100dniowka

Chess, pierwsza! Zdecydowanie, bardzo ładna 🙂 Dobrać tylko ładne dodatki i gotowe 🙂
Czyli już mam trzy głosy za pierwszą  🤣
Moja mamusia uważa, że ostatnia jest bardziej eleganćka hmmm.
Pamiętam jak jakiś czas temu kupiłam sobie śliczną sukienkę, bardzo tanio na dodatek. Tylko okazało się, że w sklepowym świetle była czerwona, jak chciałam a w normalnym dziennym był to przełamany róż. Żałuję do tej pory bo nie trawię różu  😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
27 listopada 2010 07:36
Chess-
nr 1-najlepsza. ładnie podkreśla Ci talię, ale musisz zmienić biustonosz (nie tylko ramiączka), bo troszkę Ci się z boku wylewa co widać.
nr 2- trochę kiczowata
nr 3-może i byłaby najbardziej elegancka, gdyby była dopasowana a nie wisiała na Tobie jak worek bądź wygnieciona koszula nocna.

Podsumowując, po małym tuningach-> 1. !  😉
W 3 nie pasują mi jeszcze te kwiatki (?) po bokach.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 listopada 2010 08:28
zdecydowanie 1! b. ładna. 2 jest dla mnie nie do przełknięcia..  😉
Okej, niech będzie 1  🤣
Co do stanika to wiem, wiem. Nie chciało mi się zmieniać bo to mierzenie to było takie na szybko. Już mi koleżanka doradziła co do niego  🙂
Hej wszystkim 😉,

Co myślicie o czymś takim na studniówkę:
?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 listopada 2010 12:13
moim zdaniem super- bardzo ekstrawagancka ale i zarazem elegancka, seksowna ale nie odsłaniająca połowę tyłka.. podoba mi się  😁 (chociaż sama bym długiej sukni nie kupiła, poszukuję czegoś praktycznego, co włożę na siebie więcej niż 1 raz..)
A mnie dziewczyny namówiły właśnie na długą, chociaż być może też jeszcze się wymiksuję z tego pomysłu 🤣 Póki co szukam i szukam...
Dziewczyny pomocy. Która lepsza [[a]]http://stylio.pl/szukaj/sukienki%20na%20studniowke/sukienka-na-studniowke-tak-czy-nie/319945[[a]] czy http://www.stylistka.pl/10-wieczorowych-sukienek/zdjecie/13966/  sama już nie wiem 😉 nie wydaje Wam się za ta pierwsza taka bez wyrazu jest?
W 2 linku masz 10 sukienek.. 😉

Nie mam z kim iść 😵 Tzn z kimś idę na pewno-jakiegoś kumpla zaproszę. Ale mam dylemat-którego? 🙄
Poza tym, wszystkie dziewczyny z klasy będą miały krótkie sukienki, jakieś proste takie. Nie wiem, co im odwaliło, bo jedna chciała nawet założyć zwykłą, kremową, z jakąś koronką tylko, rękaw 3/4, w łódkę.. Generalnie takie baaardzo niestudniówkowe 🤔 I będę jedyna z klasy w długiej. Dziwnie się z tym czuję 😁 Ale i tak biorę długą.
chestnut0 - skad i za ile?  😍
galopada_   małoPolskie ;)
02 grudnia 2010 19:59
a ja mam jutro o 18.30 i w sobote o17.30 probe poloneza z choreografem  😵 w zeszlym roku mielismy w szkole poloneza na ponad 300par jednoczesnie 😵 nie wiem co wymysli w tym roku ale oprocz poloneza sa plany na elementy walca  😵  🤔wirek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 grudnia 2010 20:45
agniecha mam dokładnie ten sam problem odnośnie kumpla! bo obawiam się, że jak zaproszę 1 to inni będą mieli żal xD więc może pójdę z kimś obcym haha. odnośnie koleżanek- w 100% popieram, ja również chcę skromną sukienkę do kolan, może być z rękawami  😉
smarcik, ja właśnie dlatego idę sama  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 grudnia 2010 20:58
też bym poszła sama, ale wszyscy idą z osobami towarzyszącymi, więc zanudziłabym się na śmierć..

swoją drogą nasz klasowy komitet studniówkowy nie przekazywał nam żadnych informacji i nastąpiła niewielka rewolucja, w wyniku której ja zajmuję się studniówką. W dniu wczorajszym byłam na zebraniu z rodzicami którzy zasiadają w komitecie.. nigdy więcej! 3 godziny słuchania o tym, że zespół powinien mieć z góry ustalony repertuar a nie ustalać z uczniami, oraz że w jadłospisie jest za mało owoców.. <zbiera_szczękę_z_podłogi>
A mój 'wymarzony' partner niestety ze mną nie pójdzie, szkoła...  🙁
Zaprosiłam dziś innego, z którym myślę, baardzo dobrze się wybawię. Czekam na odpowiedź, mam ją dostać w przyszłym tygodniu, bo też coś z terminami kiepsko... Ale może wciśnie mnie i moją 100dn w kalendarz gdzieś  😂
Mój wymarzony partner sam mnie targa do sklepu po kieckę i obiecał zdjęcia zrobić, żebym się pochwalić mogła. Kurcze człowiek mówi, że jest chory, a tu od razu na rękach chcą nosić, fajna sprawa 😉
honey w takim razie tylko pozazdrościć posiadania tego wymarzonego partnera 😉
ha, a ja w jadłospisie będę miała wegetariańskie potrawy  😎
jak wyglądają wasze sale na studniówkę ?
my mamy w tym hotelu http://www.palacbursztynowy.pl/?page_id=17&album=1&gallery=5 i trochę się obawiają wszyscy tych podłóg  😎
może być cięzko, żeby się nie przewrócić  😉
fakt zapomniałam dodać, że chodzi o 7  😉
O jaa, pięknie  😜 !
My mamy w szkole 100dniówkę i w sumie dobrze 😉
Iii oficjalnie mogę się cieszyć, bo mam partnera!  😅
Założyły byście coś takiego na studniówkę?

Jedna dziewczyna z klasy miała taki pomysł, a kilka innych celuje w te klimaty.. Ja mam 'troszeczkę' inną wizję studniówkowej sukienki.. I nie wiem, czy to ja mam dziwne plany, czy ona..
Ja bym nie ubrała, jak dla mnie totalnie nie w stylu studniówkowym...
galopada_   małoPolskie ;)
03 grudnia 2010 20:00
wlasnie wrocilam z pierwszej proby ,,poloneza"  😁 💃 pisze ,,poloneza" bo układ trwa 15 min. zaczynamy walcem angielskim, pozniej przechodzimy z poloneza a na koniec SAMBA!  😜 jestem totalnie ,,nietanczaca" a jestem zachwycona! nie moge sie doczekac jutrzejszej proby  😵  😁 napierw patrzac na to co robi poprzednia grupa nie wiedzialam czy smiac sie czy plakac bo weszlam jak tanczyli sambe. zaczelam z negatywnym nastawieniem a teraz nie wyobrazam sobie zebysmy mogli miec tylko klasycznego poloneza!  😍 😍
A ja bym ubrała, trza walczyć ze sterotypami ;] Chociaż wolałabym wersję czarną. Chyba sobie sprawię coś takiego 'na codzień', jako iż studniówkową kreację i tak mam wybraną 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 grudnia 2010 20:38
też.
Nie lubię balowych kreacji.
ja też bym założyła  😉
nawet myślę o czymś w tym stylu  😎
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 grudnia 2010 20:52
oczywiście, że bym założyła- jest śliczna!

więc może pójdę z kimś obcym haha.
no, to właśnie czekam na odpowiedź  😵 ale co tam, raz się żyje  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się