Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 grudnia 2010 11:13
ja mam 2 pary reeboków w rozmiarze 38,5, ale te moze przez to futerko wydawaly mi się takie na styk a to podobno jak w butach mało miejsca to zimno, ja tak czy inaczej osoba na jazdę dzisiaj mi sie odwołała z powodu zimna 😁, ale napewno bede miała okazje je wypróbować.
Czy ktoś ma może śniegowce z Decathlonu?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 grudnia 2010 16:45
wiecie gdzie opłaca się kupić buty EMU  ?? Bo nie wiem gdzie wyczaić te buty po fajnej cenie
ash   Sukces jest koloru blond....
01 grudnia 2010 16:54
ja kupiłam rok temu na allegro. Cena przyjemna, a teraz jest mi bardzo cieplutko.
ja chciałam się zapytać osób z Poznania, gdzie dostanę tam emu w sklepie stacjonarnym ?
jutro jadę i może poszłabym przymierzyć  😉
Praktycznie w każdej galerii, w sklepach InterShoe, Riccardo  😉
Wszystko zależy od tego gdzie planujesz być
a gdzieś najbliżej dworca głównego ?  😎
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
01 grudnia 2010 17:30
juliadna strone wcześniej ja o emu wypytywałam i wklejałam linki.
ash czy Ty też jesteś zdania, że lepiej kupić stary model? Do 20😲0 powinnam już któreś zamówić.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 grudnia 2010 17:34
Emu są naprawde cieple?
Kupilam sobie buty zimowe, coś podobnego do emu ale ciensza podeszwa, w srodku futro a wczoraj czekajac na przystanku przy -16 rozplakalam sie z zimna. Nie wyobrazam sobie co bedzie przy -25.

W croppie są fajnie wyglądające grube kolorowe sniegowce i tak sie troszke przymierzam do nich.. tylko boje sie ze tez wyjdzie na to ze to jakis szit..

Gdzie moge dostac NAPRAWDE cieple buty w przystepnej cenie?
moje gapiostwo nie zna granic 😵
oglądam jeden link, wklejam drugi. Chodziło mi o te, z poprzedniego sezonu http://allegro.pl/emu-australia-bronte-hi-black-czarne-40-41-us-9-i1341606242.html

oby Ci się dobrze nosiły okwiat ! 🙂
a gdzieś najbliżej dworca głównego ?


W Starym Browarze masz kilka sklepów, gdzie są te buty więc od koloru do wyboru  😉 Oprócz sklepów, które wymieniałam wcześniej jeszcze Gino Rossi ma Emu i nie wiem czy Ecco.
mam jeszcze jedno pytanie, czy w Złotych Tarasach znajdę gdzieś emu ?  😉
zmiana jutrzejszych planów - jednak jutro jadę do Warszawy  🙂

edit, Rivena mimo wszystko dzięki za informację  :kwiatek:
yga ja kupiłam 'jakby emu' w heavy duty na krakowskim, maja gruba podeszwe i w srodku futerko, do tego pakuje ciepłe skarpetki i nie było tragedii jak wczoraj przy temperaturze napewno poniżej -15 drałowałam na piechote spod mpwiku pod lidla na majdanku bo trajtki odmówiły posłuszeństwa 🙄
asds   Life goes on...
01 grudnia 2010 23:08
Ja polecam zimowe kozaki na koturnie od Sketcher's . Swoje mam już 3 sezon i w nogi ciepło, stopy nie marzną i ładnie przy tym wyglądaja :
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
01 grudnia 2010 23:09
dziewczyny, ale NIBY EMU a EMU to jest różnica. Nie tylko cenowa, ale też jakościowa. Prawdziwe EMU dają radę zimą.
a ja  polecam ugg,  blizniaki emu, z tym, ze chyba maja mniejsza tendencje do wykoslawiania sie, a przynajmniej mam taka nadzieje..
okwiat ja póki co nie narzekam, zamsz bardzo dobry jakosciowo, zaimpregnowany i daje radę a uwierz mi ze pierwszy test przeszły w poniedziałek kiedy ze świdnika do lbna na uczelnie jechałam ponad 3 godziny i stałam na przystankach zasypana śniegiem po pachy. zdały go na 5. heavy duty to moim zdaniem bardzo dobra firma.
u mnie dziewczyna ma w klasie UGG i naprawde ładnie wyglądają, jak piszesz sanna nie są koślawe 😉
Wiadomo, między UGG'sami a Emu Bronte jest przepaść. Stingery są w sumie podobne, też mają futro w środku
trzynastka   In love with the ordinary
01 grudnia 2010 23:20
Wiadomo, między UGG'sami a Emu Bronte jest przepaść.

Na czyja korzyść ?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 grudnia 2010 23:20
a ja  polecam ugg,  blizniaki emu, z tym, ze chyba maja mniejsza tendencje do wykoslawiania sie, a przynajmniej mam taka nadzieje..

Owszem. UGG są zdecydowanie lepiej zrobione pod tym względem.
Nie widziałam jeszcze dziewczyny w oryginalnych uggsach, która by wykrzywiała nogi.

ale też między UGG a Emu jest ogromna różnica cenowa
caroline   siwek złotogrzywek :)
01 grudnia 2010 23:45
Czy ktoś ma może śniegowce z Decathlonu?

ja w zeszłym roku w takowych chodziłam. sprawdziły się genialnie.

a co do kozaków to ja w tym roku kupiłam "hit" i najmodniejsze chyba (patrzac po warszawskich ulicach... 😉) - czyli muszkieterki.
i kurcze... jak rzadko kiedy - zachwycona jestem tą "nowomodą" - buty, które okrywają kolano... kooocham 😀
Dzięki  :kwiatek:
Ja wczoraj kupiłam do swoich Emu jakiegoś psiukacza, który strasznie capi.
Dzisiaj muszę iść na uczelnię i jak patrze za okno to  😵
ja mam ugg,i są genialne..mam je juz 2 rok,i nie są koślawe.W ogóle kształtu nie zmieniły,no i w środku nie są ugniecione,ani nic trochę.
miałam również emu,i jakoś mnie nie przekonują pod względem jakości.100%dla ugg  🤣
ash   Sukces jest koloru blond....
02 grudnia 2010 08:47
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję.
Zdecydowanie wolę Emu ze starszej kolekcji!
Jest mi w nich bardzo ciepło, nie przemakają i nie ślizgają się na śniegu.
Ja noszę rozmiar 39/40, Emu kupiłam 40 i  są ciut za duże, ale grubsza skarpeta i jest idealnie! Noga się nie przegrzewa! POLECAM!
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
02 grudnia 2010 09:03
fruity ja obecnie też chodzę w podróbkach emu i jako tako dają radę, ale wczoraj przy -22 stopniach już powolutku zamarzały mi stopy. Co do Heavy Duty to rok temu na zimę kupiłam kozaki ze skóry ekologicznej za 400zł i rozleciały się po miesiącu  🤔 Nie znalazłam paragonu, nie mogłam ich reklamować, od tamtej pory były reanimowane u szewca już może z 4-5 razy i obecnie wyglądają bardziej jak szmata do podłogi niż jak buty na zimę...
pony   inspired by pony
02 grudnia 2010 09:26
Okwiat, ze skory ekologicznej za 400 zl?  😲  w tym szicie jakim jest HD? no zwariowali, venezia ma sliczne kozaki ze skory naturalnej w tych cenach.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 grudnia 2010 09:48
Dziewczynki, mam pytanie, czy czarne proste oficerki (przylegające do łydki) pasują tylko do płaszcza?
Przeszłyby z krótką puchową kurtką na ściągaczu w delikatną kratkę?
Pogoda na płaszcz już nie bardzo, a innej kurtki chwilowo nie posiadam i mam zagwozdkę...
Ja tam myślę, że takie buty pasują absolutnie do wszystkiego
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się