Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

a ja wysłałam już dzisiaj, bo później nie będę miała kiedy 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 grudnia 2010 18:45
Ja dziś kończe kartki, mam nadzieje, że wszystkie 5 dziś dam radę. W poniedziałek wieczorem wyślę.
takze wyslalam dzisiaj🙂 😅 mam nadzieje, ze dotra 🏇
Moon   #kulistyzajebisty
03 grudnia 2010 19:40
Wysłałam dziś i ja!  😅
P.s Tylko mam nadzieję, że odczytacie mój "dość specyficzny,makaronikowy" charakter pisma...  😡
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 grudnia 2010 19:41
W poniedziałek wysyłam 🙂

Poczta Polska ostatnio spisuje się całkiem nieźle 🏇
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
03 grudnia 2010 19:46
Kartki już kupiłam, prawdopodobnie dzisiaj je wypiszę - mam już fajne życzenia, a jutro lub w poniedziałek wysyłam 🙂
karteczki wyslane  🙂 😎
Kartki wysłane ,co się dzieje na poczcie  🤔wirek:  dobrze że nie czekałam jeszcze parę dni ,wtedy bym ponad godzinę czekała .Dzisiaj brakło znaczków ,kopert a ja myślałam że wyjdę z siebie .
Musiałam jechać na 2 pocztę  😵 
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
06 grudnia 2010 13:42
A ja dostałam dzisiaj pierwszą karteczkę od Karli. Przepiękna i cudowne życzenia, takie mocno od serca, że aż mnie ścisnęło. Otrzymałam również kochanego pluszowego reniferka  💘 i trochę słodkości oraz smakołyki dla Bajki i Boni od kopytnych Karli. Wieczorem wstawię foteczki 🙂 Bardzo bardzo dziękuję!  :kwiatek:
2 kartki wysłane, a jedną muszę od początku zrobić  😁
ja najpóźniej jutro wyślę, niestety ze względu na mój ograniczony czas i marne zdolności artystyczne, nie zrobiłam kartek sama, ale wybrałam najładniejsze jakie się dało  😉
asieńka nie martw się na pewno się spodobają  😉 Ja w końcu 2 kupiłam i zrobiłam jedną specjalnie dla osoby, która mam pewność, że to doceni  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 grudnia 2010 19:02
Ja właśnie wróciłam z poczty i wysłałam wszystkie 5 kartek. Mam nadzieję, że dojdą całe 🙂
ja wyślę jakoś do 10.12  😉
Ja też dzisiaj wysłałam, mam nadzieję, że dojdą na czas 😀
ja już zakupiłam kartki i jutro będę wysyłać 😉

P.S. zastanawiałam się czy jednej kartki nie zanieść osobiście, bo mam całe 5 min spacerkiem do jednej z voltowiczek 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 grudnia 2010 19:38
ewuś, Albo wrzuć do skrzynki 😉
Ja też dziś wysłałam swoje kartki 🙂
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

06 grudnia 2010 21:56
Bardzo chcielibyśmy podziękować Karli🙂 za trud włożony w paczuszkę dla nas. Tak jak normalnie Zgid cukierasów nie lubi, tak te od Drapacza i Husarii pożarł raz dwa.  Kartka zajmuje centralne miejsce na lodówce, choć zastanawiam się, czy nie zanieść jej do Stajni, coby sobie Zgidzior też poczytał wieczorem przed snem🙂
kurcze, nie sadzilam, ze taka mala rzecz tak cieszy 😡
kolorwiatru, Teli dzieki🙂
ovca   Per aspera donikąd
07 grudnia 2010 10:11
Ja też dziś wysłałam swoje kartki 🙂


i już pierwsza Twoja doszła  :kwiatek:
matko jedyna, ależ tempo ma ta Poczta 😉
Proszę o wybaczenie tych, którym mam wysłać kartki.  :kwiatek: Leżę w szpitalu i wyjdę dopiero 13.12, jednak mam nadzieję, że wszystko dojdzie na czas.  🙁
W takim razie nie przejmuj się na razie kartkami, tylko zdrowiej 😉
Wszyscy na pewno Ci wybaczą!
Ja też dziś ostałam pierwszą kartkę, ślicznie dziękuję Gavi. :kwiatek:
Bardzo się cieszę, że karteczka dotarła bez problemów 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 grudnia 2010 16:12
melduję posłusznie że kartki wyszły ode mnie 🙂 😅
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 grudnia 2010 16:21
Jedna poszła, resztę do końca tygodnia wyślę 🙂
moje tez poleciały,mam nadzieje ze beda sie podobac 😍
Mnie od 3 grudnia nie było w domu, dopiero niedawno wróciłam, także kartki wyjdą ode mnie do końca tygodnia  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się