PSY

Sam tytuł mi wystarczy... nie lubię czytać o takich masakrach, bo wiem jaka byłaby moja reakcja..więc i nie czytam. Polecam omijać takie artykuły jeśli źle je znosisz.

trakenka, ale to nie tylko boksery. A ile innych aktywnych i temperamentnych, żywiołowych ras uważanych za pupilka domowego, spokojnego itd trafia na bruk i jest zachudzonych, zabiedzonych itd?

blow Masa śniegu a tyle w nich ciepła że szok! Cudownego masz psiaka 🙂

JARA, ładna akcja 🙂😉
mnie też już po przeczytaniu tytułu przechodzi zimny dreszcz po plecach  😤
Ja też nie czytam, nic to nie zmieni.

Mam wciąż problem. Puyol dzisiaj w nocy znów się zsikał w domu. Wyszedł na dwór o 24, a ja wstałam dziś o 6 i już było mokro. Strasznie się wiercił i mnie budził, jak zbiegł na dół wypił z pół miski wody na raz :/ Niedobrze, widocznie albo źle ma dopasowaną dawkę leków, bo ewidentnie się męczy. Ale kaszel (ten od serca) mu fajnie przechodzi, nie chcę więc odstawiać leku...

I pytanie - czy dla psa 7kg dawka 1 tabletka na dwa dni jest ok? Mam na myśli ten lek furosemidum. Somebody help, bo rodzice stracą cierpliwość i będzie musiał spać na parterze sam 🙁 Do weta jestem umówiona na wtorek i jego też spytam, ale może ktoś tutaj wie jaka ta dawka powinna być?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 grudnia 2010 18:00
Zamawiacie może karmy w sklepach internetowych? Szukam sklepu, który sprzedaje różne karmy, ale też w małych workach.
U mnie w sklepach jest masakra ze znalezieniem karmy dla szczeniaków bez drobiu  😵
Tu strona i info o bokserze, trzeba mu pomóc na tyle ile się da. Może chociaż po 5zł to już coś.
http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=621


Dawno żadna historia mnie tak nie ruszyła. Czytam, patrzę i nie ogarniam... jak?! Jak tak można?!

Chyba nigdy tego nie zrozumiem.

Przelałam ile miałam na koncie, czyli dosłownie parę zł ale jak tylko zejdą zaległe przelewy przeleję co mogę.

Jeszcze do tej pory mnie trzęsie...
Zamawiacie może karmy w sklepach internetowych? Szukam sklepu, który sprzedaje różne karmy, ale też w małych workach.
U mnie w sklepach jest masakra ze znalezieniem karmy dla szczeniaków bez drobiu  😵


"swiat karm" z Bialegostoku bodajze 😉 na allegro tez sprzedaja.


Ja też nie czytam, nic to nie zmieni.

Mam wciąż problem. Puyol dzisiaj w nocy znów się zsikał w domu. Wyszedł na dwór o 24, a ja wstałam dziś o 6 i już było mokro. Strasznie się wiercił i mnie budził, jak zbiegł na dół wypił z pół miski wody na raz :/ Niedobrze, widocznie albo źle ma dopasowaną dawkę leków, bo ewidentnie się męczy. Ale kaszel (ten od serca) mu fajnie przechodzi, nie chcę więc odstawiać leku...

I pytanie - czy dla psa 7kg dawka 1 tabletka na dwa dni jest ok? Mam na myśli ten lek furosemidum. Somebody help, bo rodzice stracą cierpliwość i będzie musiał spać na parterze sam 🙁 Do weta jestem umówiona na wtorek i jego też spytam, ale może ktoś tutaj wie jaka ta dawka powinna być?


moj tez strasznie duzo pil i sikal, mialam ten sam problem ze 6 godz mial problem z wytrzymaniem. wet dala UrinoVet Dog, czy cos takiego. napewno URINO :P pomoglo 😉
cieciorka   kocioł bałkański
03 grudnia 2010 20:10
Dzionka, naucz siusiania na taką specjalną matę

A dlaczego nie?
Nie będę zakładać hodowli, jeździć po wystawach.
Te psy bardzo mi się podobają i chciałabym mieć takiego dla siebie, jako przyjaciela.

a dlatego nie, że nie wiesz nawet jakie idiotyzmy piszesz i pewnie mało masz w główce.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 grudnia 2010 22:31
Buła kończy za 30 minut 5 miesięcy 😉 Kiedy to minęło?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 grudnia 2010 22:35
[quote author=AleksandraAlicja link=topic=32.msg791576#msg791576 date=1291196311]
A dlaczego chcesz kupować kundla?


A dlaczego nie?
Nie będę zakładać hodowli, jeździć po wystawach.
Te psy bardzo mi się podobają i chciałabym mieć takiego dla siebie, jako przyjaciela.
[/quote]

To juz lepiej kundla w typie rasy jaka ci się podoba wziąć ze schroniska niż napędzać rynek pseudo hodowli. 🙄 😵
A ja zaraz jadę do stajni, a w powrotnej drodze do schroniska, po kolegę dla mojego labradora 😉
A ja jadę w poniedziałek odebrać psiaka  😅
cieciorka   kocioł bałkański
04 grudnia 2010 13:14
tulipan, jakiego?

Ja dziś wyprowadziłam rano psa, żeby dojść do terenów spacerowych trzeba od 50 do 200 metrów przejść asfaltem. Suka wszystkie łapy na raz próbowała podnieść i leciała na ryj. Wróciłam do domu, umyłam, wytarłam, nasmarowałam linomagiem, ale nie wiele dało i tak musiałam ją przenieść. Kurka, co robić?
Zadecydowałam wspólnie z rodziną - York  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 grudnia 2010 13:19
Założyć śniegowce i iść śniegiem? :>
cieciorka   kocioł bałkański
04 grudnia 2010 13:42
JARA, ja śniegowce mam, psa chciałam poprowadzić śniegiem, ale to taki pies co sie konczy pod lydką i tonie w zaspach...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 grudnia 2010 14:05
JARA- swietny! 😜
Właśnie nie mogę się zdecydować, czy bulterrier czy buldog francuski .. Tak wiem, mala roznica  😉
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
04 grudnia 2010 15:35
Zadecydowałam wspólnie z rodziną - York  😉


Nie wolelibyście czegoś, co bardziej przypomina psa, a mniej zabawkę?  🙂 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 grudnia 2010 15:37
yga, Twój facet ma bula 😀 więc do pary kup buldoga 😀
Nalle - mój ojciec jest kompletnie zakochany w tej rasie (tak, wiem, że to brzmi conajmniej dziwnie  :hihi🙂, a ja przepadłam jak zobaczyłam Yorka koleżanki. Tak fajnego psa dawno nie widziałam. Rozważałam sporo ras, także decyzja jest w pełni przemyślana. Pozatym każdy ma inne gusta.
yga to może w wyborze pomoże Twój tryb życia. Czy nastawiasz sie na długie, aktywne spacery itp. Buldog, mimo, że aktywny, to raczej trzeba go hamować, szczególnie latem. Dodatkowo jest to rasa chorowita, więc musisz brać pod uwagę ewentualne koszty leczenia (ale to jak przy każdym psie). I nastawić sie musisz na chrapanie  😀iabeł:
A oto moje 3(4) psy, niestety nasz posokowiec, nie załapał się na zdjęciach 😉

Don, Dunaj (gruby) i Dżeki

Te 2 szczeniaki to najpaskudniejsze psy jakie mogły się urodzic 😉 Za to są najukochańsze 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 grudnia 2010 17:16
pianissima2003 biegiem idź rób zdjęcie posokowcowi! Uwielbiam tą rasę (zresztą sama mam jednego 😁 )
To proszę Cię bardzo 🙂 Niestety nie z zimy 🙁


Andaro:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 grudnia 2010 17:28
Śliczny 😍 Mój jest ciemniejszy a nazywa się Adar więc trochę podobnie do twojego 😁 Gdzie go kupowałaś? Mój jest z hodowli pod Poznaniem i zastanawiam się nad podobieństwem imion 😁
Mój ze Szczecinka 😉
o widze, ze posocznice gora🙂 jak dojade do rodzicow obfoce Julke- moja jest z hodowli ulicznolesnej- podrzucona, przygarnieta🙂
Posokowiec, Terrier (oprucz yorkow), wyżel to moja ulubiona rasa (ogólnie uwielbiam psy myśliwskie)
Witam,
wie ktoś może do jakiego wieku szczeniakom zmienia się kolor oczu??
Mam w stadku jednego delikwenta, który nadal czaruje błękitem😉 mimo, że reszta rodzeństwa ma już ciemne oczka. Maluch ma teraz 6tyg.
[quote author=tulipan link=topic=32.msg795884#msg795884 date=1291468777]
Zadecydowałam wspólnie z rodziną - York  😉


Nie wolelibyście czegoś, co bardziej przypomina psa, a mniej zabawkę?  🙂 😉
[/quote]

York nie jest zabawką.
York jest terierem i jeśli ma sie pojęcie o psach to wie się co to znaczy.
To ludzie z yorków robią zabawki.
Yorki mają spory  stopień niezależności i samowolności.
cieciorka   kocioł bałkański
04 grudnia 2010 22:40
No przecież jork to pies myśliwski 😎 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się