przez wiatr mam wrażenie że jest -30... 😫
Nie ma słońca, chmury, zaczyna lekko prószyć. -12 stopni i dość silny wiatr przez co jest jeszcze zimniej.
[quote author=tajnaa link=topic=36914.msg791304#msg791304 date=1291153247]
[quote author=magda link=topic=36914.msg790701#msg790701 date=1291133348]
[quote author=tajnaa link=topic=36914.msg790288#msg790288 date=1291108200]
W czwartek w nocy jadę z Darłowa na Warszawę - jakies 500 km na letnich oponach, ciekawa jestem czy dojedziemy  🙄

zartujesz? bo jak nie to gratuluje pomyslu... i dawaj znac zawsze gdzie jedziesz bo nei chcialabym byc narazona na jakis wypadek z racji czyjejs mowiac dosadnie i wprost glupoty.
[/quote]

jade po mame do szpitala  😎
[/quote]

to jest wytlumaczenie czy w takiej sprawie po lodzie mozna bezpieczniej na letnich oponach?
have fun...
na szczescie jezdze pociagiem do pracy, codzien przechodze przez 2 malo ruchliwe ulice wiec male szanse ze trafie na kogos kto jedzie (np bokiem) na letnich oponkach

warszawke odkopali? wczoraj nawet kurierzy nei chcieli sie zobowiazywac do dostarczania przesylek - moze byc ciekawie jesli cos waznego wysla nam na ostatnia chwile  😎
[/quote]

Sorry nie mam wyjścia. Mama musi jechać będąc pod tlenem, także pociągi i autobusy odpadają.
Na szczęście za 30 min jedziemy kupić zimówki. Mam nadzieję, że damy rade jakoś.
Póki co Koszalin -13
Warszawa rano ok 7 -22
60 km od warszawy  o 7 rano było -28
Pod Warszawą od -22 w mieście do -24 wśród pól.
branka, kilka kilometrów i może być spora różnica. Nawet tych kilku stopni. Termometry mogą być na różnych wysokościach, inna strona budynku.
Ja sprawdzam zawsze w samochodzie.
Wiecie może jak tam droga Wola - Targówek w Warszawie?  🙄
Moon   #kulistyzajebisty
01 grudnia 2010 12:26
Nie wiem ile obecnie jest na minusie w Sopocie, ale wyszłam z domu ubrana jak na sybir, dosłownie na 10 minut i wróciłam skostniała, zmarznięta jakbym co najmniej w sandałach się wybrała. :/

A jutro zapowiadają znowu dużo śniegu, tym razem w całej Polsce. Mam jutro zajęcia, jestem ciekawa ile skm-ek w ciagu godziny stanie w trasie. :]

Magda, are you kidding?! :P
Chcesz na dworze jeździć? Odważnaś :P
Zeszłą zimę "przezimowałam" bez hali jakiejkolwiek - W tym roku powiedziałam NO WAY!
I na ustępstwo mogę iść tylko, jeśli chodzi o session w śnieżku po kolana ze słonkiem autorstwa Strzygi  😁 😎
Ciechocinek -10 w samo południe, samochód powiedział ,że dzisiaj nigdzie nie jedzie,i musiałam okurzyć kucyka, by odwieźć dziecko do szkoły,sankami. Jeszcze czegoś takiego nie pamiętam, by jesienią były takie mrozy, jak w lutym 😲
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
01 grudnia 2010 12:51
U nas obecnie ok. -3 i za oknem taki widok:



Nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, ze to... poludniowa czesc Anglii  😉
Wiele osob z obawy przed sniegiem zamiast wlasnym autem przyjechalo do pracy taksowka lub...  rowerem  🤔 
A snieg caly czas pada
asds   Life goes on...
01 grudnia 2010 13:43
Melduje że Al. Krakowska w kierunku na Warszawę  stoi w korku bez zmian  od rana
Jadę do warszawy dziś w nocy i kieruję się na wolę. Gdzie najlepiej wjechać żeby uniknąć korków??  😵 😵 😵
U mnie w Irlandii regularna zima, jak za starych, dobrych polskich czasow. Znalazlam swoje auko, odkopalam ze sniegu, odrapalam szyby z lodu. Na drogach coraz mnie samochodow, jezdzimy sobie 20 mil/godz i jest fajnie. No i kocham moje futrzane ugg i czekam na dostawe kozucha z Polski, jak dotrze, to zima mi nie straszna  😤
ash   Sukces jest koloru blond....
01 grudnia 2010 14:02
Jadę do warszawy dziś w nocy i kieruję się na wolę. Gdzie najlepiej wjechać żeby uniknąć korków??  😵 😵 😵


O której planujesz dotrzeć do Wawy?
Nie wiem ile obecnie jest na minusie w Sopocie, ale wyszłam z domu ubrana jak na sybir, dosłownie na 10 minut i wróciłam skostniała, zmarznięta jakbym co najmniej w sandałach się wybrała. :/

A jutro zapowiadają znowu dużo śniegu, tym razem w całej Polsce. Mam jutro zajęcia, jestem ciekawa ile skm-ek w ciagu godziny stanie w trasie. :]

Magda, are you kidding?! :P
Chcesz na dworze jeździć? Odważnaś :P
Zeszłą zimę "przezimowałam" bez hali jakiejkolwiek - W tym roku powiedziałam NO WAY!
I na ustępstwo mogę iść tylko, jeśli chodzi o session w śnieżku po kolana ze słonkiem autorstwa Strzygi  😁 😎



w weekend zawody a ja ograniczona czasowo... o 6 rano nie wstane by przed pojezdzic, a po zawodach nie moge... male hale pewnie beda okupowane z kolei... poza tym chcialabym jeszcze nad morze smignac wiec trza potfore przyzwyczajac ze na dworze tez sie pracuje a nie tylko fochy i bryki strzela  😵
[quote author=tajnaa link=topic=36914.msg791876#msg791876 date=1291211130]
Jadę do warszawy dziś w nocy i kieruję się na wolę. Gdzie najlepiej wjechać żeby uniknąć korków??  😵 😵 😵


O której planujesz dotrzeć do Wawy?
[/quote]

Planujemy wyjechać ok 23-24 z Darłowa a w Warszawie mamy być 12-13. Mam nadzieję, że dojedziemy.
zuza   mój nałóg
01 grudnia 2010 14:41
Na zach. od Krk. - 11st,wieje strasznie i jeszcze sypie  👿
Miałam w planie odśnieżać ,ale prawie mnie porwało
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się