Wrocławianie :))

Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
28 listopada 2010 21:46
a do której trwa parada? bo zaczyna się o 15?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 listopada 2010 10:56
pisze ze konczy sie ok 21
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
29 listopada 2010 16:15
Zairka dzięki za info 🙂 to ja chyba będe czekać na następne wrocławskie spotkanie 🙂
słyszałam, ze 4 w rynku ma byc jakis koncert i same wiecie co tam bedzie się działo, moze powinnysmy zmienic miejsce na cos w okolicach rynku, tak zebya dało się tam dojsc i jeszcze na dodatek wejsc do środka? 😉
Właśnie, właśnie

Jezeli ma faktycznie byc ki koncert to proponujcie jakies mce inne na szybko
Jak by co to w Huggisie moge sie o rezerwacje postarać🙂
miejmy nadzieję, ze te tłumy tam nie dotrą, a nawet jakby im się udało to z rezerwacją poł biedy  💃 jestem za!
No w Huggisie nigdy nie ma pustek niestety 🙄 Chyba że wolicie coś zjeść przy okazji
TO gdzie??
Ja będe na Włodkowica w Warce o 18  i potem chce do was dotrzec przed 20, tylko musze wiedzieć gdzie  😎
Czy możecie potwierdzić kto będzie?
Ja na 100%.
Jestem za tym żeby spotkać się na pl. Solnym, przy takiej ee.. rzeźbie w kształcie szpikulca. Tam napewno nie będzie dużo ludzi.
Przecież jak w Rynku jest koncert to właśnie na Solnym będzie masa ludzi 😉

Ja będe na 100% ale mogę od 20, więc będe z wami w kontakcie telefonicznym gdzie jesteście, jeśli chcecie się spotkać szybciej.
Ja też bedę jak w końcu ustalicie gdzie i o której 🙂
ovca   Per aspera donikąd
02 grudnia 2010 11:17
Ja na 90%, bo jeszcze nie wiem, czy nie będę potrzebna na paradzie 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 grudnia 2010 11:44
ja chce zjesc  cos przedewszytskim i pogadac w spokoju a przy okazji wypic piwko 😉
Sharma   I hear as it breathes...
02 grudnia 2010 11:47
Ja będę na 100%. 🙂 No to może spotkajmy się pod KFC i później pójdziemy sobie tam gdzieś, gdzie mamy pójść. 😎 Tylko proponuję jakiś znak rozpoznawczy skoro mamy się poznać. Coś widocznego na pierwszy rzut oka. Może telefon trzymany w lewej ręce? Będzie już dość ciemno, więc światło zwracałoby uwagę.
czy kfc czy pl. solny to jeden grzyb, bo jak jest koncert to w obrębie CAŁEGO RYNKU bedzie PEŁNO LUDZI i podejrzewam, ze nawet tam nie dojdziemy. jezeli chcecie cos zjesc to haggis odpada. moze w takim razie pizza hut kolo pasazu grunwaldzkiego?
Oo, no właśnie to trochę dalej od Rynku, ale też blisko centrum.
pizza hut kolo grunwaldzkiego to dobry pomysł - ja też chetnie coś zjem  🙂
Sharma   I hear as it breathes...
02 grudnia 2010 15:36
No i to będzie chyba najlepsze wyjście, Jun.
Czyli ostatecznie Pizza Hut na ul. Curie-Skłodowskiej o 18.00, tak?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 grudnia 2010 11:56
czyms z gaju dojade🙂
takze 18 grunwald pizza hut
nr do mnie 721 030 423 jak bysmy sie mieli szukac 😉
Zairka dojedziesz na pewno o ile przyjedzie cokolwiek 😂 Ja moze odkopie auto  😁
Ja też będę  🙂 Mam nadzieje, że jakoś uda mi się później wrócić na drugi koniec Wrocławia  😁
ovca   Per aspera donikąd
03 grudnia 2010 14:26
Ja odpadam, siedzę na uczelni...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 grudnia 2010 14:29
[quote author=vill_18 link=topic=3418.msg794696#msg794696 date=1291379992]
Zairka dojedziesz na pewno o ile przyjedzie cokolwiek 😂 Ja moze odkopie auto  😁
[/quote]
ejj jak jedziesz autkiem to masz po drodze mnie zabrac mamusiu 😀iabeł:
ovca to dojedź później, ja też dojdę spóźniona 😉 a tak szybko to się wszyscy nie zmyją
ja postaram się dotrzeć na czas, ale nie wiem jak z tym bedzie, bo wczoraj wieczorem umowilam sie do rynku i 15km jechalam jedyne 2 godziny
Spotykamy się już w Pizza Hut? 🙂
mnie niestety nie bedzie z powodów niezależnych ode mnie 🙁
Sharma   I hear as it breathes...
04 grudnia 2010 14:10
Ja będę na 100%. Jako że mam dość blisko, będę zapewne najwcześniej i czekać będę na Was, dziewczyny wewnątrz w białym sweterku, uczesana w warkocz - ciemne włosy. Jakby co to przy okazji podaję swój nr telefonu: 507 296 487. Do zobaczenia! 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się