matura

40% bez przygotowania i mi to wystarczy  😎 😀
ja dostałam 50 % z matmy, oraz 83 % z angielskiego z próbnych. matma ta druga, nie wiem która to która  😁
60% z matmy. głupio, że nie ma próbnej z historii sztuki 🙁
68%  🤔
84 % z podstawowej matmy, ale mogło być lepiej - jak zawsze, głupie błędy. Gorzej z rozszerzenia, bo tylko 48%, ale i tak się z niej wycofuję 😉
KuCuNiO   Dressurponyreiter
04 grudnia 2010 06:43
U mnie bez żadnego przygotowania 70% polski, matma też 70%, angielski podstawowy 84%, rozszerzony 67%.
W sumie moglam dostac wiecej punktów, srednio mnie zadowalajaja te wyniki, ale jak na to, ze nic sie nie uczylam to bez tragedii:P
Za to matma z CKE poszla mi fatalnie, jeszcze nie ma wyników, ale pewnie dostane bardzo malo %
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 grudnia 2010 07:19
Jak tam, macie już wyniki operonowskiej matmy?
Ja w sumie bardzo zadowolona, bez żadnego przygotowania 74%, także cieszę się 😉.


pisaliście operonowską matmę? u nas była tylko ta z CKE  🙄 wyników jeszcze żadnych nie mam, wiem tylko, że w środę babka odda nam biologie- wczoraj przez 2 godziny się na nas darła że jesteśmy beznadziejni, jeszcze żadna klasa nie napisała nigdy tak źle i nie zrobiła jej takiego wstydu  😁
edit: machnęłam się  🙄 chyba z przemęczenia  😂
oczywiście pisaliśmy z CKE matmę, chemia była z operonu 😉.
Biologii i angielskiego w ogóle nie pisałam, czekam jeszcze na wyniki polskiego i (o zgrozo) chemii 😉.
Matma z CKE, to jedna wielka porażka..
Na 6 klas (ok 20 osób w każdej klasie), zdało... 59  😵
W mojej klasie (mat-inf) poszło najlepiej, bo zdało 21/23.
Z humana zdało tylko 8 osób.

Ja mam 42% bez przygotowania wcześniejszego. A końcową mam zamiar zdać na co najmniej 80.
Ogólnie MA-SA-KRA.
Ale od początku wiedziałam, że nie będzie dobrze.. Po przeczytaniu pierwszego zadania otwartego.
Human był banalny  😎
Ja tam mówiłam o wyniku z operonu, z CKE jeszcze nie mamy informacji  👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 grudnia 2010 22:19
agniecha wybacz, ale to tylko źle świadczy o poziomie szkoły. ta matura naprawdę była prosta, nawet dla kogoś, kto totalnie nie umie matmy- z tablicami spokojnie można było wyciągnąć te 30% z zadań zamkniętych.
Z całej szkoły, w tamtym roku tylko 2 osoby nie zdały matury. A matma też była.. Poziom szkoły wcale nie jest niski, mimo tego, że mała miejscowość. A zdawało więcej osób, niż w tym roku, bo jedną klasę więcej mieliśmy..
Z resztą, widziałam artykuł (nie mogę teraz znaleźć), 4 większe miasta były podane i wyniki tej próbnej matury, zdało 60%...
pisał ktoś może próbną rozszerzoną z geografii ?  😎
Macie wyniki polskiego? Ja w sumie zadowolona, myślałam, że będzie gorzej. 62% 😉
Ja z pl 67,14 % i łiiiiii część testową miałam na maxa napisaną 🙂
Ja testową zwaliłam totalnie, 11/20  😂 wypracowanie na 33, więc całkiem całkiem
ja jestem bardzo zadowolona z maty (w zeszłym roku miałam chyba 38%) a w tym roku 70 %  😅
z ang - 78 %
z polskiego pdst - 60%, rozszerzenia jeszcze nie oddała 😉
no i z geografii rozszerzonej - też 60 % 😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
14 grudnia 2010 14:16
ja z polskiego 74,29, nie liczyłam szczerze mówiac na takie zabawy 😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 grudnia 2010 14:37
o mamo... to ja chyba zacznę się w końcu uczyć 🙄 😵
choć im bliżej, tym większy leń 🤔
Strucelka ja sobie non stop obiecuję, że zaczynam od stycznia  😁
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
14 grudnia 2010 14:51
Mi wystarczy,że zdam maturę na jakikolwiek procent 😎 a czy to bedzie magiczne 30% czy więcej o to bez różnicy,ważne żeby zdac 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 grudnia 2010 14:55
matma podst-76%
polski-61%  😵 strasznie zła na siebie jestem za ten polski bo ciągle zastanawiam się nad rozszerzeniem, a tu 26 punktów z wypracowania  🙄 polonistka nie chciała mi wierzyć, że naprawdę tyle mam, chociaż sama sprawdzała  😂
biologia roz-55%
angielski podst-98%
angielski roz-80%

nie powiem, żebym była zadowolona z takich wyników..
My pisaliśmy tylko matę z CKE i jestem troszkę załamana sobą ale po 3 latach obijania się na macie to i tak fajnie że zdałam -42 % 😉.
z ang podst(wewnętrznego) 80% bez przygotowania więc nie narzekam ale muszę wziąć się do pracy ze wszystkiego..
póki co ruszyłam tylko z chemią a biologia leży i kwiczy... ;/
boję się strasznie..

a jak tam wasze prezentacje z polskiego ;>?
orientujecie się może jaką powieść mogę dodać jeszcze do tematu Wiosna poza "Przedwiośniem"?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 grudnia 2010 15:17
a do kiedy trzeba oddawać bibliografię? 🤔
ja z prezentacją z matury jestem w :emota2006097:
Ja mam temat, do którego materiałów mam mnóstwo, plus przykładowe opracowania w necie. Żyć nie umierać 🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
14 grudnia 2010 15:36
ojej, ja kompletnie o prezentacji zapomniałam.. 😀
Ja muszę najpierw temat wybrać.. 🤣
My pisaliśmy tylko matę z CKE i jestem troszkę załamana sobą ale po 3 latach obijania się na macie to i tak fajnie że zdałam -42 % 😉.
z ang podst(wewnętrznego) 80% bez przygotowania więc nie narzekam ale muszę wziąć się do pracy ze wszystkiego..
póki co ruszyłam tylko z chemią a biologia leży i kwiczy... ;/
boję się strasznie..

a jak tam wasze prezentacje z polskiego ;>?
orientujecie się może jaką powieść mogę dodać jeszcze do tematu Wiosna poza "Przedwiośniem"?

Dawno czytałam ale powinno coś być w Panu Tadeuszu i w Nad Niemnem.

Edit.
I w Chłopach będzie na pewno.
Hija dzięki, muszę poprzeglądać troszkę,
tylko szkoda mi czasu na tą całą prezentację bo mogłabym poświecić go na inne przedmioty które są mi bardziej potrzebne od ustnego polskiego..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się