Pensjonaty we Wrocławiu

Zapraszam serdecznie 🙂
ale z dojazdem MPK ciezko no i nie ma trenera


nie ma też się gdzie przebrać, zostawić sprzętu i nie ma światła do jeżdżenia ani na hali ani na placu zewnętrznym :] są tylko konie.... duużo koni...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 listopada 2010 10:42
[quote author=Zairka link=topic=170.msg789144#msg789144 date=1291032352]
Sharma repka nie stoi a ma stajnie w Lisowicach, kierunek Oleśnica 😉



O matko, Zairka, toż w życiu nikt do mnie nie dotrze!!!!
Lisowice są 10km Od KĄTÓW WROCŁAWSKICH, wylot z Wrocka - Muchobór Mały, Jerzmanów lub Oporów.

[/quote]
hahaha tak mi Miska kiedys tłumaczyła 😂
A to ty ją źle zrozumiałaś, bo jej nie o OLEŚNICĘ chodziło, ale O LEŚNICĘ  😂
Pamięta ktoś, ile mniej więcej bierze dr Kmiecik za tarnikowanie zębów?
ok. 300?? 270?? jakos tak...
aż tyle  ❓ za tarnikowanie ?

Ano, on bierze dużo za zęby...
Ale on nie robi tarnikiem, tylko maszynka
Pytałam, bo nie pamiętałam, ile ode mnie wziął pół roku temu.
Natomiast teraz był u mnie dr Rojek i z dojazdem wziął 220 zł, a robił nawet nowszym tarnikiem elektrycznym niż dr Kmiecik 😉.
Wiem, wiem, płaci się za wiedzę.
dokładnie, poza tym akurat jeśli chodzi o zęby to ja do Wrocka wzywam Rojka, ale jak nie mogę to właśnie dr. Kmiecik - jest bardzo dokładny i robi tarnikiem elektrycznym. Nie wiem czy na chwilę obecną we Wrocławiu ktoś inny tarnik elektryczny ma.
We Wrocławiu jest jeszcze dr. Artur Niedzwiedź , też robi elektrycznym tarnikiem.
Ej coś przesadzacie z ceną, ode mnie za wyrwanie 2 wilczaków i tarnikowanie dr Kmiecik wziął w październiku 250zł. Samo tarnikowanie nie wiem ile.
Sama widziałam jak dr Kmiecik wycenił zrobienie zębów na 400zł 😉 Cena na pewno zalezy od różnych czynników - także od tego czy robi zęby stałemu klientowi czy nie 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
03 grudnia 2010 17:39
ja biorę tylko dr Kmiecika i nigdy nie wziął ode mnie więcej niż 200 zł za piłowanie zębów. Fakt faktem, że to było zawsze zwykłe piłowanie, bez dodatkowych rzeczy typu usuwania wilczaków
myśmy tarnikowali, wyrywali 2 sztuki (mocno zakitrane😉) plus sedacja i też zamknelo się w 200 zł.
Widzicie, jakie macie znajomości🙂.
no mi się też tak jak maciek zamknęło, chociaż nie mam znajomości hehe
"[...]Cena na pewno zalezy od różnych czynników - także od tego czy robi zęby stałemu klientowi czy nie..."
Duzo w tym prawdy. Stali klienci, którzy słuchają jego wskazówek i nie leczą u trzech wetów w tym samym czasie -  mają  zupełnie inne ceny. Ja się dr. Kmiecika zebami trzymam  🏇
Ja też szczerze polecam Kmiecika do zębów. Kiedyś nie miałam kasy i zamówiłam innego weta i skasował co prawda tylko 100 zł ale były to wyrzucone pieniądze, bo wszystko było do poprawki (zresztą tarnikowanie trwało 5 min. i było przeprowadzone zwykłym tarnikiem więc co się dziwić)  😤. Jeśli chodzi o wyceny to często spotykałam się z tym, że Kmiecik podaje wyższą cenę niż w końcu bierze (przynajmniej ja tak miałam), pewnie woli podać z rezerwą jakby się okazało, że to nie będzie proste tarnikowanie
Hendi   Kara księżniczka
05 grudnia 2010 20:38
Szukam kogoś kto stoi w Krzyżowicach - technikum. Z kim tam rozmawiać o pensjonacie?
Hendi     do technikum chodzi tam forumowa Gracja7 , ale ona chyba rzadko bywa na forum.
Z państwem Respond zapewne. Ale potem i tak trzeba złożyć podanie do dyrektora szkoły. Stałam tam kiedyś,jak chcesz coś więcej wiedzieć,zapraszam na PW.
ja też tam stałam nawet dwa razy  🤣 jeśli chcesz info to zapraszam na pw
Slesh   BlackPony <3
09 grudnia 2010 18:30
Hej czy może ktoś z was poszedł w stronę WKKW ? Jeżeli tak to proszę o pomoc z pensjonatem  wiem tylko że na terenie dolnego śląska jest z hipodromem LKS Stragona i Partynice czy wiecie może o jakiś innych stajniach ?Jeśli wiecie gdzie jeszcze są takie stajnie i  jaki jest koszt utrzymania konia na partynicach prosze o kontakt na PW .  😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 grudnia 2010 07:14
A to ty ją źle zrozumiałaś, bo jej nie o OLEŚNICĘ chodziło, ale O LEŚNICĘ  😂

hahaha mi tez chodzilo o lesnice 😂
Czy ktoś z voltopirów w samotworze stoi?
Jeżeli tak, to czy dobra duszyczka odpowiedziałaby na PW na kilka pytań ?  :kwiatek:
Czy ktoś może stoi lub stał w Milejowicach? może mi ktoś coś na temat pensjonatu napisać?  może być na PW. Przy okazji w Ramiszowie mamy jeden wolny boks a prawdopodobnie od stycznia będzie następny wolny.
Slesh   BlackPony <3
18 grudnia 2010 14:18
Ja stoje ,ale już nie ma wolnych boksów . A jeżeli chodzi o samą stajnie to są dobre warunki i życzliwi ludzie Polecam Slesh  😉
Przemek Walkosz nie żyje, stajnia się rozpadła...
Tak apropo postów 20 stron temu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się